Glavni meni

koja kociona tecnost!?

Započeo mali_zmaj, 21 Jul, 2015, 22:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko


ЯЭВОЛУТИОН

@njanja
Mislis,,,to je ono kao kad te Sale kara a ti cutis.....jesi izvrsio naredjenja...ono ...naraniti pese, opajati paucinu...i to....i skuter da operes....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

#22
@rev
[rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Ostoja

Slabici jedni.... Moja je uvek zadnja... Kazem "da draga".... Zato i zenim samo zene male rastom, kad me biju, manje me boli...   [yahoo] [dancing]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ostoja poslato 26 Jul, 2015, 18:00
Slabici jedni.... Moja je uvek zadnja... Kazem "da draga".... Zato i zenim samo zene male rastom, kad me biju, manje me boli...   [yahoo] [dancing]
Pazi ...realno...svaki dan zasluzi po cusku...bar...a jako cesto i ozbiljne batine....ali ne bi izlazio iz zatvora da ide prema zasluzi.....e posto su zasticene kao beli medvedi onda sebi dozvoljavaju svasta....ali meni zato ostaju sitna zadovoljstva...kad bi ona najvise zelela nesto to nemoze....a razlog je jer je bila zla prema meni i to je prilika da se osvetim....znam ja da posle ne prica sa mnom po deset dana ali neka...slatko je to kad znas zbog cega se nadrkala....jer se obicno nadrkava zbog svega a kad je pitas ona kaze nista...nije bitno....
A nije mi jasno da gleda crvenu liniju kako dolazi i ona svesno gura preko nje, u pokusaju da je pomeri za sledeci put....a nema gde da je pomeri....litica je posle toga....ccc
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Hahahahaha, e a kad pitam "shto si ljuta?", a odgovor bude kratko "nisam ljuta", a samo shto ne ubija pogledom, to me uvek odushevi...
@Rev
Jednostavno, zene nece da vide crvenu liniju, u krvi im je da je pokushaju pomeriti svaki put, bar malo.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

pa to ti pricam...a posle ljudi predju u pedere.....pa se ponasaju kao zene.....strasno....nemas gde da pobegnes..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

a posto smo icrpili temu o kocionoj tecnosti,temu uvjek mozemo nazvati   zene,kako i zasto,zbog cega ,ono ovo i dsz!! ili recimo robijati ili ne!!poslije umlacivanja nam drage zenske persone!!
jin-jang

Ostoja

Spalite svoje voljeno stvorenje u nasim pecima Gorenje-Velenje...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

clutch&brake

Jesi ti nesto ljuta?
Typing..
Typing...
Typing..
Typing...
Typing..
Typing...

Ne. Sto?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Najbolje je kad krene da ne prica a ti ne ukontas pa joj nesto kazes a ona podigne nos i okrene se.....posle trideset dana pocinje da prica sa recenicom "ti sa mnom uopste ne komuniciras..non stop samo cutis"...eeeee kad bi ona umela da cuti malo duze a da nije nadrkana....
Zaprao da skrati recenice na:
-rucak
-kafa
-pivo
-nemoj dugo

i se bi bilo u redu...i da ne zoe na mobilni ako nije nesto hitno.....stvarno hitno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

p0peye

Ја на послу, гужва, фрка, звони телефон. Жена. Јављам се и чукам у ону тастатуру "Цицо, јел нешто хитно, у гужви сам".
"Чекај само да ти кажем: за 2 месеца је Немањи рођендан, па сам мислила да би било лепо да му купимо..."
Најчешће ме насмеје то неимање осећаја...
Или зове, прича, прича, ја после неког времена покушавам (безуспешно) да завршим разговор, а онда пар минута касније она стигне где је пошла или сретне другарицу и каже, малене у пола реченице "љубим те, морам да прекидам".
Клик.
Али шта ћу - чак и када ме баш наљути, баш баш, крене да се глупира и да ме засмејава и - све јој је опрошено... Почнем да се смејем и џаба љутња... Док она кад је љута могу наглавачке да висим - љута па љута...
Женско...
Не можеш са њима не можеш без њих...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Hohštapler

Citat: p0peye poslato 28 Jul, 2015, 00:12
Ја на послу, гужва, фрка, звони телефон. Жена. Јављам се и чукам у ону тастатуру "Цицо, јел нешто хитно, у гужви сам".
"Чекај само да ти кажем: за 2 месеца је Немањи рођендан, па сам мислила да би било лепо да му купимо..."

[rofl] [rofl] [rofl]
Ko moju devojku da slu¹am! ;D

Ja u gara¾i, prljav, ruke masne do lakata, zvoni mob - ko je sad u PM - ona... javim se nosem jer su prsti tolko masni da preklizavaju preko taè skrina (jebo me otac i kad sam prodao erikson r310), kleèim nad telefonom :
"-Molim?
-e ¹ta radi¹?
-evo me u gara¾i, ka¾i, prljave su mi ruke, u po posla sam!
-pa nema te ceo dan, da vidim ¹ta radi¹..
-pa ka¾em ti, evo bakæem se sa ovim od jutros, sad æu da zar¹avam, ka¾i el hitno ne¹to?
-ma ne, samo da te èujem... e setila sam se ¹ta bi mogli da nosimo XX kad se porodi pa odemo da vidimo bebu, htela sam da mu sa¹ijem odelce, i da izvezem inicijale... (tu kreæe detaljan opis odelceta za bebu koja treba da se rodi za 3 meseca... a ja se u modu i oblaèenje razumem ko vodoinstalater u spejs ¹atl..)
-El mo¾e o tome posle, ba¹ sam prljav, ne mogu da dr¾im telefon...
-ceo dan me izbegava¹... ajde javi se posle. Puf".
[facepalm] [ludak]

i onda posle ja lo¹... [wtf]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

rodjaci , nemoj ja da krenem da pricam ... hahahahah

Ostoja

Posle ovih pricha, doshao sam do zakljuchka da ce moja sledeca zena biti mushko, odoh u moderne evropljane...  [yahoo]  :P   [stop]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Major

Citat: Darko poslato 28 Jul, 2015, 02:35
rodjaci , nemoj ja da krenem da pricam ... hahahahah

[rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ostoja poslato 28 Jul, 2015, 08:40
Posle ovih pricha, doshao sam do zakljuchka da ce moja sledeca zena biti mushko, odoh u moderne evropljane...  [yahoo]  :P   [stop]
kao sto naglasih.....gey populacija se ponasa kao zensko...cak i prenaglasaa pa ispadne jos gore.....sestro slatka..sedi da ti pricam.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

 @ REV
....sestro slatka..sedi da ti pricam....

... totikazem...   [rofl] [rofl]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hurricane


Slaninar

Citat: hurricane poslato 28 Jul, 2015, 11:45
..on offtopic:

http://i.imgur.com/nAWQ9l5.jpg

Ili je tuèe¹ dvaput svaki dan, da se navikne, i onda kad vidi¹ da je nervozna/tu¾na, samo preskoèi¹, ne istuèe¹ je jedan dan i ona hepi.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen