Glavni meni

Sedi¹ta Stiv, Ni¹

Započeo penzos, 30 Novembar, 2015, 11:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: Milos96 poslato 04 Decembar, 2015, 09:52
Da ne pricam u njegovo ime ali racunaj 60-80e ja mislim :)
da cujemo majstora :)

srbac

Evo ja vec guglam da nadjem neku lepu macu kad se pojavi majstor da imam spremnu!!!

stivica

Pozdrav svima na forumu evo i mene ¾iv sam i zdrav hvala vam ¹to brinete za mene  :). Tu sam da odgovaram na va¹a pitanja (ako znam odgovore) a i da primam va¹e pohvale, kritike i sugestije a sve u cilju da moj rad bude bolji a vi zadovoljniji.


bigbad86

Jesi radio neko sediste za Honda CB 750 Sevenfifty i kolko bi kostalo? Motor mi je u potpisu. Hocu samo da bude udobnije, mozda tvrdje. Nista vez, nista sareno, sve crno. Motor u potpisu.

stivica

bigbad86 evo ovo je slièno, ako prepravljam sunðer kao na ovom bez veza i ukrasnih kedera 50 a samo presvlaèenje sa materijalom 35 €


bigbad86

E ovako nesto bi mi odgovaralo, da prelaz izmedju dva sedista bude malo bolji, suvozac na kocenju pada na mene. Cucemo se oko pocetka sezone to da odradim, mozda i ranije ako legnu neke pare.

srbac

Citat: stivica poslato 06 Decembar, 2015, 02:37
bigbad86 evo ovo je slièno, ako prepravljam sunðer kao na ovom bez veza i ukrasnih kedera 50 a samo presvlaèenje sa materijalom 35 €



Bravo !!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: stivica poslato 06 Decembar, 2015, 01:58
Pozdrav svima na forumu evo i mene ¾iv sam i zdrav hvala vam ¹to brinete za mene  :). Tu sam da odgovaram na va¹a pitanja (ako znam odgovore) a i da primam va¹e pohvale, kritike i sugestije a sve u cilju da moj rad bude bolji a vi zadovoljniji.



razmisli o gelu...ovde ti je suva pederastija....ako vec neces da turas u sic daj im bar sa strane...
ili od pozadi

http://g01.a.alicdn.com/kf/HTB1u1tNIVXXXXaLXXXXq6xXFXXXh/Japanese-font-b-Lubricant-b-font-for-Anal-Sex-300ml-Big-capacity-lube-Simulation-sperm-Anal.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Jel radis i automobile? Sedista,neba,rucice menjaca itd?

stivica

Citat: Gavrolini poslato 07 Decembar, 2015, 16:47
Jel radis i automobile? Sedista,neba,rucice menjaca itd?
Ne ne radim autotapetariju prestao sam.

stivica

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Decembar, 2015, 16:38
Citat: stivica poslato 06 Decembar, 2015, 01:58
Pozdrav svima na forumu evo i mene ¾iv sam i zdrav hvala vam ¹to brinete za mene  :). Tu sam da odgovaram na va¹a pitanja (ako znam odgovore) a i da primam va¹e pohvale, kritike i sugestije a sve u cilju da moj rad bude bolji a vi zadovoljniji.



razmisli o gelu...ovde ti je suva pederastija....ako vec neces da turas u sic daj im bar sa strane...
ili od pozadi


Misli¹ zbog ovog a vi zadovoljniji  ;D

goranvojska

koliko kosta da se u sediste samo ubaci gel.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: goranvojska poslato 07 Decembar, 2015, 19:01
koliko kosta da se u sediste samo ubaci gel.

eto, jesam li rekao da ce neko da trazi.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Besplatno ubacivanje gela...to je bar lako..

stivica

Citat: goranvojska poslato 07 Decembar, 2015, 19:01
koliko kosta da se u sediste samo ubaci gel.
Ja nemam gel za sedi¹ta a ako neko nabavi i ¾eli da se ubaci u sedi¹te mo¾e. Za cenu bi se dogovorili u zavisnosti da li vraæa stari materijal ili pravimo novu presvlaku.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

Citat: Ho¹tapler poslato 11 Decembar, 2015, 09:46
Goran bi samo malo da podmladi njegovu Suzanu, botox varijanta :D
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/54/38/84/543884c43fb1c78cec80a8a184357432.jpg

jbg.omatorili i ona i ja.a ako neko ima da proda gel nek se javi ovde da preradimo sediste.

OKi

Ima ovaj  ;D
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile
, pre neki dan nudio ovde, verovatno se stidi ili je cicija !


banevuk

Citat: OKi poslato 13 Decembar, 2015, 11:33
Ima ovaj  ;D
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile
, pre neki dan nudio ovde, verovatno se stidi ili je cicija !



Ne razumem ¹ta si hteo da ka¾e¹  [neampojma] [neampojma] [neampojma]

niki64

Stidi se zato sto je gel u nekoj zutoj boji.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.