Glavni meni

Padovi - kako preziveti

Započeo Dusan Silni, 08 Oktobar, 2015, 15:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

jel mo¾e radar da istovremeno uvati oba smera il se ¹teluje? bio je montiran da vata one ¹to dolaze, a ovaj ¹to je proleteo i¹o kontra

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 07 Jul, 2016, 00:42
@Mali zmaj:
Ne gura¹ se po sredini trake, izmeðu dva auta, itd, itd... ??? :o Za koji moj vozi¹ motor... ??? :P :-*

ne ne ne kontas,hiljadu puta sam svjedocio covjek krene u preticanje i zadesi se da ide i iz kontra smjera auto,i nastavi preticanje izmedju dva auta..,to mi nikad nije jasno,znaci ako slucajno padnes padas ili pod jedno auto ili pod drugo iz konta smjera!!!
jin-jang

mali_zmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Jul, 2016, 15:03
Citat: Laziæ poslato 07 Jul, 2016, 00:42
@Mali zmaj:
Ne gura¹ se po sredini trake, izmeðu dva auta, itd, itd... ??? :o Za koji moj vozi¹ motor... ??? :P :-*
Ne provlaci se na semaforu, vozi kao da je u auto skoli... mi pizdeli 😂
Pokusali da mu objasnimo da je manje bezbedno da stoji iza kola, da ako neko ne ukoci postaje pljeskavica izmedju dva auta... jok...  ;)

Ti tamo suti,drugi put kad promasis put ima da te pustim par kilometara,a ne da ti sviram da se vratis...     :-* :-* :-* ;)
jin-jang

mali_zmaj

I provlacim se ja do semafora,ali kad ocjenim da mogu,kad poznajem raskrsnice i ceste gdje to radim..   Kad putujem to bas i ne radim,ne zurim toliko i nije mi ceif!!
jin-jang

Hohštapler

Citat: mali_zmaj poslato 07 Jul, 2016, 20:38
Citat: Ho¹tapler poslato 07 Jul, 2016, 15:03
Citat: Laziæ poslato 07 Jul, 2016, 00:42
@Mali zmaj:
Ne gura¹ se po sredini trake, izmeðu dva auta, itd, itd... ??? :o Za koji moj vozi¹ motor... ??? :P :-*
Ne provlaci se na semaforu, vozi kao da je u auto skoli... mi pizdeli 😂
Pokusali da mu objasnimo da je manje bezbedno da stoji iza kola, da ako neko ne ukoci postaje pljeskavica izmedju dva auta... jok...  ;)

Ti tamo suti,drugi put kad promasis put ima da te pustim par kilometara,a ne da ti sviram da se vratis...     :-* :-* :-* ;)

Izvini gospodine Jasamovdebiopro¹legodine ;) :-*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Pogresi ziv covek,jebiga!!!
jin-jang

Lazic

A da vas dvojica iznajmite gajbu... ;D :-*

mali_zmaj

Kasni¹ Laziæu,veæ je bio apartman,i to na moru!!    [rofl] [rofl]
jin-jang

makinjo

Bio apartman ali spavao samo samnom u krevetu :P  ;D  ;D

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

mali_zmaj

Ma vas obojica ste j...ni!!  ;)  hahhahahaa
jin-jang

UFF

Citat: Andreja poslato 07 Jul, 2016, 17:10
Hoæe¹ da kupi¹ Peglu i vozi¹ u kontra smeru izmeðu dve trake?  [rofl]

[rofl]

Kostić


UFF


Lazic


Glava Dole

Nista strasno, kosta neunistivi.... izlece iz jarka ko u akcionim filmovima kad neko padne sa zgrade, otrese prasinu i nastavi ;D

PECA BMW

Obzirom da je gajbica sa supljim dnom znaci da je optimistican tj. krupni delovi pa ce se sve sastaviti ...

mada kole je strucan i verujem da ce sve on to napraviti od zice ... sto bas mora plasticni oklopi , moze zicani ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY

#97
@Andreja  [rofl] [klanjam_se] [kralj]...nemoj na toliko mesta,nemam toliko pluseva...
@Milos96...Podigni bre malo tu kameru [veryangry]

Kostić

Citat: Milos96 poslato 24 Jul, 2016, 02:56
Nista strasno, kosta neunistivi.... izlece iz jarka ko u akcionim filmovima kad neko padne sa zgrade, otrese prasinu i nastavi ;D

ono ¹to je dobro je ¹to si se prepao. sad vidi¹ kako izgleda zajebancija. mir pod dupe i smannjii gas.

Lazic

Ali 'ladno si ga pretekao u horizontali... ;D