Glavni meni

Razno

Započeo gixxer, 15 Februar, 2011, 00:01

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Maki

Ovo je K4 koliko vidim, K5 je noviji model od 650ccm.

Sve jedno, nije los motorin, imao sam bas takvog...
"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

gixxer

Da ,model K4 kupljen nov 2005g,znaci god 2005 i prvi put registrovan 2005,ja mislim da je merodavno  i validno ono sto pise u ino saobracajnoj,izvoznim papirima,carinskoj dekleraciji i nasoj saobracajnoj,a ako neko ima bilo kakve sumnje dozvoljavam svaku vrstu sluzbene ili samostalne provere a navedene dokumente imam i dajem ih na uvid

gixxer

Nova cena za Auspuh je 40eu

gixxer


gixxer


djolefer

eo da se menjamo za kljuceve? :D placeni carina i porez, 300 kubika 2 cilindra vodeno hladjenje disk kocnice napred i nazad,uvezao sam ga pre 4 meseca.

[attachment deleted by admin]
:D

gixxer

Ne, hvala ,za sada nemam nameru da menjam motor za drugi,prodajem ga iskljucivo za novac,pozdrav

rboban

Ako je proizveden 2004 tj. K4 onda je 2004 godiste pa da je kupljen i ove godine NOV......
Ride It Like You Stole It

gixxer

Uopste mi nije bitno koji je "K",motor se u celoj mogucoj dokumentaciji vodi kao god 2005 ko ima bilo kakvu sumnju u lagalnost,ispravnost papira ili sumnju bilo kakve druge vrste,a KUPAC je,dozvoljavam svaku vrstu sluzbene i bilo kakve druge provere!Toliko o tome koji je "K".Dalje cenu korigujem na 2800eu sa mogucnosti dogovora oko iste za onoga ko dodje da vidi motor i time pokaze da je stvarno kupac,a ostali ...neka se bave necim drugim,hvala svima na komentarima i razumevanju

nesic1

To koji je K mozda nije vazno tebi, ali kod narucivanja delova bogami jeste, pa ti kazi kupcu da je K5 on naruci neki deo a ono ne pase jer je K4 pa ce ti taj kupac ako je malo blesav objasni neke stvari, mozes da najebes ti kao prodavac, ostale sa foruma bas boli briga, a kako pa tako sto te taj lepo tuzi sto si mu prodao K5 koji je u stvari K4 (brat na istu foru kupio pasata do 6 meseci tuzio prodavca i dobio nazad novac). A neko iskusniji kad vidi K5 600 odma zaobidje oglas jer misli da je nesto muvano. A po tvom oglasu i stavu prema ostalim clanovima vidi se da si hteo da zajebes nekog neiskusnog prodavajuci K5 koji je u stvari K4. Tako da si u minusu samo ti jer ovakvim stavom odbijas kupce

gixxer

Gospodine Nesiicu1,ako pazljivo procitas oglas koji komentarises videces da ni jednom nisam spomenuo koji je K nego sam ooglasio motor koji je 2005god.Sto se narucivanja delova tice tu se izdiktira broj sasije i nema nikakve zabune,jedini problem kod davanja broja sasije mogu da imaju oni koji imaju problem sa brojem sasije,ja ga nemam,nemam nameru nikoga da zajebem zato i dozvoljavam svaku vrstu provere,,znaci ne prodajem macku u dzaku,voleo bi da u ovoj temi prestanu komentari ovog tipa,i neka svi koji moj motor ovako komentarisu,zapitaju sami sebe da li bi smeli svoj motor da provere,ili nekome da dozvole da ga proveri,jos jedanput hvala vam na razumevanju

nesic1

Onda je moja greska, izvinjavam se, srecno s'prodajom

gixxer

Originalna Suzuki brava,ne znam za koji je model,ako neko zna neka nas informise,ima odozgo oznaku SM 4 a raspon rupa je 50mm, cena je 50eu 063-77-64-681

gixxer

Za sada znam da pase na Bandita i na Srada a verovatno i na SV-a

ЯЭВОЛУТИОН

gsxr k5,6,7,8,9,10....na sve bez koda
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gixxer


Havarisan

Citat: revolution poslato 10 Maj, 2011, 21:59
gsxr k5,6,7,8,9,10....na sve bez koda
Pa ne postoji GSXR K5,6,7,8,9,10 bez koda, samo do K4 1000 i K5 600 i 750.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Havarisan poslato 11 Maj, 2011, 15:19
Citat: revolution poslato 10 Maj, 2011, 21:59
gsxr k5,6,7,8,9,10....na sve bez koda
Pa ne postoji GSXR K5,6,7,8,9,10 bez koda, samo do K4 1000 i K5 600 i 750.
Mislim na ove regularne sa skinutim kodom :) ... mada mogu oni i bez kljuca
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gixxer

Modeli za Americko trziste fabricki nemaju imobilajzer tj kod kljuc i to ne samo Suzuki nego svi

gixxer

Fabricko stanje,motor nikada nije padaokompletna dokumentacija i 2 orig.kljuca,garancija na legalnost,nije nikada farban,sada je produzena reg.,gume,lanac i lancanici kao novi,karbon Hexagonal Race top.zatamnjeni plexi,mini migavci,nosac table promenljivog ugla,sad promenjeno ulje i filter,kompletno spreman za sezonu bez ikakvih daljih troskova,cena je 3850eu,eventualno zamena za R-a novijeg godista ovakvih kvaliteta