Glavni meni

Sedi¹ta Stiv, Ni¹

Započeo penzos, 30 Novembar, 2015, 11:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

penzos

Evo drugari, po¹to je za mnoge vreme da sreðuju svoje ljubimce, a vidim da ima zainteresovanih, uz odobrenje biv¹eg kolege Stiva-Ivice Stanojeviæa, otvaram ovu temu. Ivica je jo¹ davno poèeo da se bavi ovim poslom, a po odlasku u penziju to mu je preraslo u ozbiljan posao. Cene se kreæu od 50-80 pa i navi¹e evra, zavisno od detalja, veza, ¹tepova. Sa gelom ne radi, jer ka¾e da se leti lo¹e pona¹a na suncu. Dogovor oko materijala i detalja je moguæ. Kontakt telefon je 0606719700, dosta radova ima na FB: https://www.facebook.com/STIVDESIGN.NIS . Evo i nekih fotki za one koji nemaju FB:
































sreæno sreðivanje i  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

UFF

zdrava konkurencija. uvek dobra stvar  [thumb_up]

jevta


BOKYBOY

Citat: UFF poslato 30 Novembar, 2015, 11:44
zdrava konkurencija. uvek dobra stvar  [thumb_up]

...slazem se... [thumb_up]

srbac

Da a i dobro je da ima i negde drugde osim BGa...

banevuk

Neki predlog za hondu cbr 1000 f

mali_zmaj

jin-jang

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Simi1993



Evo jaa radio na BMW-u. Svaka pohvala i moja preporuka!

srbac

Daj da gi vidimo kako mu stoji !!

Simi1993

Evo cim zavrsim sa farbanjem :D

bigbad86

A sto tog Stiva nema na forumu?

srbac


penzos

Citat: bigbad86 poslato 01 Decembar, 2015, 23:25
A sto tog Stiva nema na forumu?
Pa èovek stvarno poprilièno radi, a i nije veliki interesent virtuelnih dru¾enja (stara ¹kola, jbg) Dosta mu je i FB!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

zozon

Citat: bigbad86 poslato 01 Decembar, 2015, 23:25
A sto tog Stiva nema na forumu?
Da, stvarno, sto covek ne dodje na forum da ga zajebavaju, okace macku, ispricaju milion gluposti u njegovoj temi sve uz objasnjenje " ... pa mi smo manijaci ..." Stvarno mi nije jasan covek  [neampojma]

srbac


bigbad86

Citat: zozon poslato 04 Decembar, 2015, 00:00
Citat: bigbad86 poslato 01 Decembar, 2015, 23:25
A sto tog Stiva nema na forumu?
Da, stvarno, sto covek ne dodje na forum da ga zajebavaju, okace macku, ispricaju milion gluposti u njegovoj temi sve uz objasnjenje " ... pa mi smo manijaci ..." Stvarno mi nije jasan covek  [neampojma]
E ako si mi reko...

penzos

Ka¾e Stiv da èeka administratora da mu odobri registraciju! Svideo mu se forum, a mo¾da je i mazohista!  [neampojma]  [rofl]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

stilgar

na viber ne odgovara pa da pitam i ovde. Posto je vako sediste za ER-a vodonepropusno?



Glava Dole

Da ne pricam u njegovo ime ali racunaj 60-80e ja mislim :)