Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


UFF


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


UFF


mkt

realno bas ga je nacepio
imaces starack dom u komsiluku ilii jebarnik

Lazic


UFF

neka, neka, nisam zidao ja do ulice pa da mi on zakloni sunce, i imam ogradu 2m pa pogled ionako nemam, a i da ga imam u sta bi gledao? u nasip? dalje od njega se ne vidi nit ima sta da se vidi
dobra stvar je sto mislim da niko ne skrlja tolke pare u nesto sto ce mozda da legalizuje, samo stolarija za kucu mu kosta 30.000eur alu ramovi i motorizovane roletne na daljinski, sedmokomorni prozori ispunjeni da ga jebem cime, visina plafona 3.20 itd a komsa je advokat pa sve sto treba ja sad da uradim je da sedim i uzivam dok on ne legalizuje svoje i onda da vidim da ne puste i mene kad sam sazidao par godina ranije i to dosta manju kucu  ;D

stilgar

Citat: mali_zmaj poslato 14 Jul, 2019, 15:02
Uffe ajd mi po¹alji slike tvojih crash padova,ako ima¹ i prije montiranja na motor,razmi¹ljam da napravim,skupi su mi kupovni,oko 100 eura.. i koji si materijal koristio?? znam da nije tema,al ne mogu sad naæi temu... ,izvinjavam se auditorijumu na off topicu!! 

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
Imao je Raja iz Mladenovca ovde oglas rucni rad, razne boje, potrazi po oglasima.

Sent from my motorola one action using Tapatalk

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

problem je u zakonu koji ne dozvoljava bilo kakvu gradnju na vodoizvoristima....u zavisnosti odvlasti zakon se postuje ili ne...ali ne postoji sansa da se legalizuje dok je taj prostor tretiran kao vodoizvoriste. Ista stvar je i sa zelenim povrsinama , i realno se ceka da se uradi novi urbanisticki plan pa ce se onda znati sta i kako....ono sto je radjeno na prostoru koji nije vodoizvoriste ili zasticena zona ce se resiti...ne znam koliko ce para trebati ali ce se resiti delimicno ili skroz....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

pa i blok 45 je bio "vodoizvoriste"
a ako meris od reke do prve zgrade u bloku ona je dosta bliza reci nego ja pa po tome ona vise mada mi nije jasno kako to tacno "ugrozava vodoizvoriste"  [rofl] kakav naziv jbt eto izvire voda bas ispod moje kuce i sad sam je sjebo temeljom pa nema gde da izvire vise i mora da ide dole pravo u pakao a mi cemo zbog toga da pomremo od zedji  :(
jos bolji mi ovaj placeni aktivista sto kuka na videu kako ovi sa splavova seru u reku a on to posle pije, pa gde ide voda iz kanalizacije? saljemo je na mesec?  [ludak]
inace jedna ozbiljna velika firma je kupila deo od okretnice pa sve do trafo stanice tj skoro do mene i proslog leta skoro svu zemlju koji su iskopali iz gradilista beograd na vodi i airport city su donosili ovde da podignu nivo pre gradnje (oni dobiju prevoz i zemlju za dz a investitorima jeftinije i blize da istovare ovde nego da voze do batajnice na najblizu deponiju) novog naselja koje je koliko sam cuo vec po urbanistickom planu doneto ili dogovoreno bar i dozvoljeni ce biti mali objekti za odmor, sport i rekreaciju

znaci opet veliki igrac dosao, samo iza njega stoji i grad/drzava a to znaci i infrastruktura, ulica (plave boje na fotki ispod zvanicna ulica stara koliko i jurija gagarina a sad i trasirana), kanalizacija, sve se priblizava i sve sto treba ja da uradim je da sedim i cekam da grad dodje i cena ara i kvadrata skoci pa ako jednog dana bas i budu morali da ruse nema problema, nek isplate svaki kvm, svaki ar, svako drvo itd a ja cu da se pomerim jos koji km dalje niz reku, kupim 5 puta vise jeftinije zemlje i napravim jos vecu, bolju i jacu prenosnu kucu od 2-4 40" high cube shipping kontejnera bez da zidam bilo sta :D
jbg to nisam znao kad sam ovu pravio, sad znam

http://i.postimg.cc/1XYmrw38/2020-01-15-12-14-31-Window.jpg
http://i.postimg.cc/tCYCCSBW/2020-01-15-12-14-48-Window.jpg
http://i.postimg.cc/RCPZm5Lv/2020-01-15-12-15-11-Window.jpg

mareskin


A gde æemo mi da ro¹tiljamo kad je ovaj sazidao objekat na na¹em mestu? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 15 Januar, 2020, 13:20
pa i blok 45 je bio "vodoizvoriste"
a ako meris od reke do prve zgrade u bloku ona je dosta bliza reci nego ja pa po tome ona vise mada mi nije jasno kako to tacno "ugrozava vodoizvoriste"  [rofl] kakav naziv jbt eto izvire voda bas ispod moje kuce i sad sam je sjebo temeljom pa nema gde da izvire vise i mora da ide dole pravo u pakao a mi cemo zbog toga da pomremo od zedji  :(
jos bolji mi ovaj placeni aktivista sto kuka na videu kako ovi sa splavova seru u reku a on to posle pije, pa gde ide voda iz kanalizacije? saljemo je na mesec?  [ludak]
inace jedna ozbiljna velika firma je kupila deo od okretnice pa sve do trafo stanice tj skoro do mene i proslog leta skoro svu zemlju koji su iskopali iz gradilista beograd na vodi i airport city su donosili ovde da podignu nivo pre gradnje (oni dobiju prevoz i zemlju za dz a investitorima jeftinije i blize da istovare ovde nego da voze do batajnice na najblizu deponiju) novog naselja koje je koliko sam cuo vec po urbanistickom planu doneto ili dogovoreno bar i dozvoljeni ce biti mali objekti za odmor, sport i rekreaciju

znaci opet veliki igrac dosao, samo iza njega stoji i grad/drzava a to znaci i infrastruktura, ulica (plave boje na fotki ispod zvanicna ulica stara koliko i jurija gagarina a sad i trasirana), kanalizacija, sve se priblizava i sve sto treba ja da uradim je da sedim i cekam da grad dodje i cena ara i kvadrata skoci pa ako jednog dana bas i budu morali da ruse nema problema, nek isplate svaki kvm, svaki ar, svako drvo itd a ja cu da se pomerim jos koji km dalje niz reku, kupim 5 puta vise jeftinije zemlje i napravim jos vecu, bolju i jacu prenosnu kucu od 2-4 40" high cube shipping kontejnera bez da zidam bilo sta :D
jbg to nisam znao kad sam ovu pravio, sad znam

http://i.postimg.cc/1XYmrw38/2020-01-15-12-14-31-Window.jpg
http://i.postimg.cc/tCYCCSBW/2020-01-15-12-14-48-Window.jpg
http://i.postimg.cc/RCPZm5Lv/2020-01-15-12-15-11-Window.jpg

ako ne budes uknjizen...ne ozakonjen....dobices kurac da izbijes oci......samo ce ti nadoknaditi povrsinu placa ako je u vlasnistvu....ako je u gradsko gradjevinsko koriscenju onda ce cena biti smesna....
to sto neki mudonja uzima zemlju u blizini ne znaci da ces se ivajditi...daj boze....naprotiv, moze jos vise da vas ukanali ako je dogovorio to parce zemlje sa drzavom....
inace miskovic je sa vrhom vlasti vec dogovorio zidanje naselja na makiskoj terasi.....ali imaju problem sa zastitom vodozivorista...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


eclipse4

Citat: UFF poslato 15 Januar, 2020, 10:16
neka, neka, nisam zidao ja do ulice pa da mi on zakloni sunce, i imam ogradu 2m pa pogled ionako nemam, a i da ga imam u sta bi gledao? u nasip? dalje od njega se ne vidi nit ima sta da se vidi
dobra stvar je sto mislim da niko ne skrlja tolke pare u nesto sto ce mozda da legalizuje, samo stolarija za kucu mu kosta 30.000eur alu ramovi i motorizovane roletne na daljinski, sedmokomorni prozori ispunjeni da ga jebem cime, visina plafona 3.20 itd a komsa je advokat pa sve sto treba ja sad da uradim je da sedim i uzivam dok on ne legalizuje svoje i onda da vidim da ne puste i mene kad sam sazidao par godina ranije i to dosta manju kucu  ;D

ja imam osmokomorne jos pre 8 godina...kasni taj  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

sasa ns 1

vi u bgd æete se ba¹ napiti vode.Jebiga glasali ste za parolu grad kranova.

Lazic

Naroèito kad Kariæ napravi grad na Maki¹kom polju... Jeb'o mu pas mater...

Major


UFF

uvek mogu da vam iznajmim sredjen kontejner za tu namenu :)