Glavni meni

GSX 1400 2007

Započeo El Jefe, 22 Oktobar, 2015, 23:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Citat: stilgar poslato 20 Avgust, 2018, 23:03
Karbovi su umetnost, odmah odziv na gas, kolko zavrtis rucicu tolko imas odziv, kod ubrizgavanja nije bas tako, izrada odlivka karba je skuplja od tri zice i dizne kod ubrizgavanja sto ce reci da nam proizvodjaci opet prodaju muda za bubrege u lepo upakovanu pricu o ekologiji potrosnji koji jelte iziskuju skupo odrzavanje i redovno servisiranje.
Ti si inace trkac i osetis sve te segmente koje si naveo?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

stilgar

Citat: clutch&brake poslato 01 Septembar, 2018, 00:04
Citat: stilgar poslato 20 Avgust, 2018, 23:03
Karbovi su umetnost, odmah odziv na gas, kolko zavrtis rucicu tolko imas odziv, kod ubrizgavanja nije bas tako, izrada odlivka karba je skuplja od tri zice i dizne kod ubrizgavanja sto ce reci da nam proizvodjaci opet prodaju muda za bubrege u lepo upakovanu pricu o ekologiji potrosnji koji jelte iziskuju skupo odrzavanje i redovno servisiranje.
Ti si inace trkac i osetis sve te segmente koje si naveo?
Nisam trkac, al znam neke pa mi rekli onako uz kaficu 😀 vise volim starudiju od gvozdja nego plastikanere, a starudija se napaja karbovima i znam po malo kako rade 😀

UFF

pa ne ide da on u tim godinama bude za inovativne tehnologije a da kaze da su ostale zastarele, to bi bilo isto kao kad bi za sebe rekao da je zastareo

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 01 Septembar, 2018, 00:10
pa ne ide da on u tim godinama bude za inovativne tehnologije a da kaze da su ostale zastarele, to bi bilo isto kao kad bi za sebe rekao da je zastareo
a ti u cvetu mladosti...ne seri....jedino sto je mlado na tebi je godine staza na motoru....a i tu si utanjio....sad i ti mozes da kenjas kako nema zamene za godine provedene na motoru....  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ima zamene, kilometraza, godine nemaju veze sa njom, ja za poslednje 3 godine presao nista
a na motoru evo vec decenija okruglo, mada nisam nista bolji vozac nego sto sam bio posle prvih par godina, u prevodu i iskustvo je kurac ako ne radis na sebi i nisi spreman da pomeras granice u toku voznje i time od sebe pravis boljeg vozaca, to sto se vozas turisticki isto kao i kuci da sedis i igras moto igrice

Kostić

Citat: UFF poslato 01 Septembar, 2018, 13:33
ima zamene, kilometraza, godine nemaju veze sa njom, ja za poslednje 3 godine presao nista
a na motoru evo vec decenija okruglo, mada nisam nista bolji vozac nego sto sam bio posle prvih par godina, u prevodu i iskustvo je kurac ako ne radis na sebi i nisi spreman da pomeras granice u toku voznje i time od sebe pravis boljeg vozaca, to sto se vozas turisticki isto kao i kuci da sedis i igras moto igrice

¹ta je tebe ujelo... evo ti plus

Lazic