Glavni meni

koleginica???

Započeo balcan girl, 30 Oktobar, 2015, 19:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

brate hvala ti puno sto si se javio, od nas sandra ima punu podrsku, sta treba javi, elem javicu ja ostalim koleginicama kad sandra bude bolje i bude mogla da prima posete javi :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

ocekujemo najbolje vesti!

Silvana

Nadamo se da æe biti sve dobro.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Super Saiyan

Hvala svima, nemojte da brinete, bicete obavesteni kad bude konkretnih inforamcija. Nadam se u sredu.

Super Saiyan

Mlada je ona, jaka , bice kul :)

balcan girl

naravno da hoce, vozi motor mora da bude jaka :D ajde ljubi nam sandru i obavestavaj nas :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MIGE

ako treba krv,ja sam B negativna

Ostoja

@Mige
Ti i ja trebamo biti u kontaktu, B-

@Super Saiyan
Koleginici sve najbolje, da se uspeshno oporavi i vrati svojim najmilijim...   [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

penzos

 [clapp]  [thumb_up] Hvala na informacijama, devojèici brz oporavak!  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mkt


Lazic

Citat: Super Saiyan poslato 03 Novembar, 2015, 01:16
Izvinite sto kasnim sa informacijama , ali razumecete me.
U pitanju je mi je devojka. Trenutno je stabina. Kontuzija mozda je u pitanju, fraktura lobanje. Drugih povreda nema.
Verovatno nije vezala jebenu kacigu, koja je verovatno pretrpela prvi udarac. Nije vozila brzo, nasli su je na haubi auta, ne ko zna koliko metara dalje.
U svakom slucaju, u vestackoj komi je , odmara mozak do daljnjeg. Trebali su danas da je probude , ali je ipak odlozeno, verovatno za sredu.
Jaci potres mozga je u pitanju. Sve zavisi od nje sada. Krucijalno ce biti budjenje.
Covek nece pobeci, najebao je, Darko Nikolic , poreklom iz arandjelovca. imam sve informacije, br telefona,adresu, jebeni maticni ali mi se trenutno jebe za to.
Bice gonjen krivicno. Auto se vodi na firmu.
Uhhhh, mogu samo da predpostavim kako ti je... :(

Zverka

Citat: UFF poslato 02 Novembar, 2015, 02:11
pa zovi jebnenu zverku nek se loguje na forum jednom godisnje da da informacije kad je potrebno ili nek se izloguje i zaboravi password
ionako ne ume da iskljuci caps lock i nedojebana samo napusava clanove pa ako ne da info kad ima onda koji ce nam kurac

JEBENA ZVERKA je u trenutku kuckanja pokusavala da navata  bilo kakav info
apropo nedojebanosti ( iako nije poenta uopste sad te price) dok nisi  navato neki trihi hihi ... posto se hvalis kako si katro sve zivo sto ti je prislo pod ruku a zenskog je roda NECU DA PRICAM jer tema nije za to NE BRINI NE DOJBANA NISAM samo nisam svastojeb KO NEKI...
( jedan od razloga mog ne pojavljivanja na forumu je to sto se neki poput tebe ovde preterano dizu u visine i pametuju a kad dodje stani pani kur. ne mrdaju ) ja moje vreme trosim na BITNIJE STVARI odgoj deteta i druzenje s ljudima koji su mi dragi
DA SE VRATIM NA TEMU

SANDRU licno znam i uzasno mnogo me je potresla cela prica
nisam dobila info do tek sl.dana ili ti potvrdu da je ona
detaljne infor.sem da je povreda glave nemam.
i da ne mogu do nje...
pokusala sam da zovem x puta urgentni nisu  mogli da mi daju info pa cak niti dal je ziva jer NESMEJU

da nastavim...
Sandrica jako jako jako  volim i jako mi je drag lik jedna od JAKIH zena koje znam
motor je ozbiljno umela da tera i nije klinka koja je juce pocela da vozi ...
u sv.slucaju devojkka koja zasluzuje postovanje...
a posto JEBENA ZVERKA nije u stanju da kucka ( poprilicno jos uvek potresena sa celom pricom ) detaljisati vise necu
IZVINI S.Saiyan na svemu ovome iznad ...
AKO treba bilo kakva pomoc IKAKVA javi
p.s
znam da su njeni bili uzasno protiv motora i cele te price ... i da bi nas sve sad najradije progutali ...al se nadam da kapiraju da nisu sami ...
i da se LICNO svaki dan budim sa nadom da je SMIZLI DOBRO ...


Never ride faster than your angel can fly

:D

Super Saiyan

S obzirom da oporavak ide prze nego sto su doktori ocekivali, probudili su je danas. Dozvolili su mi da je vidim samo na par trenutaka,
vidi se da je umorna, malaksala, ali reaguje na svoje ime, pokreti su joj normalni. Do duse to je bilo stanje maksimum sat vremena od budjenja.
Doktori su zadovoljni reakcijom i rekli su da ce vec sutra biti mnogo bolje.
Dodjoh kuci da se presvucem, osvezim i idem ponovo do nje. ako bude jos nekih novosti, bicete obavesteni.

Super Saiyan

I hvala svima na brizi :))

Andreja

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! :) :) :) :) :) :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

Citat: UFF poslato 02 Novembar, 2015, 02:11
pa zovi jebnenu zverku nek se loguje na forum jednom godisnje da da informacije kad je potrebno ili nek se izloguje i zaboravi password
ionako ne ume da iskljuci caps lock i nedojebana samo napusava clanove pa ako ne da info kad ima onda koji ce nam kurac
[rofl] [rofl] [rofl]

Vaske4s

I traveled each and every highway
And more, much more than this, I did it my way

castor

Citat: Super Saiyan poslato 03 Novembar, 2015, 17:41
S obzirom da oporavak ide prze nego sto su doktori ocekivali, probudili su je danas. Dozvolili su mi da je vidim samo na par trenutaka,
vidi se da je umorna, malaksala, ali reaguje na svoje ime, pokreti su joj normalni. Do duse to je bilo stanje maksimum sat vremena od budjenja.
Doktori su zadovoljni reakcijom i rekli su da ce vec sutra biti mnogo bolje.
Dodjoh kuci da se presvucem, osvezim i idem ponovo do nje. ako bude jos nekih novosti, bicete obavesteni.

Ako treba neka pomoæ ili veza za malu, javi.
It's the ride that matters, not the bike…

makinjo

Super vesti :D

Lazic

Sad mogu opet da di¹em...