Glavni meni

Redni dvocilindras

Započeo p0peye, 21 Avgust, 2015, 03:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

p0peye

Ма Бориша се sамо лоше ОДразио - ко је пратио тему где се коментарише изглед zxr-а, може да повеже (ја сам скапирао да Бориша зеза Змајчека у фазону "Zxr" ти није матор, како онда Зефир јесте) - а не да га прозива да вози матор мотор...)
А да би одређене персоне могле да обрате пажњу на изражавање и да бирају речи - могле би. Ово је место где долазимо да се опустимо, зајебавамо, насмејемо, убијемо време, понешто можда чак и научимо, а не да се вређамо.
Ваљда.
Е сад - наћи ту границу, то је мудрост... (ја се држим оне старе "не ради другима оно што не желиш да други раде теби")
Него - где оде ова тема - само кењамо - већ 2 стране нико да постави ни гуз ни сис...
;)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

mali_zmaj

Citat: Bori¹a poslato 20 Januar, 2016, 12:16
Citat: Laziæ poslato 20 Januar, 2016, 10:37
Citat: Bori¹a poslato 19 Januar, 2016, 23:50
poklanjam jednu nalepnicu motomanijaci onu lepu crnu na transfer foliji, nekom ko je veci manijak od mene...

Ne uzbuðivaj se i ¹alji nalepnicu... ;D
daj adresu

i mislim da nema nikakve veze sa tim ko je kupio motor i da li sam ga dobio (pola para sam dao od 18tog) i uzeo sam ga samo zato jer je na 25kw, lepo mi je da ga vozim i uzivam u tome ali necu da pricam da je predivan kad svi znamo da to nije
necu da pricam na tu temu, necu ucestvovati u ovakvim temama vise, nek bude po vasem, 748 916 su najlepsi motori i eto priznajem, izvini mali zmaje ako sam te prozvao i naljutio, pisacu samo u gifovima i eto... za ostalo imate druge ljude

ne bi vjerovao nisam se naljutio,niti se osjeæam prozvanim,samo u momentu nisam shvatio tvoj humor..,minus ti nisam dao,iskreno tastatura je zajebana stvar,vjerovatno da smo prièali u kafani sve bih te razumio,jer razgovor prate i grimase,glasovi,i ostalo..,a ovako nekad je te¹ko dokuèit ¹ta je pisac htjeo reæi.. ne srdi se..,prcaju te ¹to si najmlaði,tako ti "gra pao".  za par godina ti æe¹ prcati...
jin-jang

idanijel

Mislim da nije mislio nista lose,moje misljenje.

Aleks Cross

Evo motor za diskusiju



Gavrolini


Aleks Cross


mali_zmaj

sve odlicno i opako izgleda.ali mislim da taj mali sic...,jebo bi mi kevu poslije 50 km,razvalio bi mi dupe auuuu

koliko konja,koja kubikaza,para??
jin-jang

Glava Dole

To i meni bode oci bas, zamisljam se posle 20min voznje, ko da sedis na sekiri, u najboljem slucaju dasci :D

mali_zmaj

#128
pa ne bi mi bog nanio one kremice za pedu!!!

Engine type:   Twin, four-stroke
Engine details:   Modofied BMW F 800 R engine
Power:   103.26 HP (75.4 kW)) @ 8500 RPM
Torque:   100.00 Nm (10.2 kgf-m or 73.8 ft.lbs) @ 7000 RPM
Compression:   13.0:1
Bore x stroke:   84.0 x 81.0 mm (3.3 x 3.2 inches)
Fuel system:   Injection. Electronic intake pipe injection / digital engine management, two engine mappings (switchable by customer)
Ignition:   Digital engine management, two engine mappings (switchable by customer)
Lubrication system:   Dry sump
Cooling system:   Liquid
Gearbox:   6-speed
Transmission type,
final drive:   Chain
Clutch:   Wet, multi plate, cable operated
Driveline:   Endless O-ring chain with shock damping in the rear hub
Emission details:   Closed-loop 3-way catalytic converter, emission standard EU3 Performance
Chassis, suspension, brakes and wheels
Frame t
jin-jang

Andreja

Husqvarna Nuda 900, agregat je razbu¹eni BMW F800, oko 90ks...

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

E jos ako ima neki smrtnik na forumu koji ju je vozio pa da cujemo koju pametnu iz prve ruke...
jin-jang

p0peye

Нисам баш сигуран да из овог угла може да се провали колико је сиц широк. Овај део што се назире до резервоара делује доста широко. Што се ширине тиче - није само црни део - има и бели део седишта иза...
Мене интересује колико има кила - делује доста лагано...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

lord_oblivion

I jo¹ kad bi ga bilo u X varijanti  :drka:
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hohštapler

RJ je od tog motora napravio filmsku zvedu... agregat je F800 koji je poveæan na 900cc a pri tom u motoru koji je ozbiljno lak¹i od BMWa.. Inaèe,  KTM je kupio Husqarnu pa je ugasio, navodno je opet pokrenuo...
(sjajan izbor ko god je pomenuo, mo¾da i najzanimljivija dvocevka ikad)
a April sa foruma (Aida) znam da je kaèila slike Nude, njen brat ga je kupio.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

BMW je pazario Husqvarnu i ugasio svoj program enduro  motora!

Gavrolini

Citat: Aleks Cross poslato 20 Januar, 2016, 20:40
ni K od ktm-a nema
Nije bas tako. 2008. Godine je bmw kupio husqvarnu ,a 2013. ktm kupio od bmw istu. Tako da je vec tri godine husqvarna vlasnistvo ktm cak se i racuna u njihovu godisnju prodaju.

Gavrolini

U KTM-u mogu da budu i vi¹e nego zadovoljni 2015, jer su ostvarili jo¹ jedan prodajni rekord. Statistika austrijske kompanije je impresivna, pre svega jer su za svega pet godina poveæali proizvodnju za preko 100.000 jedinica.

U pro¹loj godini, KTM je prodao 180.801 motocikl (tu su ukljuèeni i modeli sa oznakom Husqvarna),
zaradiv¹i ne¹to vi¹e od milijardu evra! Prodaja je uveæana za 14 odsto u odnosu na 2014, uz 18 odsto veæe prihode i 26 odsto vi¹e èiste zarade.

2015. æe ostati upamæena i kao prva godina u kojoj je KTM pre¹ao broju od milijardu evra, a peta je godina zaredom kako se bele¾i rast prodaje.

Ovo, kako navode u austrijskoj kompaniji, èini KTM proizvoðaèem motocikala sa najbr¾im rastom na svetu!

srbac

Kupio je KTM i Husaberga

Gavrolini

Husaberg ne postoji vise

perlx

Husqvarna je ove godine nastupila i na Dakaru i nastupa kao odvojen tim u AMA Supercross. KTM je pogasio BMW program i prepakovao svoj.