Glavni meni

Sedi¹ta Stiv, Ni¹

Započeo penzos, 30 Novembar, 2015, 11:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

ne komentarisemo tvoj rad, naprotiv, vec njegov ukus [cheers]

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

stivica










Najnovije, upravo poslato vlasnicima!


*zeka*

Druze , ovo lepo izgleda.
Samo da sam na tvom mestu nikada na svoj proizvod nebi radio pod tudjim imenom , vec bi radio na promociji svog brenda.
Smisli svoj prepoznatljiv logo koji ce se nalaziti na svakom sedistu koje radis, ne mora to biti nesto veliko ali mora se staviti svoj pecat.

Aj uzdravlje ;)

stivica

Citat: *zeka* poslato 15 Januar, 2016, 11:03
Druze , ovo lepo izgleda.
Samo da sam na tvom mestu nikada na svoj proizvod nebi radio pod tudjim imenom , vec bi radio na promociji svog brenda.
Smisli svoj prepoznatljiv logo koji ce se nalaziti na svakom sedistu koje radis, ne mora to biti nesto veliko ali mora se staviti svoj pecat.

Aj uzdravlje ;)
Za sad radim po ¾eljama vlasnika i bez brendiranja, ali hvala na sugestiji mo¾da kasnije .


Hohštapler

zeka je apsolutno u pravu. Ovakav rad to I zaslu¾uje. Mu¹terije koje ne ¾ele tvoj logo nek plate drugi,  skuplji. A uz ovakav rad ja bih tvoj logo vozao na svom motoru sa ponosom.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gvozden

Ovo suzukijevo je pun pogodak, bravo.
Na mojoj ces teneri  svoj logo da usijes, mozes onako kao i korbin, vezeno na trakicu i prosiveno..

Dusan Silni

Stivice,
svaka cast , vrhunski radis to , samo napred
poz


stivica












Jo¹ jedano za Super TENERE

chengelle

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!


*zeka*

Stiv imas li neki neklizajuci materjal za sedista.

Na proslom motoru sam imao onaj iz Luisa i bio je super, na ovom novom original sedistu kako dam gas dupe mi ode na suvozacko sediste.

jevta

Sreðuj to nemoj da da¹ gas motor doðe do rumunije ,a ti jo¹ kuæi :o :o

*zeka*

Ne ne , zato vozim zenu nazad da mi drzi potporu, a i montirao sam kofer  tako da nemem kud :)

zozon

   Da li ovaj covek jos radi?

Lazic

Posle ja povampirujem teme... :o ;D

Tebi je bli¾i ovaj:

https://www.facebook.com/vuk.babic.71

0654358807

Povoljan, brz, dobar...

zozon

   Mislim da znam coveka, ali on je vise u autotapetariji. U svakom slucaju hvala Lazicu :-)