Glavni meni

Nakon 21 godinu ponovo u Splitu !

Započeo Mr.Racer, 29 Avgust, 2015, 00:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Citat: Darko poslato 30 Avgust, 2015, 15:22
Livno i Tomislav grad su u Bosni a ne u Hrvatskoj ... I ovo se desilo licno meni , nije rekla- kazala..
U Splitu je ok ...

Pogotovo na Bilicama....

Mr.Racer

E , sad da ne duzim mnogo , obisao grad uzduz i popreko , video se sa starim drugarima , koji su usput receno bili , i ostali normalni ljudi , pa su me i docekali izuzetno . Iskoristili smo i jedan dan da odemo do Ciova , obliznjeg ostrva i tu se iskupali za sve pare










goranvojska


Mr.Racer

Ekipa iz moto-kluba Fjaka je uspela da dobije u najam restoran na izuzetno atraktivnom mestu , i njihov clan , a inace poznati Splitski kuvar , a moj imenjak Robi je to podigao na odlican nivo i rade punom parom . Inace da napomenem , to su momci koji su ugostili Gorana iz Vojske u njegovoj poseti Splitu , a kuvar Robi je bio i kod nas U Srbiji u gostima




rboban

Citat: Charuga poslato 30 Avgust, 2015, 20:50
Citat: Darko poslato 30 Avgust, 2015, 15:22
Livno i Tomislav grad su u Bosni a ne u Hrvatskoj ... I ovo se desilo licno meni , nije rekla- kazala..
U Splitu je ok ...

Pogotovo na Bilicama....

U Lori jo¹ lep¹e...

P.S. rodjeni Splicanin takodje Mr.Racer ...  [cheers]
Ride It Like You Stole It

Charuga


Lazic


Mr.Racer

Vreme na odmoru jako brzo prolazi , pa je tako proslo i nase i morali smo se spakovati i nazad kuci . Od prijatelja koji se iz hobija bavi izradom nakita od drveta i koze , a zna ciji sam veliki fan jos od pocetka njegove karijere , dobih izuzetan poklon !


Mr.Racer

Hendikep ! Crklo nam je sredstvo za fotografisanje , tako da u tri reci zavrsavam ovo putovanje .
Spakovali smo se i krenuli iz Splita starim putem , preko Plitvickih jezera za Zagreb . Inace je put da se samo pozeleti moze za voznju motorom , lepih brzih krivina , saobracaj koji nije preterano gust, i mozda i sreca , ali policije nigde ni za leka. O Plitvicama bez fotografija bi samo uzaludno trosio reci . Stigli kod prijatelja u Zagreb gde smo prespavali . i sutradan krenuli na najdosadniju etapu - 500 km auto puta do kuce ! Stigli sretno i bez problema kuci , reseni da sledece leto ponovimo turu ! [thumb_up]

Lazic

Citat: Mr.Racer poslato 01 Septembar, 2015, 23:24
Vreme na odmoru jako brzo prolazi , pa je tako proslo i nase i morali smo se spakovati i nazad kuci . Od prijatelja koji se iz hobija bavi izradom nakita od drveta i koze , a zna ciji sam veliki fan jos od pocetka njegove karijere , dobih izuzetan poklon !


Doktor je doktor... ;D