Glavni meni

VI MM Rodjendan (preciznije 5 i 3/4) 16.07.2016

Započeo UFF, 11 Oktobar, 2015, 20:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

Citat: UFF poslato 17 Jul, 2016, 17:39
"mali" balsa stigao sa bisketom kad su svi otisli  [doh]

Залутали у шумицу  [zvizdi]
Twist of wrist!

Andreja

I to bolje da ne ka¾em za¹to su se naprimali da doðu... :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Brate, mi smo oti¹li skoro poslednji, u pola 12, kad je on do¹ao??  8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

otisli smo kad je poèela kisa ona dosadna :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

Citat: Ho¹tapler poslato 17 Jul, 2016, 20:45
Brate, mi smo oti¹li skoro poslednji, u pola 12, kad je on do¹ao??  8)

Pa u to neko vreme su i krenuli, moooo¾da petnaestak minuta ranije :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

E nek me ima na nekoj slici , pa makar i u pozadini... Hahahahaha

bigsheki

zao mi je sto nisam mogao da dodjem,ali drago mi je da ste se prelepo proveli

UFF

Dodji u subotu na reprizu

bice bolje i vreme i klopa

mareskin

Citat: UFF poslato 17 Jul, 2016, 21:51
Dodji u subotu na reprizu

bice bolje i vreme i klopa

Te¹ko da æe biti bolja klopa. Krompir je bio prva liga.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

Citat: mareskin poslato 17 Jul, 2016, 22:27
Citat: UFF poslato 17 Jul, 2016, 21:51
Dodji u subotu na reprizu

bice bolje i vreme i klopa

Te¹ko da æe biti bolja klopa. Krompir je bio prva liga.

narucujem jos krompira kod nemanje da donese i resen problem.

UFF


goranvojska


prpa_zr

krompir nestao u i¹èekivanju æevapa :D

p.s bio odlièan

Kostić

Citat: Aussweis poslato 17 Jul, 2016, 17:29
Citat: kosta66 poslato 17 Jul, 2016, 13:36
ja brinem o drugom kad se vozimo zajedno i ne sviða mi se èesto kako vozimo, al kad god stignemo celi, ja sam radostan. ako se neko polupa, spa¹avam. ali ne otimam kljuè budali, koja je ista ko ja. vita i juga svakako nisu ba¾dareni. ho¹tapler jeste. nikom ne bi mazno kljuè, jer je to 'poraz' da ne ka¾em, omalova¾avanje iskustva onoga o kome brine¹, iako ima¹ najbolje namere kad mu mazne¹ kljuè. e sad, onaj kome si ga mazno, ako se naduri onda je pièka, al mora malo da se 'ljuti' èisto da anulira taj 'poraz'. to mu doðe ko neki jebeni kod... ja se nisam naljutio, al sam se iznerviro. i naravno, drago mi je ¹to brinu, al ne moraju to da znaju.

Mozda mi i nismo bazdareni ali se svakako brinemo za tebe...medjutim, niko od nas nije imao nameru da te rani, samo malo da te natera da se razbistris pre nego sto krenes..

Znamo svi da ces na kraju da isteras svoje pa makar i ``izgino``,sto bi ti rekao!

Nismo te omalovazavali, samo nismo mogli da priustimo da nalazimo toliko ludog ponovo da bude medju manijacima! I jebalo te pivo, dobices crnog piva koliko oces, samo da si ti nama ziv i zdrav  [cheers] ;D

Jeftinije mi dodje pivo nego da razmisljam sto sam te pustio onako gasiranog da ides  [thumb_up]

ovako æemo. ja tebi doðem dva kvasa, ti meni dva crna. nemoj da te vidim da pije¹ i da vozi¹. (ako æemo veæ da brinemo ;D )

ho¹talperu, ls je kurac od kacige, al je ipak pogodila kuku, branik, zavukla se ispod auta i ostala cela. plus ¹to je posle letela ;D

Kostić

nemanjin krompir je bio bolji od mesa i u vojsci...

Kostić

a od goranove rakije, ja nisam pio bolju u poslednjih da ka¾em godinu dana... koletova je dobra, al je mlada, ove vojvoðanske kajsije su dobre, al su mlade, a dobio sam neki dan od drugarice 12 godina staru, al je za dve nijanse lo¹ija. goranova je za sad Keva!

Hurricane

...ma nemoj, pa ¹to je ne ostavi drugarima nego je odnese, crni ti?






Kostić

da zna¹, da me grize savest. al sa druge strane, bar ste oti¹li trezni.... brinem o vama! evo u subotu me jebite, ubijte, nabite na krs, æu æutim i otrpim. al bilo je jaèe od mene! od te rakije nema dalje! Lek!

Hurricane

Citat: kosta66 poslato 17 Jul, 2016, 13:36
ja brinem o drugom kad se vozimo zajedno i ne sviða mi se èesto kako vozimo, al kad god stignemo celi, ja sam radostan. ako se neko polupa, spa¹avam. ali ne otimam kljuè budali, koja je ista ko ja. vita i juga svakako nisu ba¾dareni. ho¹tapler jeste. nikom ne bi mazno kljuè, jer je to 'poraz' da ne ka¾em, omalova¾avanje iskustva onoga o kome brine¹, iako ima¹ najbolje namere kad mu mazne¹ kljuè. e sad, onaj kome si ga mazno, ako se naduri onda je pièka, al mora malo da se 'ljuti' èisto da anulira taj 'poraz'. to mu doðe ko neki jebeni kod... ja se nisam naljutio, al sam se iznerviro. i naravno, drago mi je ¹to brinu, al ne moraju to da znaju.


ne znam za iskustvo, ali prema mom iskustvu ja ni najmanju trunku lo¹eg ne vidim o ne davanju kljuèa u ruke drugaru koji ne vidi na oèi..

mene kad takvog vidite, uzmite i motor i kljuè, i hvala unapred..  [cheers]