Glavni meni

gopro Dron DJI phantom

Započeo SSZGO, 27 Septembar, 2015, 10:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Ja ne bih vozio negde gde mogu da te vide....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

eclipse4

si video petokrake crvene na avionima,jok ce kopira neko americke gluposti  :)

monsterbnt

Citat: megaidiot poslato 20 Januar, 2018, 14:44
pa samogradnja je poenta svega.... debili

Aj ti objasni debilu u kancelariji kome je jedina zivotna zasluga partijska knjizica... Inace su u vreme SFRJ nasi aeroklubovi bili uvek u svetskom vrhu... Jedan od najtrofejnijih bio Franjo Kluz iz zemuna..... sad postoji samo na papiru...


Citat: SSZGO poslato 20 Januar, 2018, 16:36
Ja ne bih vozio negde gde mogu da te vide....

Pa stazu za automobile koja odgovara standardu za medjunarodno takmicenje tesko mozes da sakrijes.... A isto tako i avion od 2 i kusur metra raspona.... Srbija je puna zavidnih govana i uvek se nadje majmun koji te prijavi... A nekad smo bez problema leteli na uscu pored onog kurca spomenika i nikom nije smetalo...
Smrt SVIMA!!!!

Nika

Citat: bobangsxr poslato 02 Oktobar, 2015, 10:08
Ja sam bio zagrejan prosle godine da uzmem phantom 2... mada je ovde kod nas sa svom opremom bio oko 2500 chf... kupio sam syma x5c za 130 chf sa 3 baterije.... uzo sam ga da bih malo uhvatio rutinu i naucio kako se vozi jer pre toga nisam imao iskustva sa kvadrokopterima.... poenta je da sam uvideo da mi ne treba uopste taj phantom... i bas sam srecan sto nisam bacio 2500 nego samo 130....


©ta je trenutno najbolja kupovina u bud¾et varijanti?

Vidim na aliju SYMA X5C sada ko¹ta 40tak €, ali par godina posle pozitivne ocene, tehnika je sigurno napredovala...

P.s. - ako je velika razlika u ceni, dajte preporuku za dron bez automatskog praæenja "mete", i sa praæenjem...

Fala.

P.s. - hoæemo li da preimenujemo temu u "Dronovi" ili da otvaramo novu...  Ja sam vi¹e za prvu varijantu, kada je veæ krenula prièa, ali ako æemo da prièamo i o drugim modelima...

SSZGO

Mavic je za sada neprevazidjen ali je i dalje oko 1000 dolara

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor