Glavni meni

KTM 690 SM

Započeo Gašpar, 15 Februar, 2011, 15:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Lep motor, lepo ide, ima ga nas Admin UFF, a nije ga predstavio  [prebicute] [prebicute] [prebicute]

UFF-e, znas sta ti je ciniti  ;D

kepo

Skoro sam bio u drustvu nasih prestavnika na Dakru, i oni su sa agregatom prezadovoljni.

Panta Zemunac

Pa sad...kako se uzme u obzir!
Gabor se zalio na odabir bajka (ne govorim o kvalitetu agregata) i sledece ide sa bajkom od cca 400 ccm. Misli da je los odabir za takvu stazu (Dackar, J.Amerika)!

Inace o samom KTMu 690 SM cujem samo reci hvale!!

UFF

Meni se ne svidja odziv na gas

gambi

Probao sam jednag 690 koji je na¾alost bio hladan pa nisam mogao zakljuèiti kakav mu je odziv na gas ali mi se mnogo vi¹e svideo od tada mog 640 kog sam tada vozio.
Ono ¹to definitivno znam je to da je agregat bolji - trajniji.
A ¹to se tièe izgleda mislim da je suvi¹no tro¹iti vreme na reèi hvale.

rboban

Ni meni se NE svidja odziv na gas, suvise mi je pitom, kao da nije KTM!!!
Ride It Like You Stole It

UFF

gambi ja i rboban se zajebavamo

motor ide na tocak samo na gas iz prve i druge
testirao sam uporedo sa 640 i 690 je bolji na startu a tek na visim obrtajima dolazi do jos veceg izrazaja jer za razliku od svih ostalih jednocilindrasa kako se priblizavas crvenom umesto da klone on i dalje jos jace puni

u prvom trenutku sam imao osecaj da je prva buzina kod njega slabija u odnosu na 640 jer mislim da je elelktronski ogranicena (kod 990sm je ogranicena i druga) ali sam onda shvatio da taj cim kod 640 imam zato sto on u zanjem tocku nema hard gume vec je prenos direktan sa lancanika

Svidja mi se i anti hpping kvacilo, nedostatak vibracija kao i ubrizgavanje umesto karburatora koji je na starim modelima vise prosipao nego trosio (stoppie na svakom semaforu a ispod tebe barica goriva)
O kocnicama, ogibljenju i dizajnu necu ni da pricam ;)

Tamanitu

O Ffuu, de da vidim slike kako si promenio izgled sa nalepnicama?

UFF

Imas temu o foliji
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,1116.0.html
Al posto je ovo o ktm-u 690 aj evo ih i ovde













Tamanitu


gambi

Veæ vidim jednog koji merka kako si ovo odradio  ;D Taman...  [balavi]
Prvi put kada sam video slike izgledalo mi je kao da si malo preterao ali moram priznati da me je prvi oseæaj prevario. [watching]
Nisam primetio prednji blatobranèiæ jel si presvukao (preporuèujem) i eventualno mo¾da neki detalj oko fara (plastika sa strane gde stoje migavci).
[cheers]

UFF

Pa nemogu da preteram jer sam presvlacio samo nefarbane crne povrsine a folija je isto crna samo lepsa :)
Za blatobran nisam imao dovoljno folije ali ostace opet kad budem nesto drugo presvlacio pa cu ga tad uraditi ;)

UFF

Igrala se deca...

[attachment deleted by admin]

skijash

©ta je ovo, migavci? :)

UFF

aha

i to sexy migavci :)

outdoor led-ovi zaliveni gumom

davidoff

VRH izgledaju...
We won't forget you Marco....


gambi

Iskreno mnogo dobro izgleda.
Nadam se uskoro neèem sliènom od istog proizvoðaèa  :D

UFF

 [yahoo] [yahoo] [yahoo]

stigla mi dodatna oprema

hajde pogodite sta je u pitanju-nije tesko :)

Gašpar

Ajde, da ne kazem odmah, recicu samo


C***** M**
A moze i na srpskom
S*** ** ***U

Boja: Crna  ;)

Bishke

Ajmo sada asocijacije xD

Gaspare daj drugo slovo ;D
You should do one thing every day that scares you