Glavni meni

12. MotoGP - Silverstone, British ... 28.-30.08.

Započeo Radanovic, 26 Avgust, 2015, 23:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: mt:s poslato 09 Septembar, 2016, 10:02

Verovatno ne bi stigao do prve krivine... Bo¾e da li stvarno verujete u to da bilo koji vozaè Moto GP ne zna da vozi ni¹ta drugo osim GP ma¹ina? To su prièe za malu decu. Sve ¹to ima motor i dva toèka svako od vozaèa moto GP-a voziæe do maksimuma ma¹ine a ne ne do svog limita.

Drugo.. o konkurenciji nekad i sad... Sami sebi pljujete u usta. Nekada je konkurencija bila mnogo slabija jer je Rosi nanizao 5 titula za redom. Sada je jaèa konkurencija jer drugi vozaèi pored Rosija, koji jo¹ uvek vozi, osvajaju titule. Ako je Rosi slabija konkurencija od Biaðia, Kapirosija, ®ibernau i ekipe onda stvarno kao prvo ne cenite svog ljubimca a ni druge svetske ¹ampione (Lorenca i Markeza). Trenutno se trkaju tri svetska ¹ampiona, sedmostruki, trostruki i dvostruki. To je konkurencija i to je ono ¹to je izdiglo Moto GP iznad Formule 1.
©to se tièe brzine, zanimljivo je da i Rosi za 17 sezona, Lorenco za 9 sezona i Markez za 4 sezona imaju isti broj pol pozicija 63.

I dalje mislim da æe Markez biti uspe¹nij vozaè od Rosija.
Sinoæ sam opet gledao trku... zadnja 4 kruga, divlji Markez, Markez bespotrebno rizikuje, Markez ovo, Markez ono... Markez pretièe, Markez izlazi van staze, Markez presti¾e, pa opet presti¾e, pa ga presti¾u, pa presti¾e, pa izlazi van staze, pa pretièe Pedrosu...
Ajde sada setite se ¹ta su ostali radili...


To su sve spekulacije, VREME ce pokazati,  videcemo gde ce 93 i 99 biti posle >>20<< godina provedenih U VRHU moto gp-a kao sto je slucaj sa Rossijem,
da li ce Markez sa navrsenih 37 godina i dalje biti u vrhu i boriti se za podijum sa 10-15 godina mladjim rivalima i imati na svom imenu 9 titula.... videcemo  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

Jutros komentarisemo gp////

1. 500 ccm 2t
2. 1000 ccm 4t
3. 800 ccm 4t
6. 1000 ccm 4t
...
zanimljivo je da je rossi vozio u sve cetri izmene pravilnika.....i svaki put morao na adaptaciju....i svaki put u vrhu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

I ove godine su izmenili pravilnik u vezi elektronike, toèkovi 17 cola, krilca, haos... Bzvz

stilgar

evo za rosijevce, njegova honda iz 2001, mada meni se vise svidja vristanje u drugom delu videa :)
! No longer available

eclipse4

Citat: mt:s poslato 09 Septembar, 2016, 10:02
Citat: prpa_zr poslato 08 Septembar, 2016, 16:49
Citat: mt:s poslato 08 Septembar, 2016, 16:14
Postoji velika verovatnoæa da æe Markez biti uspe¹niji vozaè od Rosija. Za sada ima jednu titulu vi¹e nego Rosi u njegovim godinama. Stim ¹to je Markez titule osvajao dok su vozili po dva svetska ¹ampiona (Rosi i Lorenco). Rosijeve titule su ipak osvajane u mnogo slabijoj konkurenciji. Tako da su prièe Rosijevih fanova malko bljutave, mo¾da samo plod ljubomore.

ne mo¾emo porediti trkanje nekad i sad.. ponekad se èini da je jedino zajednièko ona karirana zastavica na kraju trke.. nego ba¹ bih voleo da vidim kako bi se Markez sna¹ao na NSR 500 koja je od elektronike imala sveæicu

Verovatno ne bi stigao do prve krivine... Bo¾e da li stvarno verujete u to da bilo koji vozaè Moto GP ne zna da vozi ni¹ta drugo osim GP ma¹ina? To su prièe za malu decu. Sve ¹to ima motor i dva toèka svako od vozaèa moto GP-a voziæe do maksimuma ma¹ine a ne ne do svog limita.

Drugo.. o konkurenciji nekad i sad... Sami sebi pljujete u usta. Nekada je konkurencija bila mnogo slabija jer je Rosi nanizao 5 titula za redom. Sada je jaèa konkurencija jer drugi vozaèi pored Rosija, koji jo¹ uvek vozi, osvajaju titule. Ako je Rosi slabija konkurencija od Biaðia, Kapirosija, ®ibernau i ekipe onda stvarno kao prvo ne cenite svog ljubimca a ni druge svetske ¹ampione (Lorenca i Markeza). Trenutno se trkaju tri svetska ¹ampiona, sedmostruki, trostruki i dvostruki. To je konkurencija i to je ono ¹to je izdiglo Moto GP iznad Formule 1.
©to se tièe brzine, zanimljivo je da i Rosi za 17 sezona, Lorenco za 9 sezona i Markez za 4 sezona imaju isti broj pol pozicija 63.

I dalje mislim da æe Markez biti uspe¹nij vozaè od Rosija.
Sinoæ sam opet gledao trku... zadnja 4 kruga, divlji Markez, Markez bespotrebno rizikuje, Markez ovo, Markez ono... Markez pretièe, Markez izlazi van staze, Markez presti¾e, pa opet presti¾e, pa ga presti¾u, pa presti¾e, pa izlazi van staze, pa pretièe Pedrosu...
Ajde sada setite se ¹ta su ostali radili...


ja mislio ti lupetas samo u temi "rat u Novorusiji"

;D ;D ;D
[cheers]

mt:s

Ja mislio da je tvoj maksimum tema "vicevi"... sada si me uverio u to ;)

eclipse4

barem ih pisem u temi koja pripada vicevima....ne pisem ih ko ti svuda  [zvizdi]