Glavni meni

RestorFX

Započeo glen1, 21 Decembar, 2015, 02:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

i jos jedno, mogu li tamni viziri?

bigbad86

Posto ja vec imam polir masinu, imam iskustva sa elektricnim alatom ja bih bio zahvalan kada bi mi neko rekao ili objasnio gde ima da se kupi to sredstvo(ili da narucim) i neki klip na YT da vidim kako se to koristi. Ja bih se malo igrao sa vizirom od kacige pa ako se izvestim, polirao bih svoja kola, kacigu, farove itd itd.

UFF

ima da se kupi u amerikama
start 200.000eur

lord_oblivion

Mogu i zatamnjeni viziri, nikakva razlika.

Big, nema da se kupi u slobodnoj prodaji. I ne radi se klasièno poliranje jer nema potrebe za tim.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

PA ja videh da si ti nesto koristio polir masinu na nekom viziru.

Flavius Valerius Aurelius

Citat: bigbad86 poslato 23 Decembar, 2015, 19:35
Posto ja vec imam polir masinu, imam iskustva sa elektricnim alatom ja bih bio zahvalan kada bi mi neko rekao ili objasnio gde ima da se kupi to sredstvo(ili da narucim) i neki klip na YT da vidim kako se to koristi. Ja bih se malo igrao sa vizirom od kacige pa ako se izvestim, polirao bih svoja kola, kacigu, farove itd itd.
Ovde je Restor $80 i u pakovanju ima i vise no dovoljno da se odradi ceo auto. Odradio sam na bivsi auto pre prodaje.
Problem je sto mora posebna sranja da se kupuju za branike (plastika). Il' sam ja nesto pogresno razumeo, il' su oni meni hteli da uvale jos sranja, znam samo da nisam hteo vise da trosim novac na g*vno, 'bem li ga.
Ja stavio bufer za bezicnu busilicu ... nema neka nauka. Prvi put sam radio tako nesto pa mi trebalo 4-5 sata za auto i bem li ga koliko bufera potrosenih. Sigurno moze brze, al' sam se plasio da neukenjam nesto. Mnogo prosto, samo PIPKAVO i oduzima mnogo vremena.

bigbad86

Zimi ionako nemam toliko posla, videcu ja to polako sa nekim vizirom da probam pa otom potom.

Flavius Valerius Aurelius

Citat: bigbad86 poslato 24 Decembar, 2015, 01:11
Zimi ionako nemam toliko posla, videcu ja to polako sa nekim vizirom da probam pa otom potom.
Zaboravih reci bitnu stvar: Prebrises auto sa Restor, pa tek onda rokas sa bufer.