Glavni meni

Suzuki sv650s

Započeo atila ns, 20 Oktobar, 2010, 19:42

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

atila ns

hvala mige.ne konstantine ne interesuje me tako nesto.jbg nisam imao vremena da cesljam po sajtu pa nisam znao da sam postavio 4puta isti oglas,mislio sam da su prethodni izbrisani.IZVINJAVAM SE UFF administratoru.a vi saljivdzije napisao sam prevoz za sopstvene potrebe>a mislio sam da nisam kupio i uvezao neki krs,lupan motor,pa da prodam i zaj... nekog  nego sam sam sebi kupio i nisam mislio da cu ga prodavati<

UFF

Ma nije problem samo evo savet svima da svoj oglas stave u bookmarks da bi posle mogli da ga nadju ako vec ne koriste pretragu.
Ovako nama otezavate posao.. a kad nekog pitam sto otvara vise tema za isti oglas onda on ima obicaj da se naljuti

[cheers]

srecno sa prodajom/zamenom

Major

Malo sale nije na odmet! [cheers]

Srecno sa prodajom!! 

RAmireZ

Ko mo¾e da istrpi ¹alu na svoj raèun pravi je moto manijak!  [cheers]
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

atila ns


atila ns


Motor Suzuki sv650s (sa prednjom maskom) u odlicnom stanju,nije padano sa njega,ne trosi ulje,redovno servisiran,mazen i pazen,ima svoj komplet originalnog alata.Godina proizvodnje 2001,ima nove tablice na mom imenu do aprila je registrovan.uradjen servis,zamenjen antifriz, kociomo ulje, polcice, pogonski lancanik, obe nove gume Dunlop,nove svecice,svake god pre pocetka sezone menjan filter ulja I ulje (svake god).Zadnji lancanik je odlican kao lanac.Motor bez dinara ulaganja,sednes I vozis,ima 2 kljuca.Motor je u novom sadu.cena je fixna 2300e uz motor se dobija stalak za njega I punjac za akumulator napravljen za njega bas...Snaga motora 72ks'\53kw,Zuta boja,kilometraza neznam tacno oko 24000km,prava kilometraza.... 063532289 Atila

Havarisan

Za njega bas kazes?

RAmireZ

A da vidimo taj punjaè? Mo¾e i slike stalka.
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

nano


goranvojska