Glavni meni

treæa sreæa

Započeo Kostić, 20 Decembar, 2015, 07:41

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: kosta66 poslato 21 Decembar, 2015, 20:21
jeste u mirijevu al nema veze. nisam ja ljut na momka, daleko bilo. u su¹tini ni to crevo mi ne treba, pogotovo ako ode na raèun momka. ako pukne kupiæu novo, ako se ne izlomim usput, a opet æu tamo da kupim gume kad zatreba, nije greda. al neæu vi¹e da ih menjam nigde, osim ispred kuæe ;D
sl.put ka budes menjao gume,trazi velju u tom servisu..vrr stari bgd majstor,zenin stric..stari bgd smeker i boem....na zajebanim i skupim automobilima samo on menja gume

Darko

Al kad bi znao koliko mi drago sto si vratio fabricki nosac tablice ...ufff... drugi motor

BOKYBOY

...strasno jbt...samo da se vratis u servis i ubijes budalu nesposobnu,nista drugo...dobro je pa nisi pao...zato ja vec godinama samo kod Pedje u Moto Labos...pregleda sve covek dva puta...daj malo slika,da vidimo kako su cucnule nove gilje na makinu... ;D

Darko

A kad je meni lik na zzr-u namontirao gumu u kontra smeru ,a? Hahaha
( i sto ja to nisam provalio vise od pola sezone )

Hohštapler

...jbte... pa ti daj nekome svoju glavu u ruke...  :o

ps. Makinjo, sve mi se èini da æu od sad u Futogu da menjam gume na motoru ;)
U NSu je 1000din po toèku.  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

slave74

Prelep motor, pupupu sto je ruzan. Neka te lepo sluzi, da se navozas. Rep original je najlepsi, em sto nece da prska blato kad ides na Kosutnjak.
A, takvim serviserima ako bas dajes motor na rad, stani pored i gledaj, nek se mrsti kolko oce..
Meni je u lav autu u zarkovu kad sam menjao gume pre par godina, serviser stavio prednji tocak sa diskovima u onu masinu sto odlepljuje gumu od felne, a naslonio  disk suprotne strane  na kuciste te masine. Srecom da sam bio tu.. Posle poturi neku gredicu da ne bi iskrivio disk, majmun..

Glava Dole

Ja sam skinem tocak i za 200dindzi zamenim gumu, kakvih bre crnih 3800 :O Za ovu novu miselinku sa sve novim ventilom platio 400din... kakvi bre majstori, skines tocak sam za 15min najvise, odneses da ti zamene i montiras za jos toliko(samo ako imas stender a sumnjam da nemas pored 2 motora, ako i nemas napravi ili kupi), ti si ga pritego i da se nesto i desi sam si sebi kriv a neces da se bijes u glavu sto si dao motor nekom susteru....

Hurricane

..i ja za 200, btw Kosta mi rekao gde, zamislite..

Gumu balansiram kad primetim da trese, mada i to sam samo jednom primetio, ali tad je felna bila mnogo kriva, ali ba¹ mnogo, jedva je ispeglao..

To mo¾da treba kad se ide po 260, ali nesam...


Hattrick

More ostavi ti tu pricu nije kriv momak. Jezim se koliko neodgovornosti srecem svaki dan na svim nivoima u Srbiji.
Lik nije da ne zna kako treba, i nije da ne zna da treba da proveri dva puta sve. Zna on sve to vrlo dobro. Jednostavno bas ga zabole da odradi nesto korektno.
A ako ce neko zbog toga da izgubi zivot, ili ce to da nekome ostavi sirocice bez jednog ili oba roditelja, i za to mu bas siste loptice takodje.
Kada ispadne karambol, onda kao fol smusi facu, i kao izvini. Sva sreca da ti nije nista, i da si dobar covek, pa cak i razmisljas da mu nece mozda naplatiti cenu pisljivog creva. Opleo bih ja tog idiota tako po dzepu, da bi mu zvizdale usi dve godine. Pa bi proveravao sledecem i pet puta ako treba.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 21 Decembar, 2015, 20:46
da sam pao ili da me stigo kombi, najebo bi servis, pa bi morali da plate ¹tetu, æorka i slièno. sreæom dobro je pro¹lo
Bio bi kriv ti ili kombi... Uz dobrog advokata i pismenog ve¹taka mogao bi da tu¾i¹ servis, ali to bi trajaloooo...

Andreja

Hattrick [dobarpost]

Citat: hurricane poslato 21 Decembar, 2015, 22:53

To mo¾da treba kad se ide po 260, ali nesam...


Pre par godina sam isprobavao koliko XT mo¾e najvi¹e da ide. Na okruglo 150km/h krene tankslapper, blaga leva krivina na autoputu a korman treska levo-desno a motor ide pravo ka bankini sa desne strane. Ja pustio gas i lagano poèeo da koèim zadnjom, motor se ne smiruje (sve to traje nekih 5-10 sekundi) i izleæe u zaustavnu traku. Da je ¹amarao jo¹ 2-3 sekunde, ja ovo sad ne bih kucao jer bih verovatno zavr¹io na bankini.

Tako da, neka, na jaretu treba sa se balansiraju gume a tek na R motorima na kojima se svaki gram ili milimetar osete...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

makinjo

Ja uvek balansiram gume pri zameni mirna mi glava za par stotina dinara . Ima toliko skupljih stvari na motoru na kojima ne stedim pa necu ni na balansiranju :D



Citat: Ho¹tapler poslato 21 Decembar, 2015, 21:42
...jbte... pa ti daj nekome svoju glavu u ruke...  :o

ps. Makinjo, sve mi se èini da æu od sad u Futogu da menjam gume na motoru ;)
U NSu je 1000din po toèku.  ;)
Vejic u Veterniku . Menjam stalno kod njih . Ima i guma da se kupi. Cak i onih novih sa starijim dotom :)
Ja skinem tocak oni zamene balansiraju . Do sada nisam imao problema :)

Kostić

aljo dete, koristim zadnju jer sa tih svojih 20 30 posto kori¹æenja mogu da spreèim prednji toèak da se oklizne jer ne moram da ga silujem.

laziæu du¹o, ko su nam ministri saobraæaja u poslednje vreme, ne bi me zaèudilo da okrive i boga lièno, ukoliko bi mi naplatili kaznu. u normanom razumu, u sluèaju nesreæe sa veæom ¹tetom i povredama, vozila treba da idu na pregled, da se ustanovi zbog èega je do¹lo do sudara, ¹to za sobom povlaèi odgovornost servisa, mehanièara, onoga ko odr¾ava vozilo i taj odgovara za propuste.

nebitno, odo da se voziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim snove gumeee ;D

Lazic


mrle

Citat: kosta66 poslato 21 Decembar, 2015, 18:31
¾ao mi je ¹to sam teo da plaèem na sred ulice. napokon imam ispravnu stvar, za¹to mora da bude veèno neispravno. nema veze, sreæno se zavr¹ilo,

ista nam sudbina.

UFF

Citat: slave74 poslato 21 Decembar, 2015, 21:58
Meni je u lav autu u zarkovu kad sam menjao gume pre par godina, serviser stavio prednji tocak sa diskovima u onu masinu sto odlepljuje gumu od felne, a naslonio  disk suprotne strane  na kuciste te masine. Srecom da sam bio tu.. Posle poturi neku gredicu da ne bi iskrivio disk, majmun..

ja takodje nosio u zarkovu da mi promeni prednju i posto vidim da nema kume na masini kazem mu da pazi da ne izgrebe felnu i da stavi krpice ili sta vec ima
on kaze vazi i da je ne bi izgrebao prilikom skidanja kad hvata felnu kandzama pa isklizne on lepo masinom uhvati za disk i krene tako da skida  [rofl] :wtf: :o [ludak_sa_puskom] [kauboj] [pop]

inace 3800rsd za zamenu guma?  [rofl] moz da ga popuse za 3800 izvini kosta ali to samo neko pacijent moze da plati (posle nemoj da se pitas sto nemas za gorivo ili za hranu)

Lazic

Aj ¹to je 3800, nego i poku¹aj ubistva... ;D

VR 46

Gde ima tu se i prosipa...
Twist of wrist!

Black Adder

ciganèe kad ima masla ono i dupe ma¾e ....
nemojmo biti strogi prema kolu, on je jednostavno poludeo od sreæe, najzad ispravan motor, pa je verujem pomislio, da sam ne bi ne¹to prejebao, a kad je servis veæ tu, da ga èasti i jednim montiranjem. Na ¾alost, nije mu se dalo da u¾iva, ali ima vremena nadoknadiæe. Neka vozi dugo u sreæi i veselju....

Kostić

Citat: mrle poslato 22 Decembar, 2015, 11:33
Citat: kosta66 poslato 21 Decembar, 2015, 18:31
¾ao mi je ¹to sam teo da plaèem na sred ulice. napokon imam ispravnu stvar, za¹to mora da bude veèno neispravno. nema veze, sreæno se zavr¹ilo,

ista nam sudbina.

e do kurca, moramo da razbijemo maler. aj u èetvrtak siði do kruzersa da ¹utnemo po pivo za sreæu (jaæu da ¹utnem bure, mene bije treznog ;D )


ufe. u¹o sam u radnju, vidim dobar alat, nije ne¹to neozbilnjo, pa reko, znam da nikad nisam bio pacijent, al ajd da ne budem cicija. inaèe caki je keva za sve po meni. on je miran i pedantan èovek. a i bio me strah od onih guma sa staze. em mi ispo motor odma em su klizale na prc, pa da se ne vraæam sa njima.

inaèe, prvi utisak sa novim gumama, stvar le¾i ko pegla, ne mogu da se ponovo naviknem na amortizer volana, spreèava moje ludorije i kreveljenja, nije opasan mada je mo¾da malèice prgav, al ni¹ta ¹to ne mo¾e da se dr¾i na uzici, sviða mi se ¹to za normalnu vo¾nju ne moram da ga silujem u crveno, do nekih 5 do 8 iljada mo¾e da se vozi sa bankama (o¹urio sam boru malo ;D ) ovakav menjaè nisam imao nikad, koèi be¹umno bez brige, amortizeri uuuuuu hepiiiiiiiiiiiii ;D agregat se neèuje i tako, zadovoljan sam napravom. jo¹ samo da se zaljubim, al to æe malo te¾e da ide, ipak je smrad u srcu, no ko zna. mo¾da nekad. eto.