Glavni meni

GSX 1400 2007

Započeo El Jefe, 22 Oktobar, 2015, 23:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Око 48.000 Км.
Цена је горе. Наравно, договор кућу гради.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

screenshot on pc
Регистрован до јуна.
Друштво за заштиту од животиња

bigbad86


Ostoja

Ma jok, otkud ti to, totalno je bez veze...
[klanjam_se] [klanjam_se] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

DUKE Vuk

Ma dobar, ali izgleda previ¹e jeftin pa narodu sumnjivo :) .

goranvojska

sila bozija.
cudo od motora

mz-best

Patoloski sam zaljubljen u taj model...ali tezina ga ubi...mislim onda i mene ...inace primerak je prelep...i mislim da je to motor u pametnim rukama kod nekog razboritog vozava  motor za CEO ZIVOT.

feelgod

Citat: mz-best poslato 21 Decembar, 2016, 11:50
Patoloski sam zaljubljen u taj model...ali tezina ga ubi...mislim onda i mene ...inace primerak je prelep...i mislim da je to motor u pametnim rukama kod nekog razboritog vozava  motor za CEO ZIVOT.
Ako mislis da ovaj motor ubi tezina ocigledno da ga nisi bas nesto dobro upoznao.
Imao sam ga dve godine i mogu reci da je bicikl, jedini zaplet oko njega su losi zadnji amorti koji posle 5 godina nemaju moguznost da se steluje preload.
To se resi bolcnom cija se visina setuje onako kako ti preload najvise odgovara i posle toga si na konju.
Nikada lepsi i nikada bolji moped nisam vozio.



Hurricane

ni¹ta bez belih felni  [balavi]

Andreja

Ovaj motor je tako lepo izbalasiran da se vozi kao bicikl, masa je nebitna. Prièam iz prve ruke, vozio ba¹ ovog na slici iznad.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86

Cisto da znate MZ best sa jednom nogom vozi bolje nego sto cu ja ikada sa dve :( Zbog toga kuka na tezinu.

Lazic

E to je bajker, a ne mi razma¾eni... Naklonio bih se do zemlje, al' ne smem, ukoèiæu se... ;D  [klanjam_se] [kralj] [cheers]

feelgod

Citat: bigbad86 poslato 21 Decembar, 2016, 15:07
Cisto da znate MZ best sa jednom nogom vozi bolje nego sto cu ja ikada sa dve :( Zbog toga kuka na tezinu.
Onda je covek doktor , svaka cast.

sasa ns 1

jbt neces valda da ostanes na saksu -pa snjim da ides na more

mz-best

#35
feelgod.......
Ako mislis da ovaj motor ubi tezina ocigledno da ga nisi bas nesto dobro upoznao.
Imao sam ga dve godine i mogu reci da je bicikl, jedini zaplet oko njega su losi zadnji amorti koji posle 5 godina nemaju moguznost da se steluje preload.
To se resi bolcnom cija se visina setuje onako kako ti preload najvise odgovara i posle toga si na konju.
Nikada lepsi i nikada bolji moped nisam vozio.
==================================================================================
Nisam lepo onda objasnio .....izvinjavam se.... :D kada sam rekao da je tezak kao crna zemlja mislio sam na suvu tezinu na mestu  a ne u voznji....pomeriti ga na mestu ugasenog itd.... inace ......JAKO sam bio i ostao pobornik ideje da je STO TEZI motor u voznji lakse voziti nego li laksi ....medjutim sada mi u ovim godinama sve preko 200 kg ima i tekako znacaja a ova lepotica  bas ima viska KGa.....bolesno je lep model ali bolesno :D :D :D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

navajo


Lazza

Da neces Djoletu da kupis tatu?
I may be dumb, but I'm not stupid.

DebeliZmaj

pa da kuka na vibracije
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell