Glavni meni

treæa sreæa

Započeo Kostić, 20 Decembar, 2015, 07:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

banevuk

Èestitam Kosta, u zdravlju ga vozio i aaaaauuuu brate ¹to mi se svidja i boja. Nego jel' ti èovek dao i onaj fluo prsluk, mislim slagalo bi se , odma' mi je upao u oèi.  [rofl] [rofl] [rofl] [clapp] [clapp] [clapp] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

PECA BMW

Citat: UFF poslato 20 Decembar, 2015, 22:21
skuplja prerada od oba njegova motora zajedno si lud

Ma napravi on to od zice  ;)

Kosta sa srecom da te sluzi !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

hvala bando, hvala.

nego, aj da zapoènem ovaj nelomatani dnevnik. krenem jutros u pola deset da kupim gume, danlop sportmaks, meni su dobre i ajd kad sam tamo nek i zamene. zamena 3600 ili 3800 zaboravio sam, al ajd, neka bude da nisam cicija pa da menjam nove gume na pajser. a bolje da sam menjao.

urade poso, ja sednem i krenem kuæi polako. nove gume da ne padnem. u ustanièkoj idem jedva 60 i odjednom zabode zadnji toèak, ja na kvaèilo al zamalo, kliza i dalje, iza mene kombi, gotovo reko ubi me. stane motor, stane kombi, ja ne kapiram ¹ta je. upalim ga ubacim u prvu na gas, neæe. siðem i pogledam, a kand¾a gore zapela u vilju¹ku. sednem pored njega na ulicu i do¹lo mi da plaèem. zovem boru, bora doðe, slika, zovemo servis, objasnim ¹ta i kako, nisam ja skido toèkove jebemuleba i nema ih. ode bora u radnj u sa slikama al oni po¹li napokon kombije po mene. do¹o deèko izvinjava se, reko nema veze momak svi gre¹imo, nisi namerno, ne ljutim se, al da je bio neko neuk lepo bi se napadao. ne sme¹ motor da pogre¹i¹. i tako posle se vratili u radnju, on pre toga name¹tao sve ponovo i naðe da je crevo napuklo pa æu to crevo da dobijem od servisa. doðemo bora i ja u garage, tresnemo po pivo i ode dan.

za¹to mene mora veèno da tera maler a nikome nisam uradio ni¹ta. sreæa pa je motor u redu, popravili su gre¹ku, pao nisam, ¹teta je samo crevo, al ceo dan na ulici. e jebemti maler.

Hurricane

..to je zato ¹to ti bilo ¾ao para za zamenu, priznaj lepo, poznajem jednog takvog..

èestitke, odlièna makina, u zdravlju da ga vozi¹  [cheers]

Hurricane

..i da zaboravih, ba¹ do jaja mu èuèi ova plavo bela kombinacija  [thumb_up]

Kostić

nije mi bilo ¾ao para, al ja nikad nikome ne dam da mi dira i popravlja motor osim retkim pojedincima. ¾ao mi je ¹to sam teo da plaèem na sred ulice. napokon imam ispravnu stvar, za¹to mora da bude veèno neispravno. nema veze, sreæno se zavr¹ilo, odo sutra da se provozam napokon sa nove gume malo.

Kostić

jebala vas plavo bela, pa plavo beo je, vidim i ja ;D

nenad.yzf

Rekao si da si platio zamenu 3800   :) . Dobro je da si resio problem sa gumom.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 21 Decembar, 2015, 18:32
jebala vas plavo bela, pa plavo beo je, vidim i ja ;D
Sam si kriv... :P :-*

Poljanac92

Nek je sa srecom  [clapp]  [cheers] [cheers]
Preticao sam i kad nisam morao :D

bokilic

Mi u pazovi za 2crvene skidamo toèkove namestamo gume,balansiramo i vraæamo toèkove..
al vas deru u bgd.u..
elem sa sreæom da vozis motorèe jo¹ par godina pa da stigne neko jos novije
brmmmm

ninja66


srbac

Скидај сам точак и носи код вулканизера... ти пајсери што пајсерају камионе и аута неће ствити прсте на мој мотор !!!  [ludak] [stop]

makinjo

Ja sam skinem tocak odnesem kod vulkanizera. Zamena i balansiranje po jednom tocku je 500 din :D

Kostić


ЯЭВОЛУТИОН

e jes mu majstor udario kontru....ali sam si kriv...da nisi kocio zadnjom to se nebi ni desilo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE


Kostić

jeste u mirijevu al nema veze. nisam ja ljut na momka, daleko bilo. u su¹tini ni to crevo mi ne treba, pogotovo ako ode na raèun momka. ako pukne kupiæu novo, ako se ne izlomim usput, a opet æu tamo da kupim gume kad zatreba, nije greda. al neæu vi¹e da ih menjam nigde, osim ispred kuæe ;D

Bishke

Nije momak kriv, ok...

Ali da si se rascopao na raskrsnici ko bi bio kriv ?

Ti sto ti je zablokirao tocak koji majstor nije namestio...

Batali pricu...ne bih bio nekulturan kad bi se vratio u servis. Nego lepo momci, zao mi je stvarno, ali takva i takva stvar, da me ceka jos jedan set guma sutra.
You should do one thing every day that scares you

Kostić

da sam pao ili da me stigo kombi, najebo bi servis, pa bi morali da plate ¹tetu, æorka i slièno. sreæom dobro je pro¹lo