Glavni meni

MM Bazen

Započeo UFF, 07 Jul, 2015, 19:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Za ovo mora da se iskopa rupa i da se ukopa bazen. Jesi spreman da odvajas malo bogatsvo godisnje za odrzavanje bazena? Pumpe su poprilicno skupe, a ni hemija nije jeftina. Rucno kopati lopatama je suluda ideja, dakle mora neki bager da dodje,a i to kosta

ЯЭВОЛУТИОН

mislim da je oko 2000...ja nesto pregovarao ...ali za te pare moze i betonski da se napravi....mada se ovaj navodno lakse odrzava,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: Kanarinac poslato 20 Jul, 2015, 20:49
Za ovo mora da se iskopa rupa i da se ukopa bazen. Jesi spreman da odvajas malo bogatsvo godisnje za odrzavanje bazena? Pumpe su poprilicno skupe, a ni hemija nije jeftina. Rucno kopati lopatama je suluda ideja, dakle mora neki bager da dodje,a i to kosta

Rupa se brzo iskopa mašinski. Ne pravi se baš olimpijski bazen. Sve kada završiš imaš bazen i samo ti još treba vreme ili društvo da ga koristiš.
Naravno da izrada košta, ali svako uživanje ima cenu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

evo resenja i za bazen i za krov a imam dobru i izolaciju pa mogu i zimi da se kupam uz jako malu grejalicu  [rofl]

dam im  [srednjiprst]

http://s28.postimg.org/se3egnq1p/IMG_20150720_193758.jpg

Mik

Ma nije da bi ja nesto tu da mracim, ali koliko dugo ce ta zabava da traje? Da li ima smisla? (Osim u varijanti da dobijes dzabe to busno pa krpis.)

(Npr. kupio sam neku masaznu fotelju, povoljno za 15.000, e ako sam 10 puta seo u to, a eto sad u njoj kese sa ne znam cime unutra (neka cebad, dzemperi, ima jos nesto sto me uopste ne interesuje sta je, i tako. Fotelja se vise ni ne vidi od svog tog djubrista.)

(Pun mi "svet" (soba  :)) tako nekih gluposti kojih nikako da se otarasim, 300 kila knjiga matematike i slicno tome, cemu to sve  [neampojma])

Al' kako ti volja.

UFF


eclipse4

Citat: UFF poslato 20 Jul, 2015, 23:42
evo resenja i za bazen i za krov a imam dobru i izolaciju pa mogu i zimi da se kupam uz jako malu grejalicu  [rofl]

dam im  [srednjiprst]

http://s28.postimg.org/se3egnq1p/IMG_20150720_193758.jpg

posle cemo te zvati budjavi uff  [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

ne vidis otvor za ventilaciju? :)

Major

Ninja ventilacija :)

eclipse4

#69
de ces zimi da ga ventilises kroz tu rupicu ;)

jos jedna ideja



UFF

nije losa ideja, skrate se ove bocne duze ivice na nivo ovih nizih kracih, ukopa se u zemlju, ofarba i prelakira bas dobro ili se izlepe plocice iznutra i eto bazena :D
samo da nas ne uhvate sigani dok im krademo kontejner za karton

mareskin

Citat: UFF poslato 24 Jul, 2015, 13:47
nije losa ideja, skrate se ove bocne duze ivice na nivo ovih nizih kracih, ukopa se u zemlju, ofarba i prelakira bas dobro ili se izlepe plocice iznutra i eto bazena :D
samo da nas ne uhvate sigani dok im krademo kontejner za karton

Lepo si zamislio taj lonac za kuvanje :D
Taèno da vas vade kao njoke iz vode :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

juga


eclipse4

najzesca fora je to pere noge da skace u onaj mutljak  [rofl] [rofl]

Joker

EVO RESENJA!!!

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

BOKYBOY

Citat: Joker poslato 29 Jul, 2015, 13:52
EVO RESENJA!!!

...pa ja to od pocetka i govorim... [neampojma]

mareskin

Citat: BOKYBOY poslato 29 Jul, 2015, 16:04
Citat: Joker poslato 29 Jul, 2015, 13:52
EVO RESENJA!!!

...pa ja to od pocetka i govorim... [neampojma]

Opet je ovo neèim oblo¾eno unutra da bi bilo zaptiveno. Jebiga nema veæeg bazena bez para.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


castor

Ajde Marko. Pa za 15-20k ima da se kupi veliki bazen jbte...
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

ali ovaj ne moze da se izbusi :D