Glavni meni

Hajde da kupim klasican stariji motor.

Započeo max89, 16 Avgust, 2015, 20:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

max89

Trebao bih uskoro uzeti motor i interesuju me stariji motorici jer su mi nekako privlacni motori sa okruglim farom suza rezervoarom i klasicnom guvernalom. Hocu reci nikako ne vidim sebe sa kaubojkama na hondi xl 600 a opet copere planiram da vozim tak u cetvrtoj deceniji zivota.
Verujem da ovde ima starije garde koji su izvozali modele kao sto su honde CB400 n,cb 450 n i onaj drugi S, cbx 550. cb 650 k, 750 boldor....Kawe z650f , kz , z750L itd Yamahe xt 500, stari XJ...Suzuki  gs ili gsx katana....
E sad delovi i odrzavanje je ono sto me odbija od ovih modela pa razmisljam da za pocetak uzmem gpz ili gpx iako su mi vizuelno  [povracanje]
koji stariji motor je popularan na nasem podrucju tako da se moze doci do delova.

Havarisan


Biker-Boy

posto je naprodaj, usudicu se da ti ponudim svoju Hondu CB 500, nije previse mlad, a nije ni mator, zlatna sredina, radi posao, Classic Naked bike :)
I feel the need..... the need for speed !!!

max89

Biker boy sve cestitke ta honda je bas nahvaljen motor i zlatna sredina kubikaze takodje. ali je meni iznad budzeta posto trenutno sam u mogucnosti da ponudim mog malog keeway speeda i malo doplate.

max89

Citat: Havarisan poslato 16 Avgust, 2015, 20:37
Gpz 500s najpristupacniji delovi
I moj neki proracun da je to sada prava stvar za mene iako mi nije vizuelno primamljiv. A ima ih na oglasima but zasta.
Ispravi me ako gresim da li je gpz 600 r i gpx 600 jedno te isto?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

max89

Bunila me je samo ova plastika na rezervoaru a znam da neki modeli imaju vize naziva zavisno od trzista evropskog azijskog... kao XJ i FJ. :) onaj gore gpz ima odlicnu kolor kombinaciju

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Bori¹a


Biker-Boy

samo pazi, ima dosta slucajeva da motor u startu kosta budzasta, ali na kraju te mnogo skuplje izadje kad sredis sve sto treba da bi se vozio ko covek.
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: max89 poslato 16 Avgust, 2015, 21:46
Bunila me je samo ova plastika na rezervoaru a znam da neki modeli imaju vize naziva zavisno od trzista evropskog azijskog... kao XJ i FJ. :) onaj gore gpz ima odlicnu kolor kombinaciju

motori su koncepcijski drugaciji iako lice...gpz ima savremeniji ram od gpxa....agregat je u osnovi isti, vesanje slicno.....ali je gpz dosta kvalitetnije uradjen....pre desetak godina su mi bila dva primerka sa predjenih 90000 iz svajcerske....kao sat osim lanca primara...ali to je vec normalno..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mkt


Lazic


Hattrick


Lazic


max89

imam keewaya koga bi dao 400 450 evra zavisi na koju nogu ustanem i jos toliko kesa. https://www.kupujemprodajem.com/Honda-Cbx550f2-Unikat-24744403-oglas.htm ovo je u pregovorima trenutno. Nisam siguran koliko bi me kostao da sredim ovaj luft. inace motor cini mi se kao da je u prvoj farbi bog te mazo.

max89

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Avgust, 2015, 22:07
Citat: max89 poslato 16 Avgust, 2015, 21:46
Bunila me je samo ova plastika na rezervoaru a znam da neki modeli imaju vize naziva zavisno od trzista evropskog azijskog... kao XJ i FJ. :) onaj gore gpz ima odlicnu kolor kombinaciju

motori su koncepcijski drugaciji iako lice...gpz ima savremeniji ram od gpxa....agregat je u osnovi isti, vesanje slicno.....ali je gpz dosta kvalitetnije uradjen....pre desetak godina su mi bila dva primerka sa predjenih 90000 iz svajcerske....kao sat osim lanca primara...ali to je vec normalno..
drugo novo steceno iskustvo na forumu. Hvaa puno

max89

Citat: Biker-Boy poslato 16 Avgust, 2015, 22:00
samo pazi, ima dosta slucajeva da motor u startu kosta budzasta, ali na kraju te mnogo skuplje izadje kad sredis sve sto treba da bi se vozio ko covek.
uvek postoji opcija da motor od 700 eura prodas za 400 u delove dodas 300 i opet se vozis. Sem ako covek nije emotivno vezan za masinu kao sto bi ja verovatno bio za cb 400 four

BOKYBOY

Citat: max89 poslato 16 Avgust, 2015, 22:28
imam keewaya koga bi dao 400 450 evra zavisi na koju nogu ustanem i jos toliko kesa. https://www.kupujemprodajem.com/Honda-Cbx550f2-Unikat-24744403-oglas.htm ovo je u pregovorima trenutno. Nisam siguran koliko bi me kostao da sredim ovaj luft. inace motor cini mi se kao da je u prvoj farbi bog te mazo.

...ja bih zaobisao ovakve egzotike od motora u sirokom luku...pogotovo ovaj i zbog kvara na agregatu,ko zna sta je sve otislo tu unutra...za iste novce mozes mladji motor da nadjes... [cheers]