Glavni meni

12. MotoGP - Silverstone, British ... 28.-30.08.

Započeo Radanovic, 26 Avgust, 2015, 23:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

grber

#20
Aj da probam ovako magnet link:

magnet:?xt=urn:btih:f7ffd67e576a2577cb3f0f2155144da4e63cdc61&dn=MotoGP.2015.Round12.Great.Britain.Race.Web-Rip.720p.X264.English.Natural.Sounds-CasStudio.mkv&tr=http%3a%2f%2fwww.racingfor.me%3a8080%2f2c9ac5de53898816fcb816f3e0cd46c2%2fannounce

Ili torrent:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/35946719/MotoGP.2015.Round12.Great.Britain.Race.Web-Rip.720p.X264.English.Natural.Sounds-CasStudio.torrent


ЯЭВОЛУТИОН

ko nije gledao zajebao se....bilo je padavina na silverstonu....moto 2 krenuo kao wet race pa zavrsio kao dry sa obrijanim gumama....moto gp startovao kao dry, pa restartovan posle 20 minuta kao wet.....moto 3 padavine takodje....
ali da se vratimo...Kent odvozao trku u moto 3....ko zna da li bi pobedio da nisu popadali svi na celu.....U moto  gp rossi pokazao da ume da vozi po mokrom....Marquez pokazao da ume da pada po mokrom....steta sto su se modjusobno oborila dva motora koji su krenuli silovito na polovini trke...Crutclow ni kriv ni duzan ode u gravel.....Petrucci....trka zivota....da li ce ikada vise zavrsiti na pobednickom postolju.....Dovi odlican po mokrom kao i uvek ....tako da Ducati zavrsi sa dva mesta na podijumu....Lorenzo i Pedrosa se trkali kratko....Lorenzo se uplasio da ne padne...videlo se da se ne oseca sigurno na motoru...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

makinjo

Kada je sisao sa motora Lorenco je pokazivao na kacigu a vizir mu je skroz bio zamagljen .

mazzi

A ja kad kazem da mi HJC HQ1 stalo magli svi mi se smeju :D

eclipse4

pa magli kad duvas u staklo...namestis usne na dole kad dises  ;D ;D

Kanarinac


srbac

Citat: eclipse4 poslato 31 Avgust, 2015, 02:31
pa magli kad duvas u staklo...namestis usne na dole kad dises  ;D ;D

Na ¹krge je najbolje !

stilgar

Citat: makinjo poslato 31 Avgust, 2015, 01:20
Kada je sisao sa motora Lorenco je pokazivao na kacigu a vizir mu je skroz bio zamagljen .
ma pussy, trebo je ko quartararo legne, digne vizir i terajjj :)


srbac

Navijam za Lor ali ne pamtim da je on neku trku po ki¹i odvezao kako treba !!!


Hohštapler

Citat: Radanovic poslato 30 Avgust, 2015, 20:38
Malo je falilo da Rossi nakon ove trke ima 25 bodova prednosti ispred Lorenza



Al el neko video na kraju trke onaj snimak kad je re¾eser pustio deo kad je neko udario u Lorenca (mislim Pol Espargaro), u desni kraj repa, i ovaj ostao na motoru, ili se to samo meni uèinilo?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Da video sam, i pravo je èudo kako nije pao !!!

stilgar

Citat: srbac poslato 31 Avgust, 2015, 09:44
Navijam za Lor ali ne pamtim da je on neku trku po ki¹i odvezao kako treba !!!
posle asena 2013 nikad vise po kisi ne jurca uvek ima neki problem samo da bezbedno zavrsi trku

srbac

Udario ga je Jack Miler !  Na slici su dve Honde,, Cal, i Jack !

srbac

Citat: stilgar poslato 31 Avgust, 2015, 10:17
Citat: srbac poslato 31 Avgust, 2015, 09:44
Navijam za Lor ali ne pamtim da je on neku trku po ki¹i odvezao kako treba !!!
posle asena 2013 nikad vise po kisi ne jurca uvek ima neki problem samo da bezbedno zavrsi trku

Krenuo je dobro, cepao, ali kada su ga obisli i kad je poceo da ide iza nekog onda je krenula voda i on je popustio. nesto slicno kao Sayks , dok je prvi ide a kad ga neko obidje onda potone !



Hohštapler

A daj da nije na FB.. ne merem otvorit ne znam ¹to.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.