Glavni meni

Servis automatskih menjaca

Započeo Stevan, 04 Novembar, 2015, 12:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Stevan

Pre godinu i po dana je poceo sa radom moj servis koji se bavi servisom i popravkom automatskih menjaca. Nakon zavrsenog skolovanja u Srbiji sam otisao u Nemacku, prosao obuke i vratio se ovde da radim menjace. Moj otac je automehanicar tako da sam iskoristio njegovu radinonicu i nastavio posao u ovom smeru.
Radimo vrlo korektno i profesionalno. Imamo dpbru ekipu (elektronicar, dva mehanicara i ja), opremljeni smo sa dosta fabrickih dijagnostika i imamo dosta opreme za automatske menjace. Npr imamo probni sto najnovije generacije za hidroblok i mozemo popraviti sve hidroblokove za koje imamo ploce (90% evropskih vozila), masinu za zamenu kompletnog ulja u menjacu i tako dalje.
Za sve informacije me mozete pozvati na 063/55-11-45 ili mi poslati mail na [email protected]
http://www.automatskimenjacibeograd.com/

Bishke

Radis reprogramiranje racunara motora ?
You should do one thing every day that scares you

Ivicat

Kada se vec hvalis :), 'ajd' ti nama napisi da li je stvarno opravdan strah kod nas pa svi izbegavaju automobile sa automatskim menjacima. Ako dodje do kvara, da li su oni dosta slozeniji za popravku od manuelnog.

PS: ne radi ti sajt

SSZGO

kakav strah. nikad u zivotu ne bih vise kupio manuelni menjac...
pricamo naravno o kolima iz ove decenije...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hurricane


El Jefe

Избегавају код нас, јел се сервис мењача мора редовно радити. А онда на сервису сипаш од 7. до 15. литара уља.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

 ovo samo Majoru treba....stavi ovo u nebitne oglase :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

treba i meni

i naravno da ce majstor da kaze da je strah neopravdan i da jeste i da nije inace niko nece kupovati pa on nece imati posla
sto se mene tice gledam da mi sledeci auto bude automatik kao i ovaj bmw sad.
sto da vozim kad mogu samo da upravljam :D

za gradske guzve je manuelni menjac katastrofa a ja 98% vremena vozim po gradu, drkanje samo prva druga kvacilo rucna prva druga...

inace za one koji ga ne znaju stevan je super momak i preporuka od mene

Darko

Moj sledeci ce biti automatik- definitivno ... Pardon , karavan i automatik ... Nista drugo nije bitno ;)

Stevan

@bishke. Koji auto?
@Ivicat: kao sto kazu ljudi, retko ko odrzava menjac kako treba i jos se kupuju kola sa 500 000km i tad moze da se ocekuje problem. Ako mislis na nacin popravke, onda su slozeniji tj oduzimaju vise vremena i potrebno je dosta posebnih alata. Mora da se proveri dosta stvari u menjacu(caure, klipovi...), ima dosta merenja, stelovanja... ako mislis na cenu, popravke mogu biti banalne (filter, solenoid...)  do kompletnih remonta koji su skupi.
@El jefe: tako je. Ima na sajtu opis kako pravi servis menjaca izgleda.
@Uff: hvala ti na lepim recima. :-)