Glavni meni

GSX 1400 2007

Započeo El Jefe, 22 Oktobar, 2015, 23:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


El Jefe

Понуда отворена за све предлоге.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Продајем шпорет. Понуда отворена за све предлоге.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Мање вина, мање вина.
Јапански шпорет у понуди.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

pa znamo da ga prodajes jbt oglas je tu
cuti tu i cekaj kupca umesto da zbunjujes, vidis da je dosla zima sporetima porasla potraznja

Lone Wolf

Jefe postavi nove slike i trenutnu cenu, mrzi me svaki èas iæi nazad da pronaðem.
Nemam para, ali da znam koliko sam daleko.
Не може рај на земљи.

El Jefe


4000 Е. Тел за договор 0628083028
Друштво за заштиту од животиња

rboban

Sad znam zasto si ga slikao stalno sa leve strane...... :)
Ride It Like You Stole It

navajo

Ruzan mu ovaj lonac za sve pare...a i tih mnogo:)

Mada, to se lako sredi :)

El Jefe

Имао је он ауспух из Аде, вратио сам серијски. Са серијским ауспухом мирније ради, боље  вуче и мање троши.
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

Citat: El Jefe poslato 16 Decembar, 2017, 14:33
Имао је он ауспух из Аде, вратио сам серијски.
i nista mu ne fali

feelgod

Citat: megaidiot poslato 16 Decembar, 2017, 23:32
Citat: El Jefe poslato 16 Decembar, 2017, 14:33
Имао је он ауспух из Аде, вратио сам серијски.
i nista mu ne fali
Ima i viska :)

navajo

Drugar ima Joshimuru, koju je hteo da stavi cim je kupio ovaj motor, jer mu je lonac bio jako ruzan, ali se sad necka...prija mu za promenu da mu se motor ne dere za sve parice...ne umara ga pri duzim duzim voznjama:)


mz-best

Citat: El Jefe poslato 16 Decembar, 2017, 14:33
Имао је он ауспух из Аде, вратио сам серијски. Са серијским ауспухом мирније ради, боље  вуче и мање троши.

Tacno je sto si rekao....naime prvi modeli do bese 2006 god, su imali 2 ausouha fabricki  a sa ovim modelom i jednim loncem su smanjili potrosnju naspram fabrickog u predhodnoj seriji sa 2 lonca...takodje su i eliminisali dobar deo vibracija koje je stariji model imao...ali meni licno ai citajuci po stranim forurima ljubitelja bas ovog modela suze predhodni model sa 2 lonca je bas bio lepsi od ovog sa preglomaznim loncem ...steta sto su radi EURO normi prestali proizvoditi ovaj prelepi motor..da ne zaboraviom napomenuti ,,,,,do 2004 godine su svi bolovali od crkavanje 2 brzine i gard gumom ili ti ublazivaca zadnjeg tocka....dok je sve to izleceno od rejstalinga ...ali im je i dalje i prvoj i zadnjoj seriji ostala zajednicka decja bolest koju fabrika nije izlecila nikada,,,lamele i korpa....koliko vidim i dan danas Suzuki pravi dalje te neke inzinjerske promasaje a da nije naucila nista iz predhodnih,,,Vstrom 1000 i 650 isti problem sa korpama i lamelama ...naime iz malog i slabasnog notora stavili u zahtevniji agregat a materijali i gabariti ne izdrzavaju ta tehnicka naprezanja ...van pameti all aj sad...

megaidiot

svi i kazu da 650 traje mnogo duze od velikog stroma

feelgod

#115
Iskreno ne znam stabje tu problem promeniti set kvacila na ovakvom motoru na 40k u vrednosti od 350e. Na istu kolometrazu na BMVima set kvacila sa rukama preko soma. Imao ovaj moped i znam cene i ne mislim da je to mana, ma samo gas i nikada mu nista nije falilo i sada novi vlasnik na svakih dva meseca mi se javi da mi zahvali kakvi sam mu moyorcinu prodao a ja se kajem.

Imao sam bas taj navodno problematicni sa dva topa, koji je i po meni ozbiljno lepsi id restilizovanog.

Po meni najveci provlem tog motora ja ogromna tezina i obrtni momenat od 126Nm to cini da kada se malo stisne melje zadnju gumu, meni je samleo zadnju 200tku za 3000km i onda mi je doslo da placem  :'(

banevuk

Ne¹to mi je malo vek od 3 soma za zadnju gumu. FJR je tu u rangu i jo¹ se sa ¾enom vozim . Evo 10k furam i jo¹ mesa ima (Pireli gt angel guma)   [neampojma] [neampojma]

El Jefe

Мотор има 227 кила без горива и мазива. У рангу Хонде НЦХ 750 која има 55 Кс или Спортстера 883 који важе за мале и погодне за почетнике. А гума може да траје и до ћошка а може и годинама. На Харлију ми се гума потрошила за 1000км, пробушила се и лагано испуштала. До Чачка и назад па у ђубре.
Друштво за заштиту од животиња

feelgod

Citat: banevuk poslato 23 Jun, 2018, 15:15
Ne¹to mi je malo vek od 3 soma za zadnju gumu. FJR je tu u rangu i jo¹ se sa ¾enom vozim . Evo 10k furam i jo¹ mesa ima (Pireli gt angel guma)   [neampojma] [neampojma]
Samo kolji Bandita pa ces da budes iznanadjen kako guma nestaje :)

goranvojska

meni 5000 max da prodjem a da je ne odeljem,prosle godine 2x do mora i nema je,to je samo po meni zamerka na mog bandita,ostalo neprejebivo,