Glavni meni

Kupujem Z750 ili Z1000

Započeo ¾arko1983, 17 Jul, 2015, 11:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

Z750R je jedino za ¹ta bih dao mog Zeku. Jedino!

CB1000R jeste ekstra, ali moj Zeko je moj Zeko UFF-e. :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

znas li ti kako zeke kod mene prolaze ili treba da ti dokumentujem? :D

castor

Marko… Moj Zeko i  tvoje zmije nemaju dodirnih taèaka. :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

BOKYBOY

Citat: castor poslato 15 Oktobar, 2015, 00:52
Marko… Moj Zeko i  tvoje zmije nemaju dodirnih taèaka. :P :P :P

..kako nema dodirnih tacaka...?...pa vozis ''Zeku'' a imas ''pitona''... [rofl]

edit...pretece me UFF... :P

UFF

Citat: castor poslato 15 Oktobar, 2015, 00:52
Marko… Moj Zeko i  tvoje zmije nemaju dodirnih taèaka. :P :P :P

ali imali su
vozio sam i ja tvog zeku i dodirivao ga svojim pitonom  [rofl]

¾arko1983

budzet je do 4000e, razmisljam ja o hiljadarci medjutim rega skuplja a registrujem pored motora jos 3 auta, ne vozim stazu, ne prelazim toliko puno zato mislim da bi mi z750 odgovarao, gledao sam Z1000 u Velikoj plani ima ga i u oglasima, mocan motor cak i cena je prihvatljiva, ali je otvaran i to me jako brine....
jel zna neko ovaj motor:
http://www.polovniautomobili.com/motori/7147662/kawasaki-z750

Master Z-ed

Citat: ¾arko1983 poslato 15 Oktobar, 2015, 10:32
budzet je do 4000e, razmisljam ja o hiljadarci medjutim rega skuplja a registrujem pored motora jos 3 auta, ne vozim stazu, ne prelazim toliko puno zato mislim da bi mi z750 odgovarao, gledao sam Z1000 u Velikoj plani ima ga i u oglasima, mocan motor cak i cena je prihvatljiva, ali je otvaran i to me jako brine....
jel zna neko ovaj motor:
http://www.polovniautomobili.com/motori/7147662/kawasaki-z750

A  ¹ta je sa tim u velikoj plani ¹ta ti je rekao zbog èega je otvaran i ¹ta je otvarano.

ЯЭВОЛУТИОН

beli 3700 evra 2007 z750....zadnja cena...ak te zania da ti pusti telefon...nema ga u 0glasu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mil@n

Citat: Master Z-ed poslato 15 Oktobar, 2015, 17:13
Citat: ¾arko1983 poslato 15 Oktobar, 2015, 10:32
budzet je do 4000e, razmisljam ja o hiljadarci medjutim rega skuplja a registrujem pored motora jos 3 auta, ne vozim stazu, ne prelazim toliko puno zato mislim da bi mi z750 odgovarao, gledao sam Z1000 u Velikoj plani ima ga i u oglasima, mocan motor cak i cena je prihvatljiva, ali je otvaran i to me jako brine....
jel zna neko ovaj motor:
http://www.polovniautomobili.com/motori/7147662/kawasaki-z750
A  ¹ta je sa tim u velikoj plani ¹ta ti je rekao zbog èega je otvaran i ¹ta je otvarano.
Mislim da je taj Z1000 bio iz Leskovca pa posle prodat u V.Planu.Izgleda fino na slikama,jedino ako nije bio masakriran na skupovima.

¾arko1983

Jeste iz Leskovca... vlasnik nije bio tu kad sam gledao inace kurcevit momak, nisam ga ni pitao posle zbog cega je otvaran, skidane dekle, karter, donje polutke, poklopac glave....

ЯЭВОЛУТИОН

jel te zanima ili se samo telefonom raspitujes i drkas ljude.....motor stoji na belim vodama....UFF moze da posvedoci za vlasnika i kakve motore vozi....Bane Loncarski...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Nekad je imao i predrkanu kockicu bese?Pa je neki majstor obavio oko bandere

UFF

i neki gay skuter koji nece dide najbolje :)

¾arko1983

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Oktobar, 2015, 19:17
jel te zanima ili se samo telefonom raspitujes i drkas ljude.....motor stoji na belim vodama....UFF moze da posvedoci za vlasnika i kakve motore vozi....Bane Loncarski...
Bas drkam ljude nemam pametnija posla...sezona je prosla ionako pa hocu da izvucem najbolje za novce koje imam

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kanarinac poslato 15 Oktobar, 2015, 20:45
Nekad je
Citat: UFF poslato 15 Oktobar, 2015, 21:26
i neki gay skuter koji nece dide najbolje :)
imao i predrkanu kockicu bese?Pa je neki majstor obavio oko bandere
e to ...onaj t max bas nije hteo...morao je rc8 da pazari...jedino sto je u nadzarastoj boji pa iritira.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

¾arko1983

Citat: BOKYBOY poslato 14 Oktobar, 2015, 23:30
...hahahhaa...koji ste vi ludaci... [rofl] Milance,si vido sto je ©ele uzeo Z750R? ...videli se mi prosle nedelje u Zoji...meni se svidja do jaja naspram obicnog Zeke...vidi posavetuj se sa njim sta god te zanima... [cheers]...a bas smo na rodjendanu MM-a Castor,Makinjo i ja polemisali na ovu temu...Z750 vs Z1000...i dosli do zakljucka(argumentovanog naravno) da ne dobijas maltene nista vise sa 1k...a vise placas reg. i odrzavanje...
Gde mogu da vidim tog ¹eletovog i kolko ga je ko¹tao?

¾arko1983

Gledao sam do sad 4-5 i nekoliko je njih slinilo na poklopcu glave....jer zna neko u cemu je fora?

Hurricane

..verovatno nisu dobro predihtovani kad su otvarani, nov dihtung i ili da zameni neko ko zna i to je to..

nikakav to problem nije..

¾arko1983

Ma za jedan sam skoro siguran da nije otvaran i on slini, nije mnogo ali ima tragova....

Bishke

To je Kawa, mora da slini...

Al zato ide ;D
You should do one thing every day that scares you