Glavni meni

MM Bazen

Započeo UFF, 07 Jul, 2015, 19:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Ima li neko montazni bazen na zajam za MM druzenje?

Vracamo ga u originalnom ili skoro originalnom stanju :D

a mozemo i da skupimo neku kintu pa da ga kupimo ili neka ideja da improvizujemo?

Radanovic

Ili ako neko ima vi¹ka paleta ...





Icemilutin

Ja doniram bar 4 palete...
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

eclipse4

kad smo bili deca i kad se zavrsi zetva,obicno bi stavljali najlon unutra iz vise slojeva i onda bi nam to bio bazen....(naravno to bi nam neciji deda odradio ili otac..kasnije i sami)
najgore nam je bilo kad se iscepa najlon i neznas gde.....i onda jebi ga ako je veliki kvar zabava kratko traje....ali bi dugo zavrsavala posao.

http://i44.servimg.com/u/f44/12/84/86/38/abcd0013.jpg

Andjelo

Citat: Radanovic poslato 07 Jul, 2015, 20:06
Ili ako neko ima vi¹ka paleta ...





ovo sam video pre neki dan  na fejsu  ,dobra fora

Hattrick


goranvojska

ako ce od paleta ja se javljam da ga namontiram posto znam malo oko drveta.

Andjelo


zagadjenje

Ja doniram 10 paleta! Ali nisu euro, ima raznije....
Tjuning bud¾ing

UFF

danas drugar rasklopio pun kamion paleta da ima da se greje, dobio ih za dz
ne verujem da ce to da traje, tj konstrukcija ce da drzi ali ne i najlon

mislio sam na ovako nesto kao sto je andjelo okacio

Andjelo


Andjelo

ja sam  vidjao razne dimenzije bazena  , prosle godine  kada sam isao u Rumuniji  negde  krajem avgusta.........  bilo za bagatelu  jos jeftinije nego sto je sad na snizenju

ЯЭВОЛУТИОН

ovakav imam ja iza kuce.....imam stari koji je nesto manji i mislim da nije bio busan....morao bih da proverim....ali ako misli uff da ga montira na svou parcelu kako bi profitirao od naplate ulaznica...ne dam :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo


UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Jul, 2015, 23:45
ovakav imam ja iza kuce.....imam stari koji je nesto manji i mislim da nije bio busan....morao bih da proverim....ali ako misli uff da ga montira na svou parcelu kako bi profitirao od naplate ulaznica...ne dam :)

mislim da pravim gay druzenje uz ladno pivo u njemu :D

ako nista drugo bice zabavne fotke  [rofl]

Hohštapler

...5 tipova u malom bazenu...
definicija za "koliko ne ¾eli¹ da bude¹ tamo"... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 08 Jul, 2015, 08:59
...5 tipova u malom bazenu...
definicija za "koliko ne ¾eli¹ da bude¹ tamo"... ;)

Pogotovo ne sa OVIM tipovima [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

BOKYBOY

...lepo iseces krov na jednom kontejneru i napunis ga vodom...ako prozori dihtuju,mozes i da vidis sta se dogadja ispod povrsine i ko koga vacari... ;D

penzos

Citat: BOKYBOY poslato 08 Jul, 2015, 11:28
...lepo iseces krov na jednom kontejneru i napunis ga vodom...ako prozori dihtuju,mozes i da vidis sta se dogadja ispod povrsine i ko koga vacari... ;D
si lud? ja teo to da predlo¾im al sraèunao da ih valja po 1.5k, a bazen nije ni pola cifre. Mada, kad bolje razmislim, kad proðe sezona-vrati¹ krov i opet ista cifra, hmmmm  [watching]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Citat: penzos poslato 08 Jul, 2015, 13:22
Citat: BOKYBOY poslato 08 Jul, 2015, 11:28
...lepo iseces krov na jednom kontejneru i napunis ga vodom...ako prozori dihtuju,mozes i da vidis sta se dogadja ispod povrsine i ko koga vacari... ;D
si lud? ja teo to da predlo¾im al sraèunao da ih valja po 1.5k, a bazen nije ni pola cifre. Mada, kad bolje razmislim, kad proðe sezona-vrati¹ krov i opet ista cifra, hmmmm  [watching]

Vrati¹ krov na ©TA?!? Misli¹ da bi ostao èitav posle MM kupanja? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu