Glavni meni

Kawa GPZ500s

Započeo mrle, 13 Jul, 2015, 12:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

I moj je oti¹ao za 500...
Al' mi ostao ovaj drugi pa prodajem delove da budem makar na nuli :)
Nikad trgovca od mene :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mrle

onog vfr-a si dao za 500e i sitno...

Andreja

Aman jok, 500e ovaj GPZ, ovaj drugi, koliko izvuèem, izvuk'o sam, 350e ke¹a i odbijen mi je neki dug od ranije :)

Za sad devetstotinjak, ostalo zavisi od ovog GPZa za delove.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

srbac

Popravi taj i teraj !!!

Andreja

Ma jok, ima da bude skuplja dara nego mera... A i neæu da vozim ni¹ta dok ne nagomilam kintu za neku endurku opet.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mrle

vidim jo¹ stoji taticin zzr, malo pre vidim ok cbr... a jutros me kawa opet malo nervirala, zakasnih 5 minuta na posao zbog nje.
Evo je za 400-500e. Pa, za delove, pa se isplati. A regularna, registrovana...
A kod Andreje delovi na rate, povoljno...

mrle

cimnuo i taticu, sutra dolazi sa odmora...

Pa da izedemo to prase kod UFFa.

Lazic

Na kraju æe da ode za prase...

mrle


Lazic


mrle

neæu nikog da la¾em.

motor je bio kao u prvom postu, ta je bila i cena.

Bokiliæ mi je rekao da æu pri sledeæem sreðivanju morati da ne¹to i da ulo¾im u motor.

Mo¾da iglice karbova, ne¹to vamo, ne¹to tamo (juèe mi je ne¹to balavio karb, danas je ok)... te¾e mi pali.

Ovaj motor mi jednostano gabaritno vi¹e ne odgovara. Ja bih ga lièno rasklopio, prefarbao, utegao plastike, stavio nove gume, pretresao struju...da bih bio miran kao do sada. Dunulo mi da kupim ne¹to veæe, a nemam ne¹to kinte, tako da neæu da ula¾em u kawu, veæ za svaku stavku smanjujem korektno cenu. Mislim da je cifra od 400e sasvim korektna. Ne prodajem vrh ma¹inu, nego samo motor koji se svaki dan vozi i koji ima nekih boljki, potrebno mu je ne¹to pa¾nje i ulaganja. Registrovan je do maja, osam godina je kod mene, pre toga je vlasnik bila Mina...

Ko naðe ne¹to bolje za 400e, ja plaæam pivo.





Npr: Htela ¾ena da idemo u Kosovsku Mitrovicu na Bajk rok misiju. Nisam pomi¹ljao da krenem, a pre par godina sam i¹ao.

Posle je pomenula Petrovac na Mlavi, tu sam se dvoumio, ali nismo oti¹li iz drugih razloga.


Andreja

Vala ja i¹ao na Bike rock i more sa kojekakvim zvucima, propu¹tao sam godinama "veliku letnju vo¾nju", reko sad neæu pa ¹ta bude... I bilo je do jaja :D Ne spu¹taj ispod 400 ma kakva bila, sve dok ide.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mrle


BOKYBOY

Citat: mrle poslato 31 Avgust, 2015, 09:54
prodato

[clapp] [clapp] [clapp]  ...ajde sad trrrrk po onu CBR-ku... ;D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

jutros tramvajem na posao!!!
A u 16h nazad!!!

jevta

Naj opasniji deo ja posle takve avanture kupim prvo na ¹ta naiðem samo da ne ulazim u javni prevoz

mrle

Citat: jevta poslato 31 Avgust, 2015, 12:34
Naj opasniji deo ja posle takve avanture kupim prvo na ¹ta naiðem samo da ne ulazim u javni prevoz

toga se i ja pla¹im...
nego nemam kinte pa ni ne gledam mnogo.
Pogledao sluèajno jedan RF600, seo da vidim da li mi èuèi. Ok, dosta veliki motor.
Valjda se i tatica vratio sa odmora, nisam stigoa za vikend da ga zovem, da pogledam ZZRa...
Pa ako se ne¹to poklopi, da jurim pozajmice, pare, dugove...

mrle

od 1991 imam svoj motor, od 2001 konstantno imam motor. danas sam kao ¹ugav...

stilgar

Citat: mrle poslato 31 Avgust, 2015, 13:16
od 1991 imam svoj motor, od 2001 konstantno imam motor. danas sam kao ¹ugav...






mac, mac dodji biraj :)