Glavni meni

Sprint pulser2 2011g.

Započeo viper, 21 Septembar, 2015, 20:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

Gotov zupèanik, sad mogu da krenem sa sastavljanjem  [yahoo]






"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole


viper

Hm lo¹e oborene ivice na nutovima, neæe da naiðe zupèanik na osovinu, moja gre¹ka ¹to nisam poneo osovinu da probamo, sad moram iæi da kupim bijaks i obrusim ivice.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Saèuvaj kalup, za ne daj Bo¾e  [flashing]  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

Ni¹ta od sklapanja neæe da naiðe na osovinu, moram turpijati
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Andreja

E, da mi je samo tvog radnog mesta :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

viper

Ma¹ina sastavljena, sad sledi ostatak radova.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

 [clapp]

Ajde, nema tu jos puno posla, pali to danas :)

jevta

Ajde molim te bar oèisti taj silikon

Glava Dole

Visak je nebitan, jedino se nadam da si pazio na uljne kanale kod cilindra i glave(pored onih brezona gde imas bixnu i prosirenje dakle nikako silikon)... da se ne sjebes ko ja pa upali odma i radi normalno, posle 5min u leru vise ne pali... glava suva, ventili se pretegli... morao da skidam cilindar opet zbog toga ali sledeci put pazio, nastelovani opet i sve je posle bilo ok :)

viper

Oèistiæu kad se osu¹i, sad se samo jo¹ vi¹e razmazuje.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hohštapler

To crveno govno je ubilo vi¹e motora nego ¹to ih je popravilo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Meni se odlièno pokazao, jedino ¹to se ba¹ vidi pa se mora paziti da ne iscuri kao meni, ali opraæu ma¹inu kad se osu¹i.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Citat: viper poslato 09 Mart, 2017, 17:43
Ma¹ina sastavljena, sad sledi ostatak radova.

Tako se to radi, kratko i jebitaèno a ne k'o neki ovde  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Ehhh znam ja kako treba samo kad ima uslova i para...
Na primer bivsa TZRka (nadam se da viper ne zamera zbog OFFa ) :)

Koliko sam zivaca izgubio oko pranja svih sranja sa masine spolja i iznutra to samo ja znam, zato i kazem da mi i sad teze pada pranje delova nego rasturanje bilo cega...

Od ovoga:


Dobio ovo :)



viper

#455
Ma samo ti pi¹i, svi smo ovde svoji  ;)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

M96, pa valjda barem ispu¹kira¹ ceo motor pre bilo kakvog rasturanja  [doh]  [ninja]  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

FANTOM

    Posle kazu radjena generalna , a ono radio Milos sa 18 godina  ;D ijao veselja narodnog  :violina: .  Uzgred kad ce da ozivi Fzr, manite se Tzr-a :D

Glava Dole

Pa i jeste, kakvih 18, samo sto sam dobio A1 dakle 16... a tad sam vec bio iskusan, i pre toga sam se nasklapao manjih masinica, bio sam aktivan na svim skuter forumima, 125cc forum posle i onda dosao ovde gde sam i ostao ;D Kad naidjem nekad na neke svoje stare postove prosto ne mogu da verujem iz ove perspektive kako glupa pitanja sam postavljao :D I dalje sam im neizmerno zahvalan jer bez njih ne bih i dan danas znao to sto znam, citao sam i istrazivao bukvalno po celu noc... experimentisao, tunirao... pa kad sam dobio prvu dozvolu sa 14god free je vec punio stotku za 10ak sekundi...

Ti mene ne poznajes i ne znas moje umece sa alatom :) Zato se i jesam upustio u ovu intervenciju sa FZRkom, samo sto je za nju sve preskupo a ja nemam budzet kao nekad... a FZR ce, nadam se, da ozivi cim smislim kako da ubudzim kompresione karike :)

A sto se tice TZRke... generalna i jeste, sve detaljno... remontovana radilica, novi klip, razbusen lepo, semerinzi... sve uglancano i spolja i iznutra(cetkica i benzin, ribanje svakog moguceg coska, opicio sam se od posla)... elektronika bila u kurcu, tu sam i kontrolu ventila sam izmislio i nabudzio i elektroniku napravio, iskoristio semu od DT-a... ma svasta nesto, koliko sam na njoj radio to je neverovatno... presao sam s njom 3-4 puta manje nego s FZRkom(na njoj do sad nisam do sad maltene nista pipnuo a oko TZRke se opicio) a bila mi je mnogo sladja... bas zato sto sam se toliko trudio oko nje pa mi onda bilo slatko kad god je provozam :)


viper

Poèinje opet da lièi na motor iako je kinez  :D
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)