Glavni meni

Moto Cizme

Započeo Bolence91, 01 Oktobar, 2015, 21:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bolence91

Cizme su potpuno nove nosene samo jednom. Broj 41 ali odgovaraju i ljudima koji nose broj 42.   060 425 25 39   CENA 60e








juga

Lepo, kada bih skratio prste mo¾da bi i mogao da ih obujem! :'(

Gavrolini

Zivo me zanima ko nosi broj 41 a da nije dete. Za zene velik broj, za muskarce premali. A sve u oglasima tako neki brojevi 40,41,42

Hohštapler

...pa ¹to si takav? ko da je on kriv ¹to ne  nosi veæi broj.
Ne mo¾emo svi da budemo  visoki i nogati. (kurati?)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Pa takav sam zato sto kad god izlete pristojne cizme za pristojne pare to bude neki broj za patuljke.

Bori¹a

takodje, umesto da sam uzeo ovako nesto morao sam neke probiker jer 47 nema nigde nista polovno

Gavrolini

One u louisu za 80e?

Bori¹a

100e bile probiker tad kad sam ja kupio... jeste u luisu

Ostoja

@Borisha
Pa shto si ras'o, ko te ter'o, a?  [neampojma]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Bolence91

13. Oktobra sam u Beogradu. Ako je neko zainteresovan da pogleda cizme neka se javi u inbox ili na gore navedni broj. :D

juga

Citat: Gavrolini poslato 02 Oktobar, 2015, 14:15
Zivo me zanima ko nosi broj 41 a da nije dete. Za zene velik broj, za muskarce premali. A sve u oglasima tako neki brojevi 40,41,42
Kako za koju ¾enu! :D

mali_zmaj

Citat: Gavrolini poslato 02 Oktobar, 2015, 16:31
Pa takav sam zato sto kad god izlete pristojne cizme za pristojne pare to bude neki broj za patuljke.
znaèi sad se i vrijeðamo,jel!?? znaèi ja sam patuljak!!  e da zna¹ i ti ima¹ klempave u¹i,a i èini mi se da si i herav u jedno oko,i da ti je lijeva noga kraæa od desne....;)
jin-jang

mrle

Citat: mali_zmaj poslato 13 Oktobar, 2015, 14:46
e da zna¹ i ti ima¹ klempave u¹i,a i èini mi se da si i herav u jedno oko,i da ti je lijeva noga kraæa od desne....;)

a ¹to mene pominje¹ i me¹a¹ u va¹u raspravu?

mali_zmaj

zajebancija,koju ti izgleda ne razumije¹,IZVINJAVAM TI SE,molio bih administratore da ovo izbri¹u...
jin-jang

Gavrolini

Uvo mi je klempavo samo levo. Na desno oko ne vidim dobro od rodjenja pa kad se mnogo umorim i ne spavam duze od 24h ume da proseta van moje volje. Noge su hvala bogu obe iste. Skresene ali iste duzine.

mali_zmaj

Citat: mrle poslato 13 Oktobar, 2015, 14:49
Citat: mali_zmaj poslato 13 Oktobar, 2015, 14:46
e da zna¹ i ti ima¹ klempave u¹i,a i èini mi se da si i herav u jedno oko,i da ti je lijeva noga kraæa od desne....;)

a ¹to mene pominje¹ i me¹a¹ u va¹u raspravu?
e sad sam na prvu odreagovao... pa nisam na prvu shvatio   he he ...sad skonta skontao.. :D
jin-jang

mrle

Citat: mali_zmaj poslato 13 Oktobar, 2015, 14:56
Citat: mrle poslato 13 Oktobar, 2015, 14:49
Citat: mali_zmaj poslato 13 Oktobar, 2015, 14:46
e da zna¹ i ti ima¹ klempave u¹i,a i èini mi se da si i herav u jedno oko,i da ti je lijeva noga kraæa od desne....;)

a ¹to mene pominje¹ i me¹a¹ u va¹u raspravu?
e sad sam na prvu odreagovao... pa nisam na prvu shvatio   he he ...sad skonta skontao.. :D

:)

Ivicat


Ostoja

@Mali zmaj
Aaaaa, totalno si sumnjiv, em noshish male chizme, mozda i hrchesh nocu i imash ravne tabane? A i Bendzelaj mi je sumnjiv, kao mesto tvog boravka...
[dancing] [yahoo]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

perlx

Citat: Gavrolini poslato 13 Oktobar, 2015, 14:52
Uvo mi je klempavo samo levo. Na desno oko ne vidim dobro od rodjenja pa kad se mnogo umorim i ne spavam duze od 24h ume da proseta van moje volje. Noge su hvala bogu obe iste. Skresene ali iste duzine.
Lazes za noge, u jednu patiku trpas tri uloska samo da slice, barabo.