Glavni meni

Suzuki Hayabusa

Započeo Krnja, 29 Novembar, 2015, 02:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

Citat: SSZGO poslato 21 Januar, 2016, 00:00
popularan motor u kraju, voze ga arapi jer znaju samo na pravcu da voze


evo uzi ovaj




Ovo samo Elmir iz Makisa moze da voli i vozi.

Twist of wrist!

Ostoja

A Selver iz Zemun Polja?
[neampojma] [panic]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Andreja

100% sam siguran da je neko od vas pomenuo dugokosog i bradatog deèka sa Hondom VF PurPena Edi¹n :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Andreja nije da valjda ne znas Selvera i Elmira?:D
Twist of wrist!

Aleks Cross

to ovde kod mene zene voze ;-)



ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andreja poslato 21 Januar, 2016, 02:20
100% sam siguran da je neko od vas pomenuo dugokosog i bradatog deèka sa Hondom VF PurPena Edi¹n :D
ne on se zove Goran....i sad nemoj da me pitas otkud ja njega znam...cak smo krace vreme isli u osnovnu skolu zajedno....inace je sada tomo u pod kosmajskim selima...izigrava nadrilekara...non stop kombinacje, kamioni, avioni i to...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jagodinac

Citat: Krnja poslato 29 Novembar, 2015, 15:14
Nije baki po Jagodini zivim u jebenom Parizu,a guzve su nenormalne,non stop sam na terenu.Koliko vidim busa je veoma pouzdan motor :D :) hvala manijaci na odgovorima
Ooo skolski..nisam znao da si ti u moto svetu.. 😂😂

Hohštapler

Pa i nije. Sad oæe da kupi motor. Hayabusicu za poèetak,  pa æe vremenom veæ naæi ne¹to primereno... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Januar, 2016, 10:21
Pa i nije. Sad oæe da kupi motor. Hayabusicu za poèetak,  pa æe vremenom veæ naæi ne¹to primereno... ;)
a sta posle ?

Hohštapler

...to se i ja pitam. .. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

koje posle? tesko da ima posle 😂

goranvojska


vstrom

Evo da je javim i nesto malo kazem-vozim Busu vec tri godine,uglavnom putujemo po Evropi i mogu vam reci da je to savrsen motor za duga putovanja,godisnje predjemo oko 10-12.000 km.Komforan,snazan,brz,sa mnooogo rezerve snage kad zatreba...Sa tri kofera i nas dvoje,na autoputu prosecno 150 km/h trosi okruglo 5 litata.Po gradu neznam jer je iluzorno meriti potrosnju.
E sad,pre Buse sam vozio ZZR 1400.Jako slicni po snazi i performansama,s tim sto meni licno vise odgovara Busa zbog polozaja i sedista.Busa manje trosi i to za citav litar na putu.Sem redovnog odrzavanja nikakvih drugih troskova nisam imao.








Jagodinac

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Januar, 2016, 10:21
Pa i nije. Sad oæe da kupi motor. Hayabusicu za poèetak,  pa æe vremenom veæ naæi ne¹to primereno... ;)
ja ukapirao da je vec imao neki motor.. :)