Glavni meni

Kaciga Airoh Miro vel. M

Započeo Andreja, 20 Jul, 2015, 22:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

jesam ... kazem , kad smo bili u Bosni ( tad nisam batalio, hi hi hi  )

ne pusim jedno metar dana , i dobro mi ide  ;)

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

Evo sad ce godina za par dana od kad nisam zapalio cigaru.
Prvi oktobar sam otvorio bez cigarete

BOKYBOY

#24
Citat: eclipse4 poslato 25 Septembar, 2015, 20:36
Evo sad ce godina za par dana od kad nisam zapalio cigaru.
Prvi oktobar sam otvorio bez cigarete

...u jaki ste mi vi ostavljaci kad znate tacno kada ste ostavili i racunate vreme od tada...takvi obicno uvek propuse ponovo kad-tad...ja sam od 13-te god aktivni pusac tj od tada kupujem cigarete...dve-tri pakle svaki dan...do pre par godina tj ne secam se ni kada to bese...ustao ujutru i rekao sebi...e vise neces...kakva bre kriza i to...price za malu decu...i nikada vise nisam zapalio i niti cu...nema tih para...mnooogo je dobro bez istih...toliko ukusa i mirisa koje sam zaboravio u mladosti...tako da,batalite to racunanje vremena kao u vojsci... :P

p.s.Sorry za off...do jaaaja kaciga i cena...al nije za brzine preko 120-140km/h...srecna prodaja crnom bratu (sta god bio) ;D

Lazic

Citat: srbac poslato 25 Septembar, 2015, 16:28
Imam istu takvu samo crnu. Na toj brzini bi se verovatno raspala !!!  [rofl] [rofl] [rofl]
Imam i ja istu crnu, prvo sam to pomislio, 250-300,  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

eclipse4

Na 250 postane automatic flip up  [rofl]

Kako sam ja jednom mogao da se overim braaateee....

Stao na izlazsku iz sela (mrak) da pozovem nekog da se vidimo u gradu i pored mene prodje drug jedan bemvejcem i to onako poprilicno brzo.....ja zavrsim razgovor i krenem u jurnjavu negde na pola puta za grad ja ga sustignem,on usporio jer je lakat krivina a ja za njim i onako izlazimo iz krivine i on ka nagazi opet ja ga pratim da vidim dokle ce da ga tera i posle da ga preteknem.kako nikad nisam voleo da stezem kacigu na vbradi,kajis mi je uvek landarao...i brate krenem na pun gas pored njega i kad se zadigne meni kaciga preko ociju i ne vidim vise nista.sreca pa se odmah lupih po istoj i spustih je dole  [rofl]

Darko

Ja sam sa ovom terao do 250 i nista se nije otvorilo :-)

eclipse4


Darko


srbac


Lazic

Citat: eclipse4 poslato 26 Septembar, 2015, 06:33
Na 250 postane automatic flip up  [rofl]

Neæe, sama ze zatvara na preko 120... ;D