Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Slabo se druzimo nesto u poslednje vreme pa hajde da to promenimo

Sledeca nedelja recimo od 13h pa na dalje   [watching] [cheers] [spageti] [joint] [flashing] [bolnica] [pop] :violina:

Za ove iz bg nije voznja ali je druzenje a za one van bg taman i prilika da se provozaju

Oni koji su vec bili znaju gde se nalazi a oni koji ne znaju nek dodju na okretnicu tramvaja i autobusa (7,9L,13 i 73, 94, 95, 604, 605, E1, E6) u 45om bloku pa nek me pozovu na 063644207 da im objasnim gde je lokacija ili da dodjem po njih

Blizu je, 1km odatle nasipom, videce se kontejneri i MM zastava

Pozeljan je neki bar okviran spisak da bi znali koliko klope i pica da kupimo (mada to ionako nece biti realan broj pa cemo na licu mesta da se dogovorimo i odemo po sta nam treba) ako se lepo organizujemo unapred moze i gulas da se napravi samo to moramo da krenemo ujutru da krckamo pa mora da se zna sto tacniji broj manijaka

Nadam se da nece biti kise, ako ipak bude pomericemo i sva naknadna obavestenja ce biti u ovoj temi u prvom postu za one koje mrzi ili nemaju kad da citaju sve.

Jefta


Nadalina

Okvirno - TU SAM POPODNE ILI PREDVECE!!!!!

I da, VICEEEEEEEEEM!!!!  [srce] [srce] [srce]
Dzukela u podznaku

UFF


mkt


Nadalina

Citat: UFF poslato 28 Jun, 2015, 17:56
hoces da te cekam MT parkiran na placu? :D

A ne, MT i ja moramo prvo malo nasamo da se mazimo i pipkamo.... ;D
To cu sutradan - sa sve crvenom masnom kljuceve da preuzmem, jer mi je roooooodjus!!!
A to sam sama sebe castila za pomenuti! :D
Dzukela u podznaku

Hattrick


Ivan1979


Serpente

Be the change you want to see in the world!

Bori¹a


feelgod


mali_zmaj

jin-jang

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

VR 46

Twist of wrist!


Milomir27


Aussweis

Sve ima cenu ili čast!

Darko


makinjo


BOKYBOY

...bez mene ovaj put...dezuram jbg...lep provod... :(