Glavni meni

Hajde da kupim klasican stariji motor.

Započeo max89, 16 Avgust, 2015, 20:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

max89

Citat: Ho¹tapler poslato 20 Avgust, 2015, 07:51
©ta, pièke se ne lo¾e vi¹e na gitare?
...nikad ne prodavaj gitaru, kajaæe¹ se. Ma koliko para da nemam, moja nikad iz kuæe neæe otiæi.
[blahblah] imam jos gitara, dosta sam ih prodao i kupovao jedino sto ne prodajem je prva gitara na kojoj me pokojni cale ucio prve akorde i Hey joe . juce oglasen danas odazi fender, posle bir festa budzet ce biti oko 500 e i keeway kome je od jednom porasla cena po oglasima blago meni. A za zeni se ne moze ugoditi ni sa ni bez gitare, motorom bar mozes da pobegnes  [zena]

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 20 Avgust, 2015, 10:02
Da svira¹ ¾eni kad je iznervira¹... :P ;D

Jok... onda je vodim na koncert.. do sad sam fasovao Crvenu Jabuku i Aleksandru Kovaè...  [facepalm]

Sine, da ti èièa objasni, zbog nje sam gladovao. Doslovno.  ;)
http://medias.audiofanzine.com/images/normal/fender-classic-player-baja-telecaster-desert-sand-263135.jpg
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Peki


Hohštapler

Telac i super reverb iz '69.... heaven. <3
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

max89

Uuuuuu, mmmmmmmm  [balavi] [balavi] lepa teletina, jel to neki reisue ili iz neke nove serije? Ne umem da procenim ja sam vise strat LP tip.

Hohštapler

to je fender telecaster baja (èita se baha, baha california jel de https://en.wikipedia.org/wiki/Baja_California), custom shop design meksikanac. U su¹tini, najskuplji mehos, sve na njemu je custom shop, magneti, elektronika, drvo, samo je sklapan u Mexiku, i za razliku od USA nije nitro fini¹ veæ poli, al ko ga jebe...
zato nije 1500e+ veæ pi¹ljivih ;) 108.000din.... ;)
I ima najdeblji fabrièki vrat koji sam ikad svirao  :drka:
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Peki


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

max89


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

max89


Hohštapler

 [rofl]

...a kako se lo¾im na wide range hamove na telcu... kuku...
! No longer available
to je sledeæe od gitara ¹to uzimam, ali ruèni rad... tele sa wide range..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

max89

dupli magneti i tele meni su to babe i zabe sem ako ne bi malo masniji ton a i da imas telekaster gitaru da lepo tera jaci drajv. m? odosmo sa teme :D

Lazic

To je ovde normalno, èak po¾eljno... ;D Do sledeæe strane biæe prièe o bulj¹evizmu, potpisujem...;D

Hohštapler

Citat: max89 poslato 20 Avgust, 2015, 21:03
dupli magneti i tele meni su to babe i zabe sem ako ne bi malo masniji ton a i da imas telekaster gitaru da lepo tera jaci drajv. m? odosmo sa teme :D
[nono]

TO nije klasièan hum, to je zapravo singl podeljen na sredini,
ako obrati¹ pa¾nju, gornji deo je pomeren ka vratu a donji ka bridgu,  zato se i zove wide range i ton mu je "puniji" i nema ¹um, a i dalje "pr¹ti" kao singl. Zato mi se sviða.  8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

max89

nema sum zbog kontra namotaja valjda, nekako mi logicno. ako prshtje kao singl onda ima smisla stavljati ih na tele mada opet mi nekako naopako. ipak je klasika ubosti tele strat u silver face i ostali reverbovi od marasala pleksijev ton zakon.

Hohštapler

gitara ko i motora... nikad dosta razlièitih ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: max89 poslato 20 Avgust, 2015, 21:20
nema sum zbog kontra namotaja valjda, nekako mi logicno. ako prshtje kao singl onda ima smisla stavljati ih na tele mada opet mi nekako naopako. ipak je klasika ubosti tele strat u silver face i ostali reverbovi od marasala pleksijev ton zakon.
Da me jebe¹ ako sam i¹ta razumeo... ;D A nisam neobrazovan skroz, nabadao sam smoke on the water dok ste obojica bili u pelenama... ;D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.