Glavni meni

Honda Cx500 cafe racer (za sada u pokusaju)

Započeo clutch&brake, 18 Avgust, 2015, 11:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

#20
Stavivsi rep i sic sa amortima skapiram da je rep predugacak i da udara u gumu sa unutrasnje strane. Opet greska koju sam napravio rasturanjem pa pakovanjem a ne obrnuto. Sreca sve je rajko dobro uradio kada je vario pa je bilo mesa da se sece i sve opet dobro ucvrsti. Pedja je lepo ofarbao blatobran kao da nije ni prepravljan. Mnotiravsi rep i ic stopka je legla brutalno.

U medjuvremenu je bila prava jurnjava guma. Jer gume u tim dimenzijama kostaju kao 4 automobilske. Sve se zavrsilo tako sto mi je steva kontimoto sve obezbedio.konacno nisam vise lorao da skidam tockove da bi farbao i montirao gume.




STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Nisi ti pomalo Laziæ, nego po mnogo... ;D :-* [srce]

clutch&brake

Kako je zafnji kraj dobio svoju punu formu tako se preslo na montitanje heblova. Heblove sam uzeo od celavog(bilo je tante za kukuriku). Cini mi se da su od sv nekog. Naravno veci su. Ajmo opet do strugara da ih svede na moje vile. U medjuvremenu su stilgli i dugo trazeni retrovizori koji su brutalno kvalitetni

Naravno u dotezanju jednog retrovizora pukne nosac pa smo kontaktirali girmu od kojih smo i kupili. Dobili smo novi nosac maximalno brzo.
stigao je i dugo ocekivani far koji u srbi ima sat. I kada smo videli da on ima samo obrtaljku morale su se resiti i lampice.


STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Nastaje problem sa strujom. Bila je u katastifa stanju a i ono sto je valjalo ja sam isekao. Idiot. Kaze celavi jbga vadicu ja fleke. Ja reko top. Kako je sve bilo spremno da se agregat ubaci... to smo i uradili


karadn je lepo legao. Nosaci su tu. Sve je bilo kako treba




STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

freepartyman

NJanjo pravi sajt i radi ovo za lovu ;) Imas smisla bas bas  [clapp] Retrovizori su :drka: :drka:
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

Njanja(lipovièka ¹uma) county choppers... :o [rofl]

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic


Joker

Ma ja sam ih vec video... Ja sam taj koji je pio pivo... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic


clutch&brake

Karburatori nisu bas bili u najboljem stanju. I naravno opet srbija... nema set za reparaciju. Ajmo da trazimo po netu. Kada smo vrc kod neta i trazenja delova dosta sam uspeo da ustedim na carinama saljuci delove u Hrvatsku kod burazera. Elem,stigao set za reparaciju pa su i karbovi uradjeni

Stigli su i filteri


Nakon reparacije su i oni odneti na farbanje (za divno cudo nisam ih prvo ofarbao pa reparirao)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Andjelo

kolko mi se cini i da si stapove okrenuo kontra  ,jer kacenje za klesta treba biti sa unutrasnje strane prema motoru  ili si zamenio mesta  stapovima  

Andjelo

bice  ovo lep primerak , kada se privede kraju

clutch&brake

Ne pratis. Stapove sam okrenuo kontra pa dam vratio kako treba. Pise sve
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Peki


Lazic

©to me nervirate, zavr¹io ga jeeeeeee... :D

srbac

Neka, bolje je ovako polako da u¾ivamo !!!

srbac