Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Ajoooj kad se setim sprdnje na fbu one godine i na kraju onaj ednin "resili smo da pomerimo mesto okupljanja jer smo u medjuvremenu pogledali ovaj film" i okaci insert iz mad maxa s moto bandom [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 04 Jul, 2018, 15:11
Objasni mi sta tacno traje kod podmazivanja lanca 5min? Kod mene to traje 15 sekundi.  I ne razmem sto  ne dogovori vas tipa 10-15 beogradjana sto zivite po sivim tmurnim soliterima da se ucipite za neku garazicu gde mozete da cackate oko motora.
Tvoj drug psihopata podmazuje kariku po kariku... I to svaku kariku na 3 mesta... :o ©ta misli¹ ¹to mi lanac traje 6 godina, i ni¹ta mu jo¹ ne fali...? :o :D

Drugo, naði mi 15 manijaka po soliterima da iznajmimo gara¾u a da smo na manje od 5 kilometara jedan od drugog... Nema ¹anse...
Treæe, najslaðe je servisiranje motora u razno vreme, nema gara¾e koja toliko vredi... :D

eclipse4


mali_zmaj

Ova ograda sa puzavicama mi je extra,drvca, itd....ima da te kopiram,cim se docepam placa i kuce jednom,ima da plagijam ubi boze...,plagijator u nastajanju!!
jin-jang

UFF

eclipse metahalogeni reflektori 400w

zmaju ograda cigla kapija drvo, prirodni materijali + zelenilo

eclipse4

jel svetli bolje od leda ili ? to me zanima....

UFF

daj led iste snage da probam pa cu da ti kazem :D

a svetli kao da slecu vanzemunci  (nisam nadrkao fotke kao ti sa hdr-om nit bilo cime drugim :D)

http://s22.postimg.cc/vco310rkh/2018-07-07_103553.jpg

UFF


MIGE


Glava Dole

Pa nama za rostilj i druzenje vise odgovaralo kad je bilo u neredu, sad mora se izuvamo kad stajemo na travu [rofl] Salim se, super uredjeno [thumb_up]

El Jefe

Посади лијандер, да има снајка од чега да ти скува чај.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


®or¾

Marko bez femkanja,tvoje dvori¹te izgleda kao ¹to Milo¹ reèe,za izuvanje.No veruj mi uskoro æe biti,a gde su mi one divne krtice,¹to naprave par rupa!

Lazic

Gde smeju da se pojave od kuèeta i maèeta... ::o ;D

Ako i njih pre¾ive, uff æe im sasuti u rupe ciklon B... :o

UFF

ma svestan sam da ce da mi razrovare celo dvoriste ali jbg vazniji mi je ljubimac od jebene travke pa cak i one macigne laziceve :D

Lazic

Maèor æe imati pametnija posla nego da kopa, psa æe¹ valjda nauèiti... :)

CBRR1

Ufee svaka ti cast, lepo si ti ovo sredio, a ograda sa onom visecom zivom ogradom sta vec izgleda predobro-premocno...svaka cast.....

CBRR1

E sad mi  nije jasno, zasto bi bilo sta rusili, kada je sve lepo sredjeno, ima i brdo rugla po centru grada pa neruse  a kamoli ovo sto nikoga ne dotice na bilo koji nacin...Kapiram oni biciklisti sto se stalno nesto bune, trt vrt kola im prolaze itd itd ali cemu objekti smetaju....

Lazic

Realno ne postoji nikakav razlog ali, Srbija...

Kanarinac

Kako ne postoji? Jel dozvoljena gradnja tu? Uza zona gradskog vodovoda je tu koliko znam. Sad druga je stvar sto zivimo gde zivimo, pa u delu gde je da kazemo sanitarna zona mi zidamo kuce