Glavni meni

Honda Cx500 cafe racer (za sada u pokusaju)

Započeo clutch&brake, 18 Avgust, 2015, 11:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


clutch&brake

Posto u faru koji je stigao stoji sat(nema sliku fara. Sutra cu obecavam okaciti) doslo je do problema. Sat nije pozicioniran na sredinu far vec na  1/3 do vozaca.Tu dolazi i do njegovog teskog pozicioniranja.
Kako bi sve bilo u skladu kontakt brava se morala izmestiti sto dalje kaze ajmo opet da secemo.

posle


I brava je dobila novo mesto



STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Kako je mehanika za sada manje vise gotova,dosao je red na struju. Koju je celavi revolucija uzeo da radi.
Vrlo brzo sam nasao celukupnu imstalaciju od golfa 3 i celavi je mogao da pocne da sece



ono sto me je danima ako ne i nedeljama mucilo,jeste gde se krija struja. Posto sam zeleo da uklonim kasete ispod sica i da tu ostane rupa. Na kafeima koji imaju kupolu,sakriju je ispod kupole. Brate a gde cu ja? Danima sam trazio gde sta kako i sasvim slucano provalim po jednoj slici da se na mesto lonca koji de nalazi ispod agregata stavi kutija u koju ide baterija sa paljenjem ,reglerom i svime ostalim...





STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

U medjuvremenu je i tank stigao i probano je samo da vidimo kako ce izgledati...


ovom slikom cu zavrisi za sada pisanje...
ubrzo ce biti i ostatak
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Ivan1979


kosta92

 [clapp] [clapp] [klanjam_se] svaka cast za projekat, strpljenje, ideju za sve komplet!! Cekam nastavak! [balavi] [yahoo] [dancing]
Sam biras kako zivis ! :)

Hohštapler

Samo da se upi¹em. :*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Prelepo !!!!!!!!
Povlacim reè, nisi pacer nego racer!

Charuga

Sa zadovoljstvom procitao i pregledao, zahvaljujem se sto ste mi ulepsali jutro i jedva cekam da vidim nastavak.....

MIGE

ovakve teme obozavam...nije cilj imati najskuplji i najbrzi motor,vec je poenta imati unikatan i ostaviti svoj pecat ...bravo njanjo  :-* :-* :-* [yahoo] [yahoo] [yahoo] [cheers] [cheers] [cheers]

VR 46

Auuuuuu  [klanjam_se] svaka cast njanjo,koje ludilo,ne znas da li da Hondu stavis u sobu i da je gledas ili da ne silazis sa nje...ludilooo  [balavi]
Twist of wrist!

srbac


aleks89rd

Nema na cemu Njanjo. Bilo je zadovoljstvo raditi i drago mi je da sam pomogao koliko god sam mogao. Bice to jedan sjajan i prelep primerak.  [cheers]

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Balsa Wrx

Ovo od kad si u hn si dobio inspiraciju..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

ЯЭВОЛУТИОН

treci dan sa njanjom...uopste nije smesno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Jos imas 2.... nemoj da zaboravis to...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

za drugi cu ja tebe da karam.....i to po ladnom vremenu.....ima dupe da ti zebe...a para da suklja...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11