Glavni meni

koleginica???

Započeo balcan girl, 30 Oktobar, 2015, 19:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY


Silvana

Znam da se vest nije nikako ponovila od one prve, nijednom od sinoæ koliko god sam tra¾ila. Biæe da je politièar na nekoj visokoj poziciji.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Hohštapler

Novinarsko po¹tenje nikad nisam osporavao... to je jedna ugledna profesija.

Samo da se dete izvuèe.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Silvana

Niko ne osporava da je to po¹tena profesija. Vlasnik novina u doba despotovine, to je problematièna profesija.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

ЯЭВОЛУТИОН

kurve su postenije...uglavnom te ne dovode u zabludu i serviraju ti kako jeste a ne kako hoces...mislim moz i kako hoces....ali to se dodatno napalcuje :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

I onda kad ka¾em, jebem ti ovu zemlju i nas kvarne, neko naðe da se ljuti... Pa nije je udario ni Hrvat ni ©iptar, nego na¹e govedo, sve mu jebem da mu jebem i onom pièkoustom ¹efu stranke... :(

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 01 Novembar, 2015, 18:39
I onda kad ka¾em, jebem ti ovu zemlju i nas kvarne, neko naðe da se ljuti... Pa nije je udario ni Hrvat ni ©iptar, nego na¹e govedo, sve mu jebem da mu jebem i onom pièkoustom ¹efu stranke... :(

evo ti lazicu koliko da je jebes je dovoljno....izvini ali nisam imao vremena za bolje ;)

ali drugom prilikom cu ga doterati :)



p0peye

Има ли нових информација?
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

balcan girl

Nista jos. Stanje kriticno
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 01 Novembar, 2015, 22:34
Nista jos. Stanje kriticno

Ne zna se jo¹ uvek ko je vozaè?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

jel je poznaj neko sa foruma?bilo sta?

balcan girl

Zna je zverka. Jos se ne zna ko je vozac
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

pa zovi jebnenu zverku nek se loguje na forum jednom godisnje da da informacije kad je potrebno ili nek se izloguje i zaboravi password
ionako ne ume da iskljuci caps lock i nedojebana samo napusava clanove pa ako ne da info kad ima onda koji ce nam kurac

balcan girl

pa nema nikakav novi info da ima veæ bi bili svi obavesteni...trenutno njeni roditellji ne zele da daju nikakve informacije i tako, to sto smo saznali saznali smo preko nekih ljudi u urgentnom
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Naravno da se zna ko je vozaè, bio je uviðaj... Samo ga kriju k'o zmija noge...

SrpskiDzedaj011

Колико сам чуо девојка је обилазила колону возила а овај је радио полукружно....

Некако јој је спала кацига, мислим да је "fullface".... без свести превежена у УЦ....
I have to return some video tapes....

nenadlaza

.Ni zverka nema nikakvih informacija. Ja sam samo vido sliku iz zverkinog kompa.

Super Saiyan

Izvinite sto kasnim sa informacijama , ali razumecete me.
U pitanju je mi je devojka. Trenutno je stabina. Kontuzija mozda je u pitanju, fraktura lobanje. Drugih povreda nema.
Verovatno nije vezala jebenu kacigu, koja je verovatno pretrpela prvi udarac. Nije vozila brzo, nasli su je na haubi auta, ne ko zna koliko metara dalje.
U svakom slucaju, u vestackoj komi je , odmara mozak do daljnjeg. Trebali su danas da je probude , ali je ipak odlozeno, verovatno za sredu.
Jaci potres mozga je u pitanju. Sve zavisi od nje sada. Krucijalno ce biti budjenje.
Covek nece pobeci, najebao je, Darko Nikolic , poreklom iz arandjelovca. imam sve informacije, br telefona,adresu, jebeni maticni ali mi se trenutno jebe za to.
Bice gonjen krivicno. Auto se vodi na firmu.

UFF

 :( znam da vecina to napise samo onako jer vam u takvoj situaciji pomoci ne moze ali ako treba neka vrsta pomoci, bilo kakva napisi u temi, siguran sam da ce se naci nacin

Super Saiyan

Hvala,
znam da mogu da racunam na vas, ali sada samo treba da se ceka. Samo mi je to bitno. Posle cu vec drugacije da razmisljam.
Rade joj svaki dan kontrolni skener, i pokazuje znake poboljsanja. Kièma je ok. Netaknuta. Slali su neke impulse mozgu da provere motoricke sposobnosti i sve rekaguje kako treba. Ruke , noge, sve je to ok.