Glavni meni

Suzuki EuroSumar

Započeo Gašpar, 15 Februar, 2011, 15:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Pored Markosa, jos jedan zastupnik Suzukija za nasu zemlju.
Nalaze se na dve adrese u Beogradu: Vojislava Iliæa 145 i Omladinskih brigada 86.
http://www.suzuki-srbija.rs/GrupeMotoraList.aspx

Da li ste saradjivali sa njima i kakva su vam iskustva?

s.i.m.a

nisam saradjivao, samo sam obavio 10ak telefonskih razgovora, setali me sa jednog na drugi telefon i na kraju nisam dobio nikakav info o delu koji mi treba, rekose javice i od tad je proslo 10ak dana :)

bagzi_obr

Kod njih sam letos kupio V-Stroma 650. Posle zvanja svih mogucih dilera suzukija
u sred sezone - jul 2010. u Srbiji (Markos, Atila - Horgos,  3TRacing - Balosava)
oni su jedni obecali i nasli motor i uvezli ga, jeste da im je trebalo za to mesec
i malo vise dana ali to su uradili. Uglavnom moje iskustvo je pozitivno.

Veske

kod njis sam kupio k9 600,ok su,ali kad sam pao sa motora na delove sam cekao vise od 3 meseca,prosla mi cela sezona..hteo sam da ih zapalim :) a pri tom su im paprene cene delova.. :S

SSZGO

zasto si kupio delove kod njih?

mogao si da porucis od preko i bili bi jeftiniji a cekao bi 3 nedelje
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Veske


SSZGO



ko u srbiji daje kasko na motor ?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dentas

I ja sam kupio Stroma kod njih (Eurosumar), i vrlo sam zadovoljan. Servis uradili , ono , nista specijalno i nema kod prvog servisa...sad cu na drugi. Delovi su malo skuplji, bar ono za sta sam se raspitivao.

Veske

sad ja mislim da vise niko ne daje kasko na motor kod nas,mozda dunav..

Milo¹*

ima kasko ali ne pokriva kraðu
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Veske

da,ni jedan kod nas ne pokriva kradju..

fruitcake

Ja sam kod njih kupio nov SX4 2010., i polovan motor DR 125SM 2009. pre dve godine i uvek je sve bilo dobro. Auto redovno servisiram, i motor sam uradio jedan redovan servis i sve je bilo u najboljem redu. Kada se zanimam za ne¹to uvek to radim u¾ivo, a preko telefona sam samo zakazivao servise. Sa njima imam jako pozitivno iskustvo.

Gašpar

Verovatno si jedini èovek koji je zadovoljan njima  :)

Major

Citat: Ga¹par poslato 19 Februar, 2013, 14:45
Verovatno si jedini èovek koji je zadovoljan njima  :)

A mozda 100% i radi tamo ;D ;D ;D

fruitcake

A mo¾da su u ¹umi :D ja prenosim svoje iskustvo, a sa druge strane ako ja radim tamo zar ne bi bilo logiènije da vozim V-Strom ili ne¹to slièno a ne Kle 500? :)

DaChaS

Ispitace se de radis pa cemo da ti javimo sta trebas da vozis :D :D

fruitcake

slobodno sto se mene tice :)

TEEfqd

euroshumars fegeti, ja otisao da kupim motor, reko onom liku tamo za salterom brate ocu da kupim motor u sledecih par dana jel ima taj i taj on kao pa moramo da proverimo stanje ovo ono, ja ostavio broj reko zovi kad proveris, i nije zvao.
verovatno video klinac od 60 kila i metar i zilet doso da ga zajebava da kupuje gsxra, ko ih jebe. otiso kod atile i kupio motor. sad na sajmu za 10 dana idem tamo da ih zajebavam da sam dosao da gledam koj model da kupim jer mi daleko horgos pa moram da se odlucim oko boje jer krajem godine opet idem kod atile po jos jednog gsxra, lomim se dal soma il 750 ovaj novi , mada vise tezim ka 750

con3


clutch&brake

Matori litru i nema menjanja vise
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!