Glavni meni

gumice na kocionim klestima

Započeo dzimika, 15 Februar, 2011, 21:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Interesuje me da li ih je neko menjao? Gde je u BG moguce uzeti? Da li je neko uzimao od firme Sigurnost, ja mislim iz zrenjanina?

SSZGO

Vec ti rekoh ko radi, jesi neta resio tamo?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika

Citat: SSZGO poslato 15 Februar, 2011, 22:06
Vec ti rekoh ko radi, jesi neta resio tamo?
mislio sam sutra da odnesem coveku pa da vidim da li moze da resi, tako mi on rece, ali to je u pitanju glavni kocioni

ja mislim na gumice u klestima koje bi trebalo moci naci i ovako posto njihova zamena nije komplikovana

SSZGO

Covek radi sve moze da ti zameni i gumice mislim...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika


dzimika

ajd sad zrenjaninci pomagajte, trebaju mi gumice iz sigurnosti? da li je neko uzimao od njih? dobra losa iskustva?

dzimika

inace zaboravih da napisem, onaj majstor sto sam do njega isao trazi za posao od 10min 2000din, tako da cu za te pare da narucim u wemoto.com originalne gumice a ne da mi stavlja neko O ring

boza

Znam za Sigurnost. Radili su gumice za auto progaram i bile su sasvim ok. Nisam ni znao da rade moto program. Ako rade ba¹ me raduje da znam gde da tra¾im. Javi ¹ta si uradio. Kod koga si uzeo i kakve su.
Pozdrav!

djolevidak

Ja sam mehanicar i koristio sam gumice sigurnost i ok su ;) evo broja 063 500 961

rboban

Ride It Like You Stole It

djolevidak

Joj brt nzm mslm da nije skupo...posto ja to ne kupujem vec gazda kod kojeg radim ;)

dzimika

mislim da sam jednom prilikom video da je decka kostao set  6+6 sa postarinom oko 1200din, postarina je bila 400din do tamo i nazad, tako da cene im nisu velike, i verujem da sa kvalitetom ne zaostaju previse
u subotu ujutru cu ici najverovatnije do bubanj potoka a kolko sam razumeo tamo oni izlazu svoje proizvode pa cu proveriti cene i postaviti da imate u vidu

jevta

Sigurnost kolko ja znam pravi i po uzorku malo je skuplje al jo¹ uvek jevtinije od naruèivanja od napolje za neke rearite.

djolevidak

Ima u bubanj potoku,tamo gazda moj uzima zab sam da kazem :)

SHUM@Rz

Imas firmu u Tosinom Bunaru, zove se Hi tech mislim..... imaju ogroman izbor gumica i klipova. Probacu da ti nadjem br. Meni su za kamion uzimali 1200 po klestima. Odnesem im klesta oni mistave nove gumice i klipove, ociste sve i probaju klesta kako rade.