Glavni meni

Sprint pulser2 2011g.

Započeo viper, 21 Septembar, 2015, 20:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper


Hvala na savetima, zadnji amortizer je suv kao barut, zeza me od struje  sirena, vi¹e vremena neradi, nego ¹to radi, probao da je ¹telujem na onaj mali vijak ali ni¹ta, opet neradi, oprao sam i filter vazduha.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Ne bakæi se sa sirenom, kupi na pijaci drugu. ©to se tièe filtera za vazduh, svaki put kad treba taj kavez sa sunðerom da vratim na svoje mesto, ne mogu da utrefim ¹raf, nema mesta za ruku. Moram da smislim neki airbox mod  :)
I moj amortizer je suv kao barut ali je pre toga bio mokar od ulja. Oseti se kako ¹piluje po neravninama, kao da sedi¹ na opruzi kad nema ulja.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

Dali je neko od vas manijaka 😊 uzimao gume od ovog sa KP naðoh zadnju za male pare.
https://www.kupujemprodajem.com/130-70-17-dunlop-NOVO-25563919-oglas.htm?filter_id=
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Sami da ka¾em, javio mi porukom na KP da je guma sa starim DOT i da je tvrda, znaèi nevalja.😒
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Zaboravih da odgovorim u vezi ¹ire gume, neko je pitao gde su mi to ponudlli, u MOTO-BIKE prodavnci u Kaæu.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hohštapler

aaa... ti si iz na¹eg ¹ora... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Èime da skinem ovu fleku od benzina, ako uop¹te mo¾e da se skine, jer je nalepnica najvi¹e o¹teæena.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hohštapler

Nikako. Pojeo ti je nalepnicu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Evo slike kacige, dali ima negde da se kupi vizir, po¹to je ovaj dosta izgreban, mo¾e i neki zamenski.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Jefta

Louis, FcMoto.de... tu mozes da pogledas. Takodje ima i ona prodavnica koja je ovlasceni uvoznik za held pa mozda i oni imaju.

srbac

#31
Ima da kosta ko pola kacige !!!

lord_oblivion

Viper, jesi dobio mejlove ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

Predpostavio sam da æe biti skuplja dara nego mera, a dali odgovara od neke druge kacige?
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Citat: lord_oblivion poslato 25 Septembar, 2015, 13:17
Viper, jesi dobio mejlove ?


Jesam, hvala, zaboravih da ti javim.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kalesin

E ovakav nekakav cu ja nabaviti sledece godine mom starijem sinku...u opticaju nam je bio Quinqui ili kako god da se pise ali ovo mi lici da je sasvim ok motoric,
mozes li malo opisati kakav je, kako se ponasa..itd..
Indijci imaju slican motoric..ide od 100-250cc zovu ga Bajaj Pulsar...mozda je to cak i isti agregat, hvale ga na sva usta i neverovatno je kako je mali potrosac..sad se pitam da nije to ista ta masina...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

viper

Motor je odlièan, lepo vuèe èak odlièno za 15.5ks koliko ima, zahvaljujuæi takvom prenosu, krajnja brzina mu je 100km/h, potro¹nja od 3l ili vi¹e savisi kako se vozi, dali se zavræe gas do kraja, ja sam ga do sada vozio i van asfaltiranih puteva znaèi kroz ¹umu preko rupa i lepo se pona¹a nije neudoban po rupama.
Indijci ga maksimalno hvale neznam dali je isti agregat.
Neko je napisao da je na Sprintu agregat kao na Suzukiju DR200 i da je neuni¹tiv uz naravno redovno odr¾avanje.
©ta me jo¹ odu¹evilo koènice su odliène pogotovo prednja jer ima dvoklipnu èeljust :), ako ga uzme¹ sinu neæe¹ pogre¹iti nimalo, svaki dan jedva èekam lepo vreme da sednem i da se vozim.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kalesin

Hvala na opisu :)
U principu on ce odluciti koji mu se estetski vise bude svideo ali izbor nece imati bas neki veliki.. za tu cc i kw ... ali i za te parice :) :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Hohštapler

To je i po mom (skromnom) mi¹ljenju najbolji motor za svakog poèetnika. NIje fizièki mali (mo¾e se provozati i koja curica - izrazito bitno ako je za sina ;) )
ne postoji jeftinijie odr¾avanje, pouzdan, malo tro¹i te se mo¾e¹ PUNO vozati ¹to je na kraju i najbitne kad si poèetnik zbog rutine, ima pokazivaè stepena prenosa (meni jako puno znaèilo tada)
I da podvuèem - samo jedino iskljuèivo obavezno i ako za boga znate - promenite fabrièke gume!!!
To ni u ludilu nemojte da dr¾ite na motoru.
I da... Na mom su stradali le¾ajevi posle ni 3000km. A kupio sam ga novog. Dakle, kad se izmenjaju te kineske zajebavancije gde oni u¹tede (sajle, pakne, le¾ajevi, ¹rafovi, gume) motoriæ super za ulaz u moto svet na velika vrata.  [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.