Glavni meni

Cf moto e-charm 150cc

Započeo mkt, 29 Septembar, 2015, 15:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

Ima li neko iskustva sa ovim skuterom i da li je ok uzimati ih zbog delova i slicno
Imam neku kombinu za neki takav koji je presao oko 2500 km jer ga momak ne vozi i drzI ga u stanu vec dve godine, njemu ne treba a mani bi trebalo nesto za grad


VR 46

Ne volim kineze,kad sam vozio skutere imao sam dve Yamahe Aerox i bio prezadovoljan sa njima....
Twist of wrist!

mrle

Citat: mkt poslato 29 Septembar, 2015, 15:25
Ima li neko iskustva sa ovim skuterom i da li je ok uzimati ih zbog delova i slicno
Imam neku kombinu za neki takav koji je presao oko 2500 km jer ga momak ne vozi i drzI ga u stanu vec dve godine, njemu ne treba a mani bi trebalo nesto za grad



crne boje?

Bori¹a

ako je povoljno uzeo bih to, cisto umesto bicikle boli te kita

ЯЭВОЛУТИОН

cf moto je bivsa fabrika honde...svi proizvodi su im jako kvaliteni jer su radili a i danas rade po hondinim standardima.....radili su agregate za hondu pre  trideset godina, pa su agregati skoro indenticni onima iz hondi...od pre trideset godina....delovi su dosta skuplji nego za kineze , cak skuplji nego za savremene skutere jer nema aftermarkea za njih...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

Jel mogu delovi da se nadju kod nas
Cekam da mi decki javi za cenu
Nemam net pa ne mogu da vidim generalije i ostalo

mkt


Hohštapler

Ja sam na ovom èudu polagao za A2, pre 5 godina, ide skroz ok.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Meni je onaj V3 stvorio takvu odbojnost prema CF Moto da ga ne bih uzeo u razmatranje, ikada... Naravno, subjektivni utisak.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mkt poslato 29 Septembar, 2015, 19:30
Jel mogu delovi da se nadju kod nas
Cekam da mi decki javi za cenu
Nemam net pa ne mogu da vidim generalije i ostalo

ima ...skupi...Guevara je bila dealer...oni su pukli po mnogo cemu...proveri...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

1.Изнад просека за кинеске скутере.
2.Они без натписа ЦФ на декли погона су квалитетнији, набавна цена  била зато виша.
3.Ти без натписа су 125цц
4.Увозници су били неки словенци и две фирме из НС.
5.Копија Хонде СХ, рекоше Италијани, да за трећину цене Хонде добијеш 80% њених ефектива.
6.Делова има, лагер је откупио Цвијетичанин Апатин.
7.Проверити да ли трокира када упали вентилатор.У том случају је проблем његов релеј
8.Не подносе полусинтетику и синтетику, могу да издувају уље за врло кратко време
Друштво за заштиту од животиња