Glavni meni

Honda Cx500 cafe racer (za sada u pokusaju)

Započeo clutch&brake, 18 Avgust, 2015, 11:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Avgust, 2015, 22:58
za drugi cu ja tebe da karam.....i to po ladnom vremenu.....ima dupe da ti zebe...a para da suklja...
Neverovatno, prva tema gde smo tek na treæoj strani do¹li do bulj¹evizma... ;D Obièno pre kraja prve strane... [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

zato sto je njanja manje kenjao a vise kacio slike....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

YoYa

 :-* Bravoo, konacno da je kraj.
onaj kupus od njega kad smo rasturali je sad prava lutka.
Taman na kraju jos u fabrici da popijemo [cheers]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

oci i ja da zalivam dok radim motor...ali gazda stipsa....i ako vas bude zvao da vam pokzaze motor u radu ne pecajte se...zove vas da kupite kafu i pice....a juce...juce me posetio i Paul senior....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi


stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Avgust, 2015, 22:58
za drugi cu ja tebe da karam.....i to po ladnom vremenu.....ima dupe da ti zebe...a para da suklja...
daj slike :)

castor

Jo¹ æe to dobro i da ispadne na kraju ko ga je pravio! [rofl][rofl][rofl][rofl][rofl][rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

mali_zmaj

jin-jang

clutch&brake

@rev
sta bre da zalivas? Mozda zeni cvece?

Fala svima :*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

srbac


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Kao je struja sakrivena pod agregat i kutija pozicinirana,tako se stekao uslov da revolucija krene da povezuje istu. Lampice su krenule da gore,i tada me je obuzela jeza i sreca. Nekako je rad u proteklo vreme poceo da se pokazuje i motor je nekako oziveo.






STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Upored sa tim su stigla nova kociona creva,naravno teflonska Hel iz Motomanije. I ovo prilikom zahvaljujem Gojku na maximalno korektnoj ceni

Da bi se do kraja povezao prednji kocioni sistem.. nedostaju klipovi. Stari klipovi su propisali i dao sam se da napravim nove. Prohromske,sto cu potkrepiti slikama kada budu gotovi.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

castor

Sad æe¹ da bude¹ glavni baja sa tim kariranim rezervoarom.

Ali sviða mi se ¹ta si uradio od ma¹ine... [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
It's the ride that matters, not the bike…

OKi

@njanja! Nadam se da ne smeta, imao sam vremena pa rekoh da pomognem bar oko slika :)








srbac


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

clutch&brake

Citat: srbac poslato 23 Avgust, 2015, 00:11
Migavci ?

da,migavci. Nisu sastavni deo stopa. Tu sam ih ubusio i montirao


STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

srbac