Glavni meni

Honda Cx500 cafe racer (za sada u pokusaju)

Započeo clutch&brake, 18 Avgust, 2015, 11:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: stilgar poslato 19 Septembar, 2015, 01:34
ma far je u duhu starih vremena :) ko na bmw-u :)


pa i jeste na neki nacin...spoj starih i novih vremena...motor izgleda futuristicki ali i starinski..po meni,lepo uklopljena kolor sema,velika paznja posvecena detaljima...meni se licno bas dopada  [clapp] [thumb_up]

Joker

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Septembar, 2015, 09:11
ko se ljuti uleti mu kruti....nisi se bunio dak su bili superlativi a sad kad dobijes kritiku odma cmizdris...picko....kazes da je takva bila tvoja vizija i da sacekaju kompletam motor kad se bude slikao....svako ima svoju estetiku....motor sveukupno dobro izgleda i ispratio si ideju....ideju mogu da kometarisu...svidja ne svidja....ali nesto kao detalj u ideji je pitanje licnih afiniteta....i ja bih ovim zavrsio komentarisanje tvoje ideje...

Sto bi rekli.. OPAAAAAAAA!!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

srbac

Al si ga uporedio... R25 je stariji 20 god od CX a cafe racer prica je jos mladja ...

Lazic

Mene samo nervira ¹to æe one divne gume da se okamene dok se umetnik ne smisli ¹ta i kako... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

bice dobre do beton hale i do silikonske doline.....dalje nece i ovako i onako...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

dans dosao decko da podigne nekog xj550 prepravljenog u scramblera....prica kako ne stize jer frka u firmi...kaze stolar i pravi neki namestaj....ja krenuo da se krivim od smeha....sve stolari dizajneru....do kurca...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

SSZGO

500 radnih sati... 3 meseca svakog dana puno radno vreme... bez pauze...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

dodao i sate kreativnog razmisljanja uz pivo u kafani ispod mosta....sati su to....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Joker poslato 29 Oktobar, 2015, 10:35
Preko godinu dana je radio na njemu...
Kako bre...ja gledao oni iz OCC zavrse sve za deset dana a ozbiljniji projekti tri puta....kako rece Boban chopper sa NBGDa...onaj sto pravi jakne....."prebroj srafove na motoru...svaki dan jedan sraf...i motor gotov za godinu dana , kako god", ja sam par puta iz mahnitosti brojao srafove....izgleda da nijedan motor nema 365 srafova.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Citat: njanja poslato 18 Avgust, 2015, 21:07

Nakon reparacije su i oni odneti na farbanje (za divno cudo nisam ih prvo ofarbao pa reparirao)


Nemoguæe  [rofl] [rofl] [rofl]

stilgar

Citat: srbac poslato 19 Septembar, 2015, 15:53
Al si ga uporedio... R25 je stariji 20 god od CX a cafe racer prica je jos mladja ...
far samo far gledaj :)

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

cekam sledecu fotku sa Njanjom......lep. zgodan......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

juga

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Oktobar, 2015, 17:12
Citat: Joker poslato 29 Oktobar, 2015, 10:35
Preko godinu dana je radio na njemu...
Kako bre...ja gledao oni iz OCC zavrse sve za deset dana a ozbiljniji projekti tri puta....kako rece Boban chopper sa NBGDa...onaj sto pravi jakne....."prebroj srafove na motoru...svaki dan jedan sraf...i motor gotov za godinu dana , kako god", ja sam par puta iz mahnitosti brojao srafove....izgleda da nijedan motor nema 365 srafova.
A da ti to nije od vise mototra ?

mali_zmaj

ee jebes mu misa kad se sjetim koliko sam ja sredjivao moj bivsi motor,a nije ni blizu ispao dobro kao ova honda.. kad god nesto isplaniras nesto te izjebe ili neko...,i taman kad sve sastavis,testiras,i nesto drugo rikne.... i tako vise puta i dok si rekao piksla prodje godina...,zato sam se zarekao,mogu sredjivat motor pod dva uslova. licno moja garaza sa strujom i vodom,i drugi motor koji vozim dok ovaj sredjujem!!!
jin-jang