Glavni meni

Prodavnica moto opreme

Započeo Uros, 19 Februar, 2011, 16:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uros

zanima me da li neko ima vec prodavnicu moto opreme ili slicno...i ako moze da mi da par saveta oko toga...posto sam zainteresovan da otvorim tako nesto...ako uopste mogu to ja da otvorim...:)

Tihi_ZR

Naravno da mozes da otvoris. Nadji Brrku na forumu, on je drzao prodavnicu.

Serdjo Fiva

Citat: Uros poslato 19 Februar, 2011, 16:44
zanima me da li neko ima vec prodavnicu moto opreme ili slicno...i ako moze da mi da par saveta oko toga...posto sam zainteresovan da otvorim tako nesto...ako uopste mogu to ja da otvorim...:)

Ako imas zelju i volju super, ali kad stavis prst na èelo shvatis koliko si pametnijih stvari mogao da uradis.
Ako hoces kvalitetnu opremu, ujedno i skupu, u startu si pukao. Ako narucis jeftinu, opet ne vaja, zbog mana. Koliko god da se trudis uvek ce svi misliti da je LOUIS jedini izbor i pored toga da imas isti kvalitet. Za sam pocetak ili start ti treba min oko 15.000€, ali i to je malo. Ako radis kao diler nekih uvoznika i radis za rabat, nikada neces znati da li isti taj i pored preporucenih cena spusta cenu jos nize i time trosi tvoje vreme i novac. Pa gde su sajmovi, reklame itd.
Da se ja pitam, nikad vise. Ali ako se oducis, pusti poruku i evo ti sve sto mi je ostalo. Pa kad prodas, prodas. Poz.
Da, i dacu ti sve kontakte i cene, za dalje se snadji

Serdjo Fiva


dzimika

kao sto ti kaze serdjo, zajebi to
trenutno je prodaja bilo cega u buli pa cak i prehrana, ova godina ce zatvoriti sigurno par radnji moto opreme, tj vec je jedna zatvorena (markos) a kako se jako slabo kupuje a i pritom bez viza mozes da spucas 400km do beca i da tamo pazaris sta hoces i po nizim cenama nego ovde onda dolazis do proste racunice da se ne isplati
ako hoces vec da ulozis novac u nesto gledaj nesto sto moze da ti povrati pare za godinu dana jer ces samo na taj nacin povecati sanse da opstanes jer svaki veci period od tog je bunar bez dna

rboban

PESIMISTA je OPTIMISTA sa iskustvom.... !!!!
Ride It Like You Stole It

MISIRAC

radio 2 1/2 godine u svom lokalu - znaci nema troska zakupa, radio ja - nema troskova radnika , zatvorio - nema narod leba da jede .
VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA