Glavni meni

GSX 1400 2007

Započeo El Jefe, 22 Oktobar, 2015, 23:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

navajo

Ne treba Djolencetu tata, ima mene i Suzy...samo da mu ne padne na pamet da opravi nekog malog Suzukiæa inace sam nadrljala...ko ce bre to sve da izdrzava :)

DebeliZmaj

ovo josh aktuelan oglas ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lone Wolf

Ja ga pogledam svakog 30-og u mesecu, i shvatim da jo¹ nemam pare za makinu. Psujem te ¾ivote...
Jednog dana mo¾da budu pare.
Da bih ga sad odmah kupio to je sigurno.
Не може рај на земљи.

DebeliZmaj

meni su za kredit rekli da moram da radim bar 6 meseci u ovoj firmi
posle na gurku iz moje firme je bilo ... ajd bar 3 meseca...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

kakav bre kredit si lud?
da trosis ono sto jos ni zaradio nisi a ko zna sta ce sutra da donese
a i posao meseci kakav posao kakava firma zajebi bre :D

DebeliZmaj

pa necu na 20 godina ...
ne daje mi se ziva lova
ali nikako ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bigbad86

Koliko je sada cena, gleda drugar bas ovaj model a na oglasima ima samo ovo
https://www.polovniautomobili.com/motori/9917046/suzuki-gsx1400

idanijel

Probao jednog iz Sabca gsx,lako se vozi bas.dobar

Master Z-ed

Citat: bigbad86 poslato 16 April, 2017, 13:15
Koliko je sada cena, gleda drugar bas ovaj model a na oglasima ima samo ovo
https://www.polovniautomobili.com/motori/9917046/suzuki-gsx1400

ja sam ga gledao, mislim na plavu¹ana, odlièan je ima samo jednu manu nije kupljen u Srbiji, kupljen je u Mad¾arskoj i nije ga uvezao Atila.
e sad sve to ne bi bio problem ali nema ni servisne, niti bilo kakvi papiriæi, a bio je u Ni¹u.
Lik iz Ni¹ mi je prièao da je lièno uvezao 300 motora i sredio numbere po sopstvenoj ¾elji.
Tako da sam odustao od kupovine tog mopeda.
Od El Jefe-ovog sam odustao samo iz razloga ¹to je u mom sluèaju preovladao racio a ne hart i ¹to registracija izaðe oko 30.000 din. dok je za 750tku 19.000 din.
Motor je jako udoban i za mrcinu kao ¹to sam ja od 115kg. je perfektan, sve se nekako i kajem ¹to nisam uzeo ovog crnju koji je kupljen u Srbiji.

Gavrolini

Stvarno ne kapiram foru sa ljudima koji insistiraju na motorima loji su kupljeni novi u srbiji. Motor moze biti dobar ili los. Legalan ili ne. Los ili nelegalan mozes uzeti samo ako si glup ili takav zelis da kupis. Mene realno zabole gde je kupljen nov i da li ima servisne knjige i ostale papirice jer bar te knjizice moze svako da napravi.  Evo bas primer jednog suzukija iz Sapca. Kupljen prosle godine nov kod Atile u salonu. Vec sa 650km na satu je izbacio prvi put vodu jer je drzan 5 minuta u crvenom u mestu. Sad ima mozda 3000km na satu i izgleda kao nov, ima sve servise u knjizicama itd i....neko ce sa tvojom logikom da dodje i da kupi jer je to novo i kupljeno u srbiji. A njemu jebana mama u prvih 1000km.

Lazic

©to æe reæi do 30 hiljada æe da se raziðe i onda æe da bude, jeb'o te, riknuo agregat na 30k... :o ;D

Gavrolini

Ovaj ako ne promeni vlasnika nece sastaviti ni 10k

UFF

Citat: Gavrolini poslato 23 April, 2017, 00:01
Stvarno ne kapiram foru sa ljudima koji insistiraju na motorima loji su kupljeni novi u srbiji. Motor moze biti dobar ili los. Legalan ili ne. Los ili nelegalan mozes uzeti samo ako si glup ili takav zelis da kupis. Mene realno zabole gde je kupljen nov i da li ima servisne knjige i ostale papirice jer bar te knjizice moze svako da napravi.  Evo bas primer jednog suzukija iz Sapca. Kupljen prosle godine nov kod Atile u salonu. Vec sa 650km na satu je izbacio prvi put vodu jer je drzan 5 minuta u crvenom u mestu. Sad ima mozda 3000km na satu i izgleda kao nov, ima sve servise u knjizicama itd i....neko ce sa tvojom logikom da dodje i da kupi jer je to novo i kupljeno u srbiji. A njemu jebana mama u prvih 1000km.

[clapp]

Master Z-ed

Citat: Gavrolini poslato 23 April, 2017, 00:01
Stvarno ne kapiram foru sa ljudima koji insistiraju na motorima loji su kupljeni novi u srbiji. Motor moze biti dobar ili los. Legalan ili ne. Los ili nelegalan mozes uzeti samo ako si glup ili takav zelis da kupis. Mene realno zabole gde je kupljen nov i da li ima servisne knjige i ostale papirice jer bar te knjizice moze svako da napravi.  Evo bas primer jednog suzukija iz Sapca. Kupljen prosle godine nov kod Atile u salonu. Vec sa 650km na satu je izbacio prvi put vodu jer je drzan 5 minuta u crvenom u mestu. Sad ima mozda 3000km na satu i izgleda kao nov, ima sve servise u knjizicama itd i....neko ce sa tvojom logikom da dodje i da kupi jer je to novo i kupljeno u srbiji. A njemu jebana mama u prvih 1000km.

Pa vidi ovako, ja sam imao Z 1000, i bio je odlièan do jednog momenta kada je otpala farba ba¹ na brojevima, ¹to ne mora da obavezno znaèi da je bio nakucavan ali verovatnoæa da jeste je preko 99%, nakucavanje je bilo sigurno profi jer se ni¹ta nije videlo do momenta kada je poèela da otpada farba a poèela je da otpada posle 3-4 godine kod mene i jedno dve kod prethodnog vlasnika.
krenemo drugar i ja na more i na cg granici carinik re¹i da proveri njegov motor, mene propusti.
Ja gledam kako njega proveravaju i lagano se hladim, tu¾ba za kraðu, oduzimanje motora, advokat koji u inostranstvu uvek ko¹ta x5 itd....
èitav cirkus.
Bio bi u zatvoru zbog tuðeg sranja, gledaju te ko kriminalca, ne mo¾e¹ da naðe¹ posao po¹to si bio u æorki itd do kraja ¾ivota te to prati.

e to je razlog za¹to lo¹ motor uvek dobar majstor mo¾e da sredi a nakucane brojeve i papire ne mo¾e.
ovo je lièni primer a ti kako hoæe¹, ja sam meni uzeo motor koji ima kopiju jci-a na ime kupca, prvi i jedini vlasnik, servisna knjiga itd.
i nikad vi¹e neæu uzeti motor koji ovo sve nema.
Stvar ukusa, ukus je bio gorak dokle god se nismo vratili u Srbiju i samo sam ga se re¹io po¹to poto i èim pre.

Gavrolini

Sto znaci da si prodao motor za koji svesno znao da je 99% divljak?

Jefta

Cekaj bre pa ti si tog tvog Z1000 nudio ovde na forumu iako si znao da je kraden i da su brojevi prekucavani??? I nije te sramota da bilo sta vise ovde pises. Sta da je neko od Manijaka kupio taj motor? Boli te kurac bitno je da si se ti resio divljaka, a nekome uvalio. Svaka ti cast!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: Master Z-ed poslato 23 April, 2017, 14:32
ja sam meni uzeo motor koji ima kopiju jci-a na ime kupca, prvi i jedini vlasnik, servisna knjiga itd.
i nikad vi¹e neæu uzeti motor koji ovo sve nema.

evo npr sledeci scenario:

kupi neko nov motor kod nas iz salona, padne u krivini, motor se isprevrce, zapali i izgori ili se jednostavno sve izlomi na njemu da se ne moze ispraviti a ne isplati kupovati delove, sta ce onda da radi?

pa kupi stranca i prekuca ga naravno

i onda kad mu dosadi stavi ga u oglas a ti dodjes naivan i kupis ga jer je SIGURNO regularan jer je kupljen kod nas i imao je samo jednog vlasnika jel da? :D  

kao da je to neka garancija, vidis da nije

FANTOM

     Ziva istizna Uff-e znam a i cuo sam za par primera ... :) Srbija svasta se desava pa nije ovo Danska :) mi smo i dalje divlji zapad.  Elem ja isao pretprosle godine godine sa mojom dvadesetogodisnjakinjom Suzanom na more ...  I gleda mene carinik proverava gleda i to crnogorac , reko rodjeni idem da osolim dupe kod vas mesec dana i da vam ostavim pare Oli me pustit sprzilo me sunce ispod jakne ... Vrati covek ona dokumenta i nastavismo put bez problema .  [thumb_up]

Hattrick

Citat: Jefta poslato 23 April, 2017, 15:02
Cekaj bre pa ti si tog tvog Z1000 nudio ovde na forumu iako si znao da je kraden i da su brojevi prekucavani??? I nije te sramota da bilo sta vise ovde pises. Sta da je neko od Manijaka kupio taj motor? Boli te kurac bitno je da si se ti resio divljaka, a nekome uvalio. Svaka ti cast!

:o