Glavni meni

koleginica???

Započeo balcan girl, 30 Oktobar, 2015, 19:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

SSZGO

Citat: Laziæ poslato 03 Novembar, 2015, 18:34
Sad mogu opet da di¹em...

A neki mogu nazad u kuhinju gde im je I mesto
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Citat: SSZGO poslato 03 Novembar, 2015, 21:58
Citat: Laziæ poslato 03 Novembar, 2015, 18:34
Sad mogu opet da di¹em...

A neki mogu nazad u kuhinju gde im je I mesto

ovo Debeli Zmaj progovorio iz njega  :D :D :D  [rofl]



Koleginici zelim brz oporavak pa naprolece u sedlo ... pa u Vojsku na druzenje  [thumb_up]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

goranvojska

Citat: PECA BMW poslato 03 Novembar, 2015, 22:37
Citat: SSZGO poslato 03 Novembar, 2015, 21:58
Citat: Laziæ poslato 03 Novembar, 2015, 18:34
Sad mogu opet da di¹em...

A neki mogu nazad u kuhinju gde im je I mesto

ovo Debeli Zmaj progovorio iz njega  :D :D :D  [rofl]



Koleginici zelim brz oporavak pa naprolece u sedlo ... pa u Vojsku na druzenje  [thumb_up]
.................tako je.

Slaninar

Citat: SSZGO poslato 03 Novembar, 2015, 21:58
Citat: Laziæ poslato 03 Novembar, 2015, 18:34
Sad mogu opet da di¹em...

A neki mogu nazad u kuhinju gde im je I mesto



Kontam da je jo¹ uvek prerano za zajebanciju, mada volim crni humor. Samo da se koleginica oporavi, pa da joj onda dupe pomeramo za vo¾nju.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Ma vidis da je posto full arapin...
Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Citat: monsterbnt poslato 04 Novembar, 2015, 00:17
Ma vidis da je posto full arapin...

Iako sam ubedjen da je mislio na Zverku ! ;)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

Citat: Zverka poslato 03 Novembar, 2015, 14:54
posto se hvalis kako si katro sve zivo sto ti je prislo pod ruku a zenskog je roda NECU DA PRICAM jer tema nije za to NE BRINI NE DOJBANA NISAM samo nisam svastojeb KO NEKI...

hocu sad da me citiras gde sam to napisao ili da mi kazes kad sam ti se sa takvim necim hvalio ili da se izivinis i da mi obesac pusenje sledecom prilikom sto si lagala  [rofl] jbg kad lazes sta si mislila da cu fino da ti odgovorim?

Citat: Zverka poslato 03 Novembar, 2015, 14:54
( jedan od razloga mog ne pojavljivanja na forumu je to sto se neki poput tebe ovde preterano dizu u visine i pametuju a kad dodje stani pani kur. ne mrdaju )

cek bre sta ti znas o dizanju i visinama kad ne dolazis na forum?
I cime si ti mrdnula? pickom ili sisom? jer rukom vala nisi jer nisi htela ni da se javis u temi tako da toliko o tome sto si brinula, ja sam bar coveka kontaktirao licno van foruma i pitao ga sta mogu da uradim za nju iako je ne znam uzivo za razliku od tebe


Citat: Zverka poslato 03 Novembar, 2015, 14:54
SANDRU licno znam i uzasno mnogo me je potresla cela prica

ako je licno znas koji kurac nisi dosla licno da nas informises? kao sto rekoh ni za qrac ne vredis sto se foruma tice
onaj ko ti mece, njemu vredis, bar za tolko :)
nama ni toliko jer se sa forumasima ocigledno ne druzis :  citat ispod

Citat: Zverka poslato 03 Novembar, 2015, 14:54
ja moje vreme trosim na BITNIJE STVARI odgoj deteta i druzenje s ljudima koji su mi dragi

izvinjavam se sto je palo napusavanje u ovoj temi, drago mi je da je devojci bolje i svi smo uz nju, danas za malo i ja da joj se pridruzim... sreca sto sam uvek u full opremi sa custom kornjacom jer sam se upravo malo kotrljao kad je lik ispred mene pokusao polukruzno preko pune linije i 4 trake i to ne is zaobracaja vec parkiran sa trotoara (sreca sto ja svoju kacigu uvek vezem sa svojim double D ringom, nju je na zalost mrzelo :()


i zverka SA TOBOM SE DRUGACIJE NE MOZE OSIM DA KORISTIM TVOJE MERE I NAPUSIM TE SVE SA CAPS LOCKOM zato idi bavi se i dalje cime se inace bavis i ne pravi sranje u temi kad vec nisi dosla da das prvobitne informacije

http://s4.postimg.org/yorrn4nml/20151103_200955.jpg

MIGE


Major

Citat: Super Saiyan poslato 03 Novembar, 2015, 17:41
S obzirom da oporavak ide prze nego sto su doktori ocekivali, probudili su je danas. Dozvolili su mi da je vidim samo na par trenutaka,
vidi se da je umorna, malaksala, ali reaguje na svoje ime, pokreti su joj normalni. Do duse to je bilo stanje maksimum sat vremena od budjenja.
Doktori su zadovoljni reakcijom i rekli su da ce vec sutra biti mnogo bolje.
Dodjoh kuci da se presvucem, osvezim i idem ponovo do nje. ako bude jos nekih novosti, bicete obavesteni.

Ovo je najbitnije!!!

Zverka

@ uff
Ada ( otvaranje mc ARHANGEL kuce )

" znas da sam sve karo  sto je zensko na forumu jedino mi ti jos nisi dala "( ne znam bas dal je takav raspored reci al u principu to je text ili ti hvalospev bio...

END OF STORY

sto se druzenja tice ima tu i forumasa...
A STO SE INFO TICE...
u momentu kad sam LICNO saznala ... poprilicno sam bila van sebe -( bilo mi je bitnije da se dokopam neke informacije o njoj i dal je ziva nego sad da kuckam okolo ... e ona je pala kuku lele ...)
tek juce sam iole dosla sebi...
to sto " nista nisam uradila" to samo ja znam...

I JEDNA NAJBITNIJA STVAR

...NIKAD NE LAZEM...
a da i to sto na forumu ne vredim...PA NORMALNO ...ja nisam teoreticar niti neko KOGA mozes da zoves da ti kopa oko kuce zarad malo rostilja... i gnusnih zajebancija a la baby boy prirode...

porasti  decko ...vreme ti je
Never ride faster than your angel can fly

:D

penzos

Èek bre, pa dali i ovako ozbiljne teme mora da odu na stranu "ajde da ga merimo" I UFFe, dali si ok, kako je Honda? I dali ti Duco stvarno veruje¹ mu¹karcima na reè?
I kada smo veæ èuli da je malecka bolje, da krenemo  [offtopic] ¹ta treba da poraste?  [rofl]  [rofl]


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Zverka

necu da se nastavljam  vise...
PITAO JE gde tacno ..DOBIO ODGOVOR...
prozvao ...kulturno i fino odgovorih...APSOLUTNO nemam nameru da dozvoljavam
da me neki  "klinac i balavac u srednjim godinama " kao nesto proziva...
SANDRA IDE NA BOLJE...to je najbitnije...POZZZ


P.S
MUSKARCU uvek verujem  ( ali muskarcu ) danas svako sebi daje za pravo da se tako zove pa cak i ne dorasli balavanderi
Never ride faster than your angel can fly

:D

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

Najbolje je kada UFF i ZVerka vade budale napolje  i uporedjuju....ajde da ga merimo.....Zverka ne bazdarena sa zaglavljenim caps lockom i uff koji voli da bude alfa muzijak makar preko tastature....
Odrastite, porastite, sta god samo nemoj ovde da se nadmudrujete....numete !
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Ja glasam za rvanje u blatu!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Ko ce posle UFF-a da nadje u istom?
Smrt SVIMA!!!!

Flojd

Sandra, ¾elim ti brz oporavak i da ¹to pre ponovo izaðe¹ na drum.

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 04 Novembar, 2015, 10:27
Ko ce posle UFF-a da nadje u istom?

Ko bude hteo da ga vadi.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen