Glavni meni

MOTO-DETAIL stender zadnjeg tocka

Započeo davidoff, 15 Februar, 2011, 20:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

davidoff

http://www.louis.de/_10472679f2dcddc8427c3b8d9875b85137/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=375&wgr=423&list_total=29&anzeige=0&page=0&artnr_gr=10003290



stender sa linka kao nov ja ga koristio prosle sezone,jedino sto nije kao novo je jedan nosac koji je zbog lancanika koji je preblizu viljusci na Hornetu odescen tj. samo jedno krilce da bi stao kako treba.

Cena 2500 din

Kontakt PP.
We won't forget you Marco....


SSZGO

nudim 20 jura (iz principa ne dajem vise od 20 za stender)

ako hoces salji ga na moju adresu aksom ili da se nadjemo negde, ja sam na banovom


saljem ti adresu u PP
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

davidoff

We won't forget you Marco....


SSZGO

posto sam odlucio da nema sanse da za stender (ne tvoj nego bilo koji) dajem vise od 20e makar ga sam napravio

sad odoh u garazu da ga sam napravim...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

davidoff

Bez ljutnje ali mislim da ce te kostati vise od 20e,naravno to je moje subjektivno misljenje...ostaje da se vidi...
We won't forget you Marco....


SSZGO

Ja cenim 500 din za materijal i 0 za rad pa cemo videti :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

davidoff

Citat: SSZGO poslato 16 Februar, 2011, 08:13
Ja cenim 500 din za materijal i 0 za rad pa cemo videti :)

Srecno...
We won't forget you Marco....


Havarisan

hoces da ti posaljem mere? hoces od nong sa tockicima ili kao ovaj sa slike?

Dutchman

sszgo ocesh da udjemo u proizvodnju :)

mrkiboy

Citat: SSZGO poslato 16 Februar, 2011, 08:13
Ja cenim 500 din za materijal i 0 za rad pa cemo videti :)
nema teoretske sanse da se uradi za te pare,ako hoces da izgleda kako treba i da sluzi svojoj svrsi,,i naravno da bude od pravog materijala min 3mm debljine.

SSZGO.brate sta ti cini da das jos 5e.i uzmes od coveka i da se ne mucis ..ceni brate tudj rad a tvoj ce se ceniti jos vise..

K_A_W_A

Pa taj novi stender kosta 25e u luisu i kod sekule. Inace je kostao zimus kad sam bio 19e.

davidoff

Iskreno ocekivao sam komentare kakvi su se pojavili vezano za cenu,recicu samo jedno. Ja nikoga ne teram da kupi stender od mene u koliko moze da ga nabavi za 5e neka ga nabavi ako moze da ga napravi sam opet nemam nista protiv....uostalom da sam hteo nesto da sakrijem ne bih stavio link iz Louis-a u prvom postu gde se vidi cena novog....


Nikad nikome nisam komentarisao cenu u oglasu jer mislim da nema efekta...u koliko se ne nalazim u ceni navedenoj u oglasu posaljem PP sa cenom koju sam spreman da platim (kao stop je uradio SSZGO) i to je meni korektno potpuno...a ukoliko nisam kupac jednostavno pogledam i idem dalje....


Da ne budem pogresno shvacen da nekoga prozivam,NE PROZIVAM nikoga i ne smeta mi niciji komentar u oglasu vec sam samo izneo svoje misljenje....
We won't forget you Marco....


SSZGO

ma cena je ok, 25 e je u nemackoj samo dok odes tamo da ga uzmes bice vise od 25e

nego ja sam rekao da necu da dam vise od 20 e za komad cevi i pre cu sam da napravim

receno ucinjeno danas sam napravio stender od DRVENE GREDE sa gradilista :)

potrosio sam 45 minuta vremena i 20 eksera sto je oko 100 din mada sam eksere vec imao

link sa slikama sledi :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

davidoff

We won't forget you Marco....


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

rboban

Ride It Like You Stole It

UFF


davidoff

We won't forget you Marco....