Glavni meni

trazim delove za cbr 1100xx

Započeo zoki, 04 Oktobar, 2015, 23:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zoki

Kupujem retrovizore,slavinu za gorivo, km.h sat, i vizir za hondu cbr 1100 xx 1997/1998. Ako ima neko neka javi. Hvala unapred.

















orlovi



Samo vizir...30e..Poruke na pp..

Ostoja

Km sat? Ajoj, ovo ce te boleti, samo da znash, retrovizori takodje. Ako imash nekog u Nemachkoj, najlakshe i najjeftinije cesh proci ako to potrazish na ebay-u. Cifra ce u svakom sluchaju biti interesantna.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

gojko

Citat: zoki poslato 04 Oktobar, 2015, 23:17
Kupujem retrovizore,slavinu za gorivo, km.h sat, i vizir za hondu cbr 1100 xx 1997/1998. Ako ima neko neka javi. Hvala unapred.
ima 0641115463


















zoki

Znam da su skupi delovi ali vise mi smeta dostava sa eb.a bas traze puno.recimo polovna slavina 35e isto i dostava toliko za srbiju

*zeka*

Vidi sa Milosem "Ebaynarucivanje" da ti donese, korektno radi. Meni skoro na poslednju stvar koju mi je doneo uzeo 14 evra. (Vrednost robe bila oko 30 evra)

Ostoja

@Zoki
Znam da je dostava paprena, probaj se snaci, meni je drugar doneo gomilu delova za motor sa ebay-a, jedino je bio fazon shto sam bash dugo chekao, skoro tri meseca dok on nije poshao kuci. Bilo je vishe kutija pa ih je morao dovesti kolima. Mada, kada sve saberem, pravilnom kupovinom sam ushtedeo pola para, blejao sam na ebay-u dok nisam nashao sve shta mi treba po povoljnim cenama.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ostoja poslato 07 Oktobar, 2015, 21:02
@Zoki
Znam da je dostava paprena, probaj se snaci, meni je drugar doneo gomilu delova za motor sa ebay-a, jedino je bio fazon shto sam bash dugo chekao, skoro tri meseca dok on nije poshao kuci. Bilo je vishe kutija pa ih je morao dovesti kolima. Mada, kada sve saberem, pravilnom kupovinom sam ushtedeo pola para, blejao sam na ebay-u dok nisam nashao sve shta mi treba po povoljnim cenama.
a onda si uzeo jos gori motor sto se delova tice....ko vidi polovan far od vfr800 umrece od ruke nindze u najstrasnijim mukama....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Aaaaaa, nisi u pravu, nikako...
Ko vidi polovan A ISPRAVAN (neogreben, neolupan) far od VFR 800 umrece od ruke nindze u najstrashnijim mukama... Ne josh gori, definitivno najgori, milu li im majku...
I da, u pravu si, napukao mi je far pa ce pasti termoformiranje maske fara, prerada reflektora (Xenoni) i slichne dogodovshtine...
Citat: "A shta cesh da radish kad ga bash bash sredish, prodacesh ga?" - moja zena...
A far u Amerikama skoro dzaba, 350 US$.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Nema burazere, nee maaa. Napravicu ga.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

zoki

Slavina i vizir kupljeni. Jos malo😃😃😃