Glavni meni

treæa sreæa

Započeo Kostić, 20 Decembar, 2015, 07:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

obzirom da sam uspeo u dve godine da ubijem dva komada, ovaj bi mogo malo i da èuvam. èisto za pozeraj. ipak, prvi dan je uspeo da mi, naravno, ispadne iz ruke. al ima one pipke sa strane, ¹to stavljaju kad padne da se ne polomi, pa se nije o¹tetio, motor je, naravno, a kako drugaèije, imo tablicu na dva lima, bez fabrièke plastike. sreæa pa sam to dobio uz njega, kao i plastiku za zadnje sedi¹tei jo¹ jedan vizir i naravno, odma vratio na mesto. sad je kako treba. one ¾ute trakice na toèkovi sutra skidam, pa æe da izgleda jo¹ kako treba, ako bude sreæe, ima da izgleda ko fabrika. ima i svoje original migavce, al je nazad imo neka govna, ona ¹to su moderna a ne vide se. agregat se ne èuje, lepo radi na ladno, ima dve mane, jedna je klasika, druga nije, opraviæem obe. ovo jeste lepo stvorenje, relativno prgavo, stabilno, ispravno, al ja to ne umem da vozim. ima sedam dana da se navikavam da ovo ide samo i da ne moram sa njim da se borim.

kako god, sve je to lepo, al moj srad je najlep¹i motor na svetu. ;D

prve slièice, jesu veæ poznate, onaj bokiboj se vi¹e naprimio od mene (zato sam ga i kupio) nek se bar neko raduje, pa i provoza kad mu se oæe, pa na proleæe malèice, al samo malèice, ne ba¹ mnogo, pooremo ¹umicu, tek da me mine ¾elja i da vidim jel mo¾e ;D

ovaj treæi dnevnik neæe da bude lomovit, al æe bude ¹ta sam picno i ¹ta sam uglanco. pa nek i ja jednom budem èovek, makar na papiru ;D

eto. [srce] [yahoo] :P






niki64

#1
Bata Kole kad sam video onaj zagrljaj i pogled zasuzenih ociju bilo mi jasno koliko si srecan. Zelim ti mnoooggo srecnih kilometara.
p.s. Lepa plavo bela kolor sema  [clapp] [clapp]
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Grof

Kole ¾elim ti da te treæa sreæa ba¹ poslu¾i. Kontam da si ovaj  put za promenu kupio dobar motor. Molim te èuvaj ga ali ne ko bika i smrada.
Hajd i uzdravlju ga vozi  [cheers]

goranvojska

srecno ga vozio bata koleeeeee [cheers] [cheers] [thumb_up] [thumb_up] [clapp] [clapp] [clapp] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Joker

Vec mi je zao motora...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

Nemoj bre da skidas te trakice sa tockova , ok su , a i bez njih ce biti motor mnogo crn u donjem delu. Ne pipaj nista, gorivo i gas samo ;)

UFF

Citat: niki64 poslato 20 Decembar, 2015, 09:13
Bata Kole kad sam video onaj zagrljaj i pogled zasuzenih ociju bilo mi jasno koliko si srecan.

to je od alkohola i hladnoce

viper

Nek je sa sreæom, jo¹ da je toplije pa samo gas.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Ne mogu da verujem ¹ta èitam, Kole obeæava da æe maziti i paziti bedeviju  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andjelo

da se sa srecom navozas  ........................

Andreja

Neka je sa sreæom, da se nau¾iva¹ i da potraje! :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

goranvojska

Citat: Andreja poslato 20 Decembar, 2015, 14:06
Neka je sa sreæom, da se nau¾iva¹ i da potraje! :D
da ce da traje..........tesko a da ce ga vozi za sve pare e to je sigurno.

mkt

cekamo prvu voznju po snegu  [rofl] [rofl] [rofl]

ninja66


srbac

Kole zuta boja na Suzukiju oznacava OFF Road masinu !!!!!!!!! Vozi Misko !!!!!!  [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet]

eclipse4

kole molim te barem prvih nedelju dana vozi ispod 260 km/h

[cheers] [cheers] [cheers]

Darko

za sada vozi ispod 260 ( jer mu gume to ne dozvoljavaju ) , ali zato je vec isprobao i zakljucio da kazaljka obrtometra ide i do 16.000  hi hi h ihi ...  KOLE is THE BOSS !!!!

eclipse4

Ja koliko ukapirao prosli put on sa 240km/h parkira motor ;)